مقامات بهداشتی توصیه می شود لغو حوادث با 10-50 مردم است. سپس 33,000 طرفداران حضور در لیگ برتر فوتبال بازی.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این داستان تولید شده در همکاری با سیاتل تایمز.

در تاریخ 6 مارس در 2:43 بعد از ظهر افسر سلامت برای بهداشت عمومی — سیاتل & King County, سخت ترین ضربه منطقه در حالت اول به ناودان COVID-19 ارسال یک ایمیل به نیم دوجین همکاران و گفت: “من می خواهم به انصراف از گروه بزرگ اجتماعات در حال حاضر.”

شهرستان اعداد — 10 مرگ و میر شناخته شده و نزدیک به 60 مورد تأیید از صبح دیر شد بد و بدتر. بسیاری از رویدادهای محلی در حال حاضر شده است به نام برای ترس از گسترش coronavirus. صدف متحرک. Puget صدا عروسکی جشنواره است. یک روز زن سخنران سری در بنیاد گیتس. پادشاه شهرستان دستور داده بود یک توقف به فرد در جلسات دولت مگر اینکه آنها در نظر گرفته شده ضروری است.

سلامت افسر دکتر جفری Duchin بود به منطقه سیاتل چه Anthony Fauci خواهد برای تبدیل شدن به کشور در میکروفون, توزیع راهنمایی. تحت واشنگتن قانون Duchin نیز اقتدار خود را می خواهید سفارش دهید.

Duchin ارسال می شود ایمیل خود را 28 ساعت قبل از Seattle Sounders دفاع از لیگ قهرمانان و یکی از لیگ بزرگترین تساوی شد به میزبان یک مسابقه در سنچریلینک درست. هیچ رویداد در روزهای آینده خواهد تولید یک گردهمایی برای مقایسه. بازی می رسم مردم از سراسر منطقه Puget صدا و شاید فراتر از آن.

در اینجا یک نمای کلی از آنچه در این ایمیل نشان می دهد

لوکاس Waldron/Marketplace

در پایان مسابقه رفت. دو روز پس از عمومی وزارت بهداشت نوشت: در Facebook “ما در حال ساخت یک توصیه برای به تعویق انداختن یا لغو رویدادهای بزرگتر از 10-50 مردم” مقامات در شهرستان کینگ مجاز یک مسابقه فوتبال برگزار می شود با 33,000 طرفداران با هم فشرده.

چگونه است که اتفاق افتاده است دستگیر شده در صدها صفحه از ایمیل های رد و بدل شده میان دولت فدرال و ایالتی و مقامات محلی و همچنین به عنوان مدیران از Sounders, Seahawks, Mariners و XFL اژدها. کسانی که سوابق به دست آمده توسط ProPublica و سیاتل تایمز نشان می دهد که چگونه یک جلسه خواهد beget دیگر یک ایمیل می گم یک دوجین بیشتر, در حالی که همه این ویروس گرفتن سریع نگه دارید.

هنگامی که آن را آموخته بود قبل از رونالدینیو بازی که امتیازات فروشنده در یک اخیر XFL بازی در CenturyLink تا به حال آزمایش مثبت روز گذشته قبل از عمومی مطلع شد. حتی در آن آزادی مطبوعات رفت و تنها پس از یک خبرنگار که تا به حال گرفتار یک نکته به نام به پرس و جو.

“هنگامی که مردم می آموزد از یک مورد تایید شده در داخل محل برگزاری وکیل من این است که ما باید هر مثبت صحبت کردن نقطه ما می توانیم” را Sounders معاون ارشد ارتباطات و نوشت: در موضوع ایمیل.

سوابق نشان می دهد که چگونه مقامات شهرستان تلاش برای قرار دادن در مکان روشن و سازگار پیام. آنها همچنین منعکس کننده ارج ورزش حتی در زمان انتقال. در یکی از ایمیل های ارسال شده به مقامات شهرستان بعد از مسابقه یک صدا اجرایی ستایش قدرت Sounders مسابقات به ارائه “تطهیر و جامعه است.”

خبرنگاران ساخته شده درخواست مصاحبه برای این داستان به پنج Sounders مدیران و دو Seahawks مقامات که همچنین کار با این شرکت است که در عمل سنچریلینک درست. تمام هفت یا پاسخ نیست و یا کاهش یافته است به مصاحبه.

برای Duchin این هفته اول ماه مارس ارائه انواع چالش ها: تلاش برای کشف کردن که در آن پادشاه شهرستان بود که در این بیماری همه گیر منحنی در حالی که کار با کمی تست و درک محدود از نحوه ویروس منتقل شد.

