او مهاجم بود را متوقف و دستگیر کردند اما این حمله تنها آغاز از تروما


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این اتفاق در اوایل روز جمعه در ماه ژوئن این نوع از شب های تابستان که در آن تاریکی به سختی حل و فصل در لنگرگاه است. مرکز شهر میله بسته شده بود و مریم وحشی بود به رهبری, صفحه اصلی, غافل است که یک غریبه خواهد زندگی خود را تغییر دهید قبل از او رسیده و او درب جلو.

30 ساله مست بود در ودکا و آب آلبالو و مشتاق به Mountain View, آپارتمان او با دوست پسر خود. سوار او کاهش یافته است و او را یک بلوک دور.

او همیشه می خواهم احساس امن وجود دارد: یک پلیس پست واقع شده بود در این نزدیکی هست.

یک مرد با نزدیک شدن. او نگاه بسیار جوان او نیست نگران حق دور. هنگامی که او سعی کردم به راه رفتن دور غریبه راه خود را مسدود.

ناگهان او قد, قرار دادن دست خود را در سراسر بدن خود را. او فریاد زد و او را به متوقف کردن او مشت به سر او.

وحشی وزن حدود 100 پوند آنقدر کوچک او خرید برای لباس در بخش کودکان.

به عنوان او دراز مچاله روی زمین مرد stomped سر او و پشت و معده است. او برداشت خود را دور کمر بلند و شروع به کشیدن او به سمت منزوی انبوه بوته ها.

“اگر او به من طول می کشد در هر نقطه من میخوام زنده ماندن آن ،

او فریاد می زند جلب توجه همسایگان. دو مرد آمد در حال اجرا 24 ساله Yosbany مور کارولینای شمالی پیوند با سابقه مواد مخدر و جنایات املاک.

در زمان مبارزه به پایان رسید مور کشیده بود Savage 26 فوت ،

این حمله خشونت آمیز بود. در برخی از راه, بخش سخت بود فقط آغاز: در لحظه ای که مریم وحشی شد قربانی یک جرم و جنایت جنسی تحریک تحقیقات جنایی و یک سری از اقدامات قانونی تمام معنای به دنبال عدالت برای او که این احساس را در دوران پس از سانحه به عنوان حمله به خود را.

پلیس وارد در ساعت 3 صبح و خواسته وحشی سوالات مشابه بارها و بارها. آن را احساس به عنوان اگر او کسی است که تا به حال انجام کاری اشتباه است.

“من نمی دانستم که آنها در تلاش بودند به مطمئن شوید که آنها تا به حال بسیار محکم پاسخ که آن را برای من سود” او گفت:.

او به خانه رفت به جایی که دوست پسر او را به او آرامش. زن و شوهر رابطه جنسی داشته است. حدود 6 صبح او بالا در مت. سپس او رفت و به آزمون توسط یک SART پرستار به سند صدمات ناشی از این حمله.

او متوجه نیست که همه چیز او در ساعات قبل و بعد از حمله بعدها جدا در دادگاه. تابستان سال 2007 بود که در حال حاضر تیره و زمان در سوگ زندگی. او معتاد به مت و تا به حال به طور خلاصه شده است بی خانمان. حمله و جدید ترس است که به دنبال بخواهند صفحاتی دوباره مرتب ،

او نمی خواهد او را ترک خانه بدون اسلحه و یا رفتن به خارج به تنهایی. خیابان ها به نظر می رسید گی شوم با غریبه ها.

“او به من حمله کرد 15 از درب خانه من,” او گفت:. “من حس ایمنی و امنیت به طور کامل از بین رفته اند.”

او فرار کرد لنگرگاه برای یک محل که در مواجهه با یک غریبه غیر ممکن بود: او پدربزرگ و مادربزرگ’ کابین در Anvik یک روستا در این Yukon River با جمعیت 60.

چند ماه بعد او یک تماس از دادستان: مور محاکمه شد و به زودی اتفاق می افتد و او بود که این مهم شاهد.

وحشی بود و تمایلی به شهادت. اما او می دانست که در مورد استراحت در شهادت او.

“من به یاد داشته باشید که مایل نیست به آن را انجام دهد اما انجام آن گفت:” بریتنی دانلوپ تعقیب قانونی وکیل در این مورد. “او احساس او به نوعی تا به حال به محافظت از افراد دیگر است.”

در حالی که او در شهادت ایستاده مور دفاع وکیل رفت و پس از این واقعیت است که وحشی, سکس با دوست پسر پس از حمله به بازیگران شک در اولین کلمات را به پلیس زمانی که آنها وارد شده اند اشاره کرد او مست بود و حال با استفاده از مت در شب از حادثه است.

