هایدی کلوم سهام لحظه ای صمیمی با شوهر تام: عکس

نگه داشتن عشق زنده! هایدی کلوم به اشتراک گذاشته صمیمی عکس از خودش و همسرش, Tom Kaulitz, snuggling تا به یک دیگر.

“شروع دیر به روز من😴,” کلوم 46 نوشت طریق Instagram در چهار شنبه, مارس 26. “من شما را دوست دارم تام ❤️.”

این عکس نشان می دهد که این زن و شوهر که گره خورده گره در فوریه 2019 پس از دو ماه که مشغول cozied تا با هم در رختخواب با Kaultiz 30 و فشرده در برابر مدل گردن.

عاشقانه در آغوش تصویر می آید تنها چند روز پس از پروژه باند میزبان به او پیروان دیگر نگاه به رابطه او با نوازنده.

“زمان پرواز … ❤️ من شما را دوست دارم تام 😍 #قلعه # 2 .22.2020” او زیر نویس های تصویری از نواختن گیتار و آواز خواندن به او را در یک حوله — در سهشنبه, مارس 24 از طریق Instagram.

در علاوه بر این به آواز عاشقانه کلیپ نشان داد یک سقف پر از بالن قلب بود که به افتخار زن و شوهر یک سال سالگرد عروسی در فوریه 22.

شیرین video was posted هفته پس از جفت خود را جشن گرفتند اولین روز ولنتاین با هم پس از بستن گره در 2019.

قبل از بهره گیری از آنها برای اولین بار, عروسی, V-Day, آلمانی بومی باز به ما هفتگی و دیگر خبرنگاران در مورد جفت ارتباط از راه رفتن پایین راهرو.

“خیلی خوب” او نشان داد در سال 2020 amFAR gala در شهر نیویورک در فوریه 5. “او یک فرد شگفت انگیز است. من نمی تواند شادتر.”

این زن و شوهر که به دنبال خود راز تب و تاب ازدواج با اسراف ایتالیایی مراسم در ماه اوت سال 2019 پس از اخبار بی خانمان در ماه جولای سال 2019 که آنها از نظر قانونی ازدواج هنوز هم مورد استفاده قرار گرفتن به هر یک از دیگر. در واقع باید به این اعتراف کرد که قبل از او به ملاقات شوهرش او هرگز گوش به موسیقی خود را.

“نه ، من نمی [آنها] سپس. من نمی. من در امریکا زندگی می کنند و شما می دانید که آنها واقعا معروف در آلمان” سوپر گفت: ما و دیگر خبرنگاران در فوریه.

او اعتراف کرد که او “تا به حال تعداد زیادی از ابتلا” به انجام زمانی که آن را به یادگیری خود را بازدید.

Kaultiz شده است یک عضو از گروه راک پانک Tokio Hotel از سال 2001 در کنار برادرش بیل کالیتز. لایحه ای است که خواننده در حالی که تام اصلی گیتاریست.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im