اعتیاد خود را فرود آمد و او را در زندان جداسازی بال. مرد او می گوید: آزار او زندگی رایگان.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

دو پنجره هر کدام به اندازه یک آجر به او نشان می دهد طلوع و غروب خورشید. وقتی غذا سبد خرید رول به توقف خارج از طاق مانند سلول درب Ricki Dahlin می داند که آن را ظهر.

این است که چگونه شما بگویید زمان در سوراخ در Hiland کوه مرکز تادیبی. پنهان در میان هکتار از اسکلتی توس و کریسمس درخت همیشه سبز در خارج از Anchorage زندان خانه 322 زنان مجرم از سراسر آلاسکا است. Dahlin یک 28 ساله دوره نقاهت معتاد به طور منظم است.

در سال 2018 پلیس او را دستگیر و در اسلحه برای تلاش به رم راه خود را از طریق مانع شدن در یک سرقت GMC Sierra. آنها در بر داشت یک گرم هروئین در مرکز کنسول و یک اندازه کف .380 handgun در صندلی مسافر.

دستگیری آمد در میان مواد مخدر سوخت افزایش لنگرگاه ماشین دزدی و نمیتوانیم بین 2016 و 2018, موج جرم و جنایت که در قسمت درخواست دولت را به عقب بر اساس تحقیقات پیش از محاکمه اصلاحات. به عنوان برخی از قانونگذاران خواستار شدیدتر جملات برای سارقان Dahlin در دادگاه ظاهر شد که در آن پیش از محاکمه خدمات و مشروط ماموران گفت که او مطرح روشن خطری برای خودش و پلیس.

“[او] بدون توجه به قانون” یکی برافروخته و صدایی دادستان گفت: در یک ماه سپتامبر 2018 وثیقه شنوایی.

از Dahlin از نظر این قانون که نیست برگزار می شود تا پایان خود را از معامله.

متولد زودرس تشخیص داده شده و با یک fetal alcohol spectrum disorder, Dahlin گفت که او مورد آزار جنسی به یک دختر. او به خاطر اجازه دادن به ذهن او خالی از زمانی که انسان شروع به لمس است. “Blacking” او خواستار آن است.

در سن 13, Dahlin شد و نوشیدن و استفاده از مواد مخدر. زمانی که او شروع به تاریخ برخی از کسانی که در پسران و مردان صدمه دیده است او بیش از حد, او گفت:.

“بسیاری از مردم در نگاه ما فقط به عنوان معتادان به مواد مخدر و یا junkies, ‘شما می دانید آنها شایسته در زندان است.’ آن را به خوبی می رود عمیق تر از آن” Dahlin گفت. “ما در حال شکسته. ما در حال تلاش برای رفع خودمان است.”

در عین حال او به عنوان عبور می کند از ساعت در جداسازی سلول در Hiland — مجازات زندان عود مربوط به قاچاق مواد مخدر — مرد او نام او را به عنوان اصلی مصرفکننده زندگی رایگان, او گفت:. (Dahlin گفت که او هرگز گزارش تخلف به پلیس و مرد هرگز با آن مواجه اتهامات عنوان شده علیه. او را انکار اتهامات.)

Dahlin این امکان را داد که به تفکیک برای یک زمان کوتاه به صحبت با زندانیان دیگر و یک خبرنگار در مورد تجارب خود را. به سمت چپ او دو زن گوش و راننده سرشونو تکون دادن. آنها جان سالم به تجاوزات جنسی بیش از حد زندانیان گفت.

سه نفر توافق کردند به مصاحبه قبل از coronavirus همه گیر مورد نیاز اجتماعی فاصله نشسته در میان لگو میز و صندلی کودک از اتاق ملاقات. خارج یخ پاره ها و خاردار حلقه دار ترکیب.

“اکثر افرادی که زندانی هستند در زن تسهیلات شده اند قربانی برخی از سطح از سوء استفاده در طول تاریخ زندگی خود گفت: Cathleen مک لافلین که طرفداران برای زندانی ورود مجدد برنامه. او کار خود را با هزاران نفر از آلاسکا زندانیان در طول سال, او گفت:.

فقط به خاطر کسی که محکوم شده به جرم معنا نیست که آنها نمی گفتن حقیقت در مورد صدمات گذشته, او گفت:. “در یک روز آنها را می توان قربانی در یک روز دیگر می توان آنها را مجرم است.”

برای شنیدن زندانیان بگویید که در آن هیچ کس به نظر می رسد می خواهم به شنیدن این که افزایش میزان سوء استفاده جنسی و تجاوز به عنف در آلاسکا traumatizes کودکان و نوجوانان که گاهی اوقات تبدیل به سوء مصرف مواد که به ناچار اراضی آنها در زندان است.

“نه می گویند که انجام داروهای مناسب است چرا که من احمق گه زمانی که من در بالا در مورد مواد مخدر تمام راه” یکی از Dahlin را همکار زندانیان گفت. “اما من احساس می کنم اگر بیشتر تمرکز بر متلاشیکننده آنهایی که انجام شد این سوء استفاده وجود دارد ممکن است کاهش مواد مخدر, مواد مخدر استفاده در اینجا در دولت است.”

پس از مصاحبه انجام شده در مارس 2, Dahlin بازگشت به تفکیک بال که در آن زندانیان سرعت 8-با-10-پا سلول های رنگ سیگار. فلزی توالت چهره فلزی میز. زندانیان سازمان دیده بان برای تازه واردان با مشابه از طریق اسلاید فقط به اندازه کافی بزرگ برای یک سینی غذایی در پایین هر درب فلزی.

“سوراخ پر است راست, در حال حاضر,” Dahlin گفت: در آن زمان. او تنها کسی نیست که گرفتار با استفاده از. “من شده است در نه روز.”

در دست چپ او است, در خانه, تا تو,: “5150.” یک کد حقوقی برای مردم در بحران که ممکن است صدمه به خود یا دیگران. هنگامی که مردم می گویند او نشان نمی دهد احساسات او به آنها می گوید او هرگز آموخته است که چگونه.

به عنوان یک کودک هرگز آن را به او رخ داده است او باید بگویم کسی که مورد سوء استفاده و یا که آنها را باور او, او گفت:.

“پس از آن اتفاق افتاد جوان و بنابراین اغلب … من فکر کردم من فقط سزاوار آن,” او گفت:.

“نه این که من نمی دانم آن اشتباه بود” Dahlin گفت. “اما من نوعی نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im