“تا کنون یکی از بدترین تجربیات من تا به حال در زندگی من,” او گفت: از شهادت. “و که شامل حمله.”

در طول یکی به خصوص وحشیانه لحظه از cross-examination, وحشی ناگهان آغوشش استفراق کند همچنان کودکش در شهادت ایستاده به دادگاه نگاه کرد.

او فرار کرد و به حمام به آهنگسازی خودش. خیره در آینه او به خودش بدترین قسمت بود.

“من فکر کردم که او بسیار خطرناک من می دانستم که او تا به حال در زندان به,” او گفت:.

یک هیئت منصفه در بر داشت مور گناه در یک اتهام اقدام به تجاوز جنسی و دو اتهام از درجه دوم تجاوز جنسی.

به جای تسکین وحشی احساس بی حس.

او آموخته است که این حکم تقریبا پایان از این مورد است.

از آن زمان تقریبا یک سال و نیم-ده جلسات برای رسیدن به صدور حکم. وحشی با حضور همه آنها. او می خواست به همه یادآوری او نه فقط M. S., مجموعه ای از حروف استفاده می شود برای شناسایی او در هر دادگاه سند است.

“من می خواستم به دادگاه برای دیدن که من واقعی بود,” او گفت:.

در مور صدور حکم در ماه نوامبر سال 2008 او ایستاده بود به خواندن یک قربانی تاثیر بیانیه.

“من حق زندگی عاری از ترس و خطر و آسیب است. من نیز حق دارند به تصمیم می گیرید که می توانید و نمی تواند touch my body,” او گفت:.

وحشی گفت: دادگاه در مورد پایدار جسمی و روانی یادآور حمله: گردن درد, hyper-هوشیاری غم و اندوه از سفت کردن موهای بلند چون خیلی زده شده بود در این حمله است.

وحشی تا به حال متوقف سرزنش خودش را برای آنچه اتفاق افتاده است تا پس از آن.

“من اجازه مست. من مجاز به صحبت کردن با غریبه ها. من مجاز به انجام همه چیز من بود,” او گفت:. “من چیزی نمی اشتباه. من سزاوار نیست آن را در هر راه است.”

در ماه مارس نامه ای از بهار نهر مرکز تادیبی مور نوشت که او مورد حمله وحشیانه اما انکار کرد که او در تلاش بود به حمله جنسی به او.

“من از نظر جسمی حمله یک زن هیچ چیز کمتر,” او نوشت.

مور محکوم شد به 40 سال در زندان است.

آن را هنوز هم نبود بیش از چند: مور به دادگاه تجدید نظر حکم او گفت: آن را بیش از حد بود.

یک دادگاه استیناف فرستاده صدور حکم به دادگاه بدوی و مور شد resentenced در سال 2012. او در حال حاضر تاریخ انتشار در 2034.

برای سال بعد از این حمله وحشیانه را پاک از مت در زمستان و پس از آن شروع به استفاده از دوباره هر ماه ژوئن است.

در نهایت کسی که از او پرسیدم: آیا چیزی برای شما اتفاق می افتد در ژوئن ؟

او متوجه او شده است می خواهم عود در اطراف سالگرد حمله.

در 2015, وحشی رو پاک و هوشیار برای خوب است. او شروع به مشاوره زیرا او می خواستم به یاد بگیرند که اجازه می دهد تا احساسات خود در مورد حمله به سطح پس از سالها مقابله از طریق جدا شدن. در آن زمان بسیاری از کار سخت, او گفت:.

به تدریج زندگی واز بهتر است: او هنوز هم در حال بهبود است. در 43 او اجرا می شود موفق تمیز کردن و مربوط به فراشی کسب و کار. او به دست آورده حضانت دخترش — چیزی که او نمی خواهد که فکر می کردم ممکن است “در یک میلیون سال” زمانی که او هنوز هم با استفاده از, او گفت:.

امروز به جای تمرکز بر چگونه وحشتناک شاهد ایستاده بود و او فکر می کند در مورد آنچه او شهادت انجام شده است.

“من متوقف شد این مرد” Savage گفت. “از تلاش مادام العمر از آسیب رساندن به زنان است. من که.”

این حمله هنوز هم او را ثابت. گردن او لطمه می زند و در همه زمان ها برای همیشه یادآور این ضرب و شتم.

در مشاوره او یاد گرفتم که گفتن داستان از آنچه اتفاق افتاد “کمک می کند تا حذف قدرت از آن.”

“من به شما در حفظ و انجام آن اگر آن را می تواند کمک به دیگران بود,” او گفت:. “حتی در صورتی که کسی از من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>