“در زندگی حرفه ای من به عنوان یک بهداشت عمومی فرد این است هر دو بی سابقه و رویداد استرس زا من تا کنون زندگی می کردند از طریق” Duchin گفت: در مصاحبه اخیر است. “وجود دارد خیلی تغییر به سرعت در حال. هر جنبه ای از این چالش ما فراتر از ظرفیت و توانایی ما. … هر عنصر از این پاسخ بود مملو از عدم اطمینان است.”

با وجود نگرانی در مورد جدید coronavirus بیش از 33 ، 000 طرفداران با حضور Seattle Sounders مسابقه فوتبال در 7 مارس سال 2020 در سنچریلینک درست. (Lindsey Wasson/Sounders FC ارتباطات)

در ایتالیا یک Feb. 19 مسابقه فوتبال بعدها لقب “بازی صفر” و شرح داده شده توسط تنفسی متخصص به عنوان یک “بمب بیولوژیک,” ذکر شده به عنوان یک دلیل ممکن است که یک استان تبدیل به یک کانون بیماری همه گیر.

اما این مسابقه قبل از بازی اول کشور مورد تایید شده از محلی منتقل COVID-19. در واشنگتن جامعه گسترش تا به حال شناخته شده است حداقل یک هفته قبل از Sounders مطابقت. فرماندار اعلام وضعیت اضطراری در فوریه. 29 پادشاه شهرستان اجرایی در 1 مارس.

در شب مارس 7 یک شنبه صدها نفر جمع شده بودند در Occidental پارک به صورت سنتی خود را ماه مارس به بازی. آنها ایستاده بود و شانه به شانه و راهپیمایی سه بلوک پایین Occidental خیابان به سنچریلینک درست.

طرفداران دهها هزار نفر از آنها جریان به ورزشگاه با استفاده از اگر آنها آرزو, اضافی دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های پراکنده در مورد concourses. طرفداران دست تکان دادند روسری به عنوان آنها همیشه انجام دهید. پایین کاسه بود برای بسیاری از بازی آن را به عنوان همیشه. جمعیت در رنگ های آبی و سبز و شعار می دادند و تشویق می کردند. در 12 دقیقه آنها سنگ وودی گاتری را “رول در کلمبیا.” هر کس به صرف اینچ از هم جدا.

زمانی که رونالدینیو به ثمر رساند در دقیقه 53 و دوستان را در آغوش کشید. همسایه بالا-fived. هنگامی که هدف مجاز بود لحظاتی بعد از ناامیدی حاکم بود. اما رونالدینیو به ثمر رساند دوباره در اواخر مسابقه به نجات یک قرعه کشی. بیشتر آغوش قفسه سینه برای قفسه سینه و بالا تر-سپاس از پوست در پوست است.

“تاکید بر خطر ابتلا به شرکت کنندگان بسیار پایین است”

با واگیر بیماری به موقع می تواند اطلاعات حیاتی است. اما در شهرستان کینگ کمی وجود دارد فوریت در هشدار عمومی به آلوده امتیازات کارگر در ورزشگاه که در آن Sounders بازی به بازی می شود.

در تاریخ 2 مارس عمومی وزارت بهداشت آموخته مثبت COVID-19 مورد و شروع به تحقیق گذشته تماس با ما. روز بعد محققان مرتبط در این مورد به سنچریلینک درست: فرد آلوده بوده است امتیازات فروشنده در یک Feb. 22 XFL بازی برای سیاتل اژدها.

در مارس 3, King County اجرایی داو کنستانتین دفتر خصوصی هماهنگ با نمای کلی و سنچریلینک درست اجرایی در مورد فروشنده.

پادشاه شهرستان اجرایی داو کنستانتین. (گرگ گیلبرت/سیاتل تایمز)

یک تماس راه اندازی شد برای صبح روز بعد. اما اعلام عمومی در مورد تست مثبت نمی آمد که شب یا پس فردا صبح تلفن تماس بگیرید. در واقع آن را نمی خواهد آمد به نزدیک به دو روز.

به جای داخلی XFL اعلام به لیگ اعضا و آزادی مطبوعات از شهرستان خواهد بود در اطراف در میان حداقل 35 مقامات بهداشت عمومی شهرستان کارکنان و مدیران برای Sounders, اژدها, NFL را Seahawks و لیگ اصلی بیس بال است Mariners. Seahawks همچنین بازی در CenturyLink در حالی که ملوانان شد تا برای بازی در سه هفته. وجود دارد حداقل 65 ایمیل در مورد نحوه رسیدگی اعلام و حداقل نیم دوجین پیش نویس آزادی مطبوعات.

در شب مارس 4, James Apa, بهداشت عمومی سخنگوی دریافت یک نسخه اولیه از چه XFL برنامه ریزی برای گفتن آن تیم و کارکنان در مورد ورزشگاه کارگر.

Apa به سرعت فرستاده آزادی مطبوعات به King County, سلامت عمومی, رهبری, درخواست برای نظرات. Duchin تصویب آن به همراه مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از ورودی آن است. “[I]t بروید ملی و احتمالا توجه رسانه ها” Duchin نوشت.

یک CDC کارشناس در پاسخ 12 دقیقه بعد و مشاوره “آنها باید بر خطر ابتلا به شرکت کنندگان بسیار کم است.” بنیامین Haynes, یک CDC سخنگوی seconded که در ایمیل دیگری: “تاکید بر خطر ابتلا به شرکت کنندگان بسیار کم است.”

Haynes گفت: در مصاحبه اخیر خود که یک CDC تیم احضار شده به سیاتل که در هفته برای کمک به بهداشت عمومی محلی مقامات. آنها گفتند که این امتیازات فروشنده مشغول به کار در یک آبجو ایستاده بودند و بدون علامت. ارزیابی “بسیار کم” خطر Haynes گفت که بر اساس آن فروشنده صورت عدم وجود علائم و CDC باور در آن زمان است که انتقال رخ داده است عمدتا از طریق تماس طولانی مدت.

CDC در حال حاضر می گوید: virus ممکن است گسترش از مردم قبل از آنها علائم نشان می دهد. (نیز وجود دارد گزارش های اولیه در این زمان است که این ویروس گسترش می تواند توسط افراد بدون علامت.)

“این مهم است که به مقایسه آنچه ما امروز می دانیم به چه فرستاده شد در یک ایمیل در مارس 4,” Haynes گفت.

Duchin گفت که هنوز مشخص خطر ابتلا به این بازی از شرکت کنندگان که فروشنده به عنوان “بسیار کم” بر اساس آن فروشنده عدم تماس نزدیک با مردم است. “صفر نیست. نه صفر. و وجود دارد هیچ وجه دقیق از توصیف خطر,” او گفت:.

شب 4 از XFL تعویض در کوتاه پیش نویس است که کاهش یافته است هر اشاره ای از سطوح خطر. Seahawks شکایت به شهرستان و مقامات بهداشت عمومی که XFL تا به حال نقل مکان به یک “هیستری القا بیانیه” در حالی که Apa نوشت که این بیانیه “به نظر می رسد برای ایجاد نگرانی بی جا.”

Apa در مصاحبه اخیر خود گفت: در بخش بهداشت و درمان بررسی “تنها چهار کارکنان که تا به حال تماس نزدیک” با فروشنده. این بیانیه کوتاه ارسال توسط XFL “می تواند به اشتباه به عنوان مورد نما بیش از حداقل خطر برای شرکت کنندگان که درست نیست بر اساس تحقیقات ما و CDC ارشاد” Apa گفت. بخش عمومی وزارت بهداشت تصمیم به آماده سازی خود را از بیانیه “به مجموعه ای از رکورد مستقیم.”

صبح روز 5 مارس به Sounders مشترک با دیگر مقامات تیم خود پیشنهاد مطبوعاتی اعلام کرد که آن مه 7 بازی خواهد بود. آن اشاره کرد “ما شبکه ای از کارشناسان پزشکی” که به توصیه “است که خطر ابتلا به عموم مردم باقی می ماند” و آن اجتناب از هر گونه اشاره ای به فروشنده مثبت COVID-19 تست.

در ایمیل خود به دیگران Sounders’ معاون ارشد امور خارجی توضیح داد که این تیم نیست برنامه ریزی برای عموم انتشار هر گونه اطلاعات در مورد فروشنده ترک این موضوع را “به طور هماهنگ” با ورزشگاه مقامات.

“یک بیانیه آماده است که در زیر است که برای استفاده های خاص در این رویداد این حادثه می شکند به حوزه عمومی” او نوشت.

که همان روز صبح یک سیاتل تایمز با خبرنگار کار بر روی یک نکته, نام شهرستان, بهداشت عمومی گروه رسانه درخواست اطلاعات در مورد فروشنده تست مثبت.

هیچ چیز تا به حال نشده است گفت: عموم بنابراین گزارش تماس ها باعث بیش از سه ساعت یک آبشار از ویرایش به بیانیه ای که در این شهرستان آماده شد.

“شناخت ضرورت ها و, ما می خواهم به ارسال این 3 بعدازظهر,” کنستانتین را در نوشت یک ایمیل به اژدها, Mariners, Seahawks و رونالدینیو.

از XFL یک نوپای لیگ فوتبال ایجاد شده توسط pro wrestling رئیس وینس مک ماهون تحت فشار قرار دادند به صورت ساده و مستقیم کردهاید ،

یک نسخه اولیه از شهرستان مطبوعاتی گفت که خطر ابتلا به طرفداران که با حضور اژدها’ Feb. 22 بازی کم بود و این خطر را به طرفداران در آینده رویدادهای ورزشی کم بود. بخش دوم حذف شد کمتر