تجاوزگر او تهدید به او را “ناپدید می شوند.” به جای پناهندگی، ICE او را در هتلی قرار داد و او را پس فرستاد.

ProPublica یک اتاق خبری غیرانتفاعی است که به بررسی سوء استفاده از قدرت می انجامد. ثبت نام برای دریافت بزرگترین داستان های ما به محض انتشار آنها.

این مقاله با مجله تگزاس تریبون منتشر شده است، یک اتاق خبری غیرانتفاعی و غیر حزبی محلی که با تکسان ها اطلاع می دهد و با آن ها درگیر می شود. ثبت نام برای هفته نامه مختصر برای دریافت تا سرعت در پوشش ضروری خود را از مسائل تگزاس.

دختر نوجوان حامل نوزاد خود را در تابستان امسال به مرز ایالات متحده رسید و التماس برای کمک. او نبه ماموران فدرال گفت که او از بازگشت به گواتمالا می ترسید. مردی که بهاوتجاوزکرد… بهگفتهخودشتهدیدکردهبودکه… اونو “ناپدید” میکنه.

سپس، مدافعان می گویند، کودک به طور خلاصه ناپدید شد — به بازداشت دولت ایالات متحده، که او و نوزاد خود را برای روز ها در هتل با تقریبا هیچ تماس خارج از قبل از افسران فدرال به طور خلاصه آنها را از کشور اخراج نگه داشته است.

اقدامات مشابه یکه ماه ها در طول مرز اجرا شده اند تحت یک دستور اضطراری بهداشت و درمان دولت ترامپ که در ماه مارس صادر شده است. با استناد به تهدید COVID-19، به ماموران فدرال قدرت فراگیر اعطا کرد تا تقریباً بلافاصله هر کسی را در مرز، از جمله نوزادان به عنوان جوان به عنوان 8 ماه، بازگردانند. کودکان معمولاً تحت قانون از حمایت های ویژه ای استفاده می کنند، از جمله حق دارند که درخواست پناهندگی خود را که قاضی به آن ها قضاوت کرده است، داشته باشند.

تحت این سیاست جدید، دولت اخراج کودکان نیست – یک اقدام بر اساس سال ها قانون تاسیس شده است که نیاز به یک جلسه رسمی در دادگاه مهاجرت است.

است که به جای اخراج آنها — بدون حکم قاضی و پس از تنها نمایش دولت اشاره گر و بدون دسترسی به مددکاران اجتماعی و یا وکلای ، گاهی اوقات حتی خانواده خود را ، در حالی که در بازداشت ایالات متحده است. کودکان حتی شماره ثبت نام اولیه ای که توسط آن وزارت امنیت داخلی ردیابی تمام مهاجران در مراقبت از آن، آن را “عملا غیر ممکن” برای پیدا کردن آنها، Efrén C. Olivares، وکیل با پروژه حقوق مدنی تگزاس، در بیانیه دادگاه نوشت: استدلال می کنند که این عمل غیر قانونی است.

کمی در مورد چگونگی این روند شناخته شده است، اما چهره های منتشر شده دولت نشان می دهد تقریبا همه کودکان ی که به مرز می رسن به سرعت در حال بازگشت هستند.

بین ماه های آوریل و ژوئن، گمرک و حفاظت مرزی با 3379 نفر از افراد زیر سن قانونی بدون همراه در بنادر ورودی یا بین آنها مواجه شدند. از آن ها، فقط 162 نفر به پناهگاه های فدرال برای کودکان مهاجر که توسط اداره اسکان مجدد پناهندگان اداره می شوند، سازمان بهداشت و خدمات انسانی که وظیفه مراقبت از آنها را بر آن ها داشت، فرستاده شدند. CBP نمی گویند که آیا افراد زیر سن قانونی باقی مانده اخراج شده اند یا توضیح می دهند که چه اتفاقی برای آنها افتاده است.

تعداد دقیق کودکانی که بازداشت شده اند یا به چه موقعیت ی که به آنها بازمی گردند، دشوار است که مشخص شود.

لیزا فرایدمن، معاون برنامه های بین المللی در برنامه های کودکان نیازمند دفاع، یک گروه مدافع برای کودکان مهاجر با شرکایی در سراسر آمریکای مرکزی، گفت: «ما فقط به بخش کوچکی از این بچه ها می ررسیدیم» “بقيه رفتن”

وکلا تماس های مفرع اعضای خانواده ای را که فرزندانشان پس از عبور از مرز آمریکا ناگهان گم شده اند، در میان گرفته اند. از هزاران نفر از افراد زیر سن قانونی بدون همراه اخراج شده تحت دستور بهداشت، سازمان های مدافع گفت که آنها تنها در حدود سه ده پس از ماه ها جستجو در سراسر ایالات متحده، مکزیک و آمریکای مرکزی پیدا کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im