کمک به ما در پوشش انتخابات با Electionland 2020

ما 10 ماه دور از 2020 انتخابات. در حالی که ریسک فوق العاده بالا و رای دهندگان بیشتر است قطبی از آن شده است در دهه آمریکایی’ ایمان به مشروعیت نتیجه کم است — و نه بدون دلیل. شواهدی وجود دارد که نیروهایی که به دنبال نفوذ رای دهندگان در سال 2016 دوباره در آن هستند و تلاش ها برای تقویت دفاع سایبری محلی سیستم انتخابات داشته اند ناهموار نتایج.

مهمتر در خلاء قابل اعتماد حقایق سوال در مورد تمامیت انتخابات تقلب و امنیت می تواند پاسخ نادرست بازیکنان با یک خطر در نتیجه. محلی اتاق های خبر ، reeling از دور جدید کمربند سفت و اخراج هستند و کمتر قادر به حفظ تلاش لازم برای پوشش یک حرکت سریع و پیچیده فنی و داده های غنی از داستان های خود را.

همین دلیل است که ما روز دوشنبه اعلام کرد که ما در حال اجرا ما Electionland پروژه دوباره گرد هم آوردن روزنامه نگاران در سراسر کشور به گزارش رای گیری موانع و انتخاباتی صداقت.

ما در مواظب برای برخی از 21 قرن مشکلاتی از قبیل اصیل رسانه های اجتماعی پست های که گسترش اطلاعات غلط در مورد رای گیری و سرور نقض که به دنبال جلوگیری از یک طرف از رای گیری برای ایجاد هرج و مرج و شک و یا حتی به تغییر رای. مشکلات دیگر باقی بماند که در اطراف بوده است بسیار طولانی مانند خطوط طولانی خطاب ماشین آلات و خودسرانه منتقل حوزه های رأی گیری به نام چند.

آنچه که مشترک به تمام مشکلات ProPublica و ما Electionland همکاران خواهد بود بررسی است که همه آنها در خطر محرومیت برای تمام اهداف عملی واجد شرایط رای دهندگان. و هیچ حق مرکزی بیشتر به دموکراسی ما از راست به بازیگران یک رای.

چرا که دولت انتخابات اتفاق می افتد در سطح محلی ما نمی توانیم پوشش این تنهایی. وجود دارد در اثر هزاران نفر از روز برگزاری انتخابات در آمریکا را به عنوان ما در سال 2016 و 2018 ما برنامه ریزی برای جمع آوری داده ها و به اشتراک گذاری آن با شریک اتاق های خبر گزارش در رای گیری مشکلات. ما به اشتراک گذاری داده با شروع در هفته های آینده و ماه و زمانی که رای گیری شروع می شود این سقوط ما این کار را در زمان واقعی است. این اجازه خواهد داد که روزنامه نگاران محلی به گزارش آنچه اتفاق می افتد در اوایل به اندازه کافی برای مقامات به اقدام طوری که رای دهندگان می توانند صندوق های رأی رفتند.

به عنوان یک ماموریت محور newsroom, ما می خواهیم برای ساخت در مورد تاثیر پوشش ما تا به حال در گذشته که شامل:

  • هوستون کرونیکل پوشش از رای گیری مشکلات در طول تاریخ سیاه و دانشگاه باعث تگزاس, وزیر امور دفتر به گام و اجازه می دهد تا دانش آموزان برای رای دادن بدون پر کردن کاغذ بازی های اضافی.
  • وقایع و تقویم در یک یادداشت به نظرسنجی کارگران برای حذف چندین مترقی گروه از انتخابات که منجر هریس منشی شهرستان به لغو این یادداشت.
  • رای دهندگان در نبراسکا بودند مجاز به استفاده از تلفن همراه در داخل غرفه رای گیری پس از رای دهندگان هشدار داده Electionland که یک نظرسنجی کارگر به او گفت که او نمی تواند رای اگر او با استفاده از یک تلفن همراه اوماها (روباز انتخابی) جهانی هرالد گزارش شده است.
  • Bklyner و WNYC گزارش رسمی شهر نیویورک رای دهندگان راهنمای که به اشتباه اظهار داشت: felons می توانید تنها پس از تکمیل آزادی مشروط. این سازمان به روز رسانی وب سایت خود را و اصلاح دو سال پست وبلاگ که شامل اطلاعات قدیمی.
  • ما گزارش داد که شهر نیویورک سازمان مسکن دستور صدها نفر از ساکنان یک جزیره ادم ساده لوح ساختمان باقی می ماند خانه برای یک بازرسی معمول در روز انتخابات. پس از Marketplace گزارش رسیده به آژانس یک سخنگو گفت که نظارت و وعده داده شده به برنامه بازرسی در روز انتخابات.
  • در سال 2016 رای دهندگان در نیویورک و آتلانتا که دسترسی به این رای گیری تا به حال توانایی خود را برای رای دادن ترمیم; شهر نیویورک مدیره از انتخابات تلفن خط ثابت شد پس از ما به آنها گفته شد در دسترس نیست; تگزاس نظرسنجی کارگران بودند که با دادن اطلاعات نادرست شد مجموعه مستقیم و گمراه کننده اطلاعات منتشر شده توسط Urban Outfitters پایین گرفته شده است.

ببینید ما گذشته پوشش.

تا کنون ما همکاری ام با کوارتز, The Guardian, اولین پیش نویس و کریگ نیومارک کریگ دانشکده روزنامه نگاری در CUNY. و در حال حاضر ما در حال استقبال از اتاق های خبر برای ثبت نام و پیوستن به ائتلاف ما.

هر newsroom می توانید درخواست برای تبدیل شدن به یک Electionland شریک: دیجیتال, چاپ و رادیو یا تلویزیون. اگر شما یک روزنامه نگار محلی در یک اتاق خبر که پوشش انتخابات یا ملی روزنامه نگار که رای گیری را پوشش می دهد شما می توانید ثبت نام برای شرکت در پروژه های زیر. (مترجمان آزاد باید یک ارتباط با یک خروجی محلی که در آن داستان های خود را ظاهر می شود.) ما علاقه مند به خبرنگاران گفت که تجربه پوشش انتخابات, اما ما همچنین باید منابع به روزنامه نگاران تا به سرعت در مورد نحوه مدیریت انتخابات کار می کند و چه مشکلاتی برای نگاه است.

ما با ارائه دسترسی به زمان واقعی راهنمایی در انتخابات از جمله در مورد صف های طولانی ماشین خرابی یک چشم انداز مثبت در موقت, انتخابات رای گیری سردرگمی و بیشتر. در طول سال ما با ارائه اطلاعات اضافی در انتخابات دسترسی به شل, گروه, آموزش, خبرنامه هفتگی, گزارش, منابع, تنظیم, داده, هشدار درباره کاندیداها و نژادها شما می خواهم به تماشای, و بیشتر. ما همچنین ترویج داستان های تولید شده به عنوان بخشی از پروژه در Electionland سایت و حساب های رسانه های اجتماعی.

اگر شما علاقه مند در تبدیل شدن به یک شریک لطفا با پر کردن فرم ثبت نام.

این فرم نیاز به جاوا اسکریپت برای تکمیل.

طراحی شده توسط Screendoor.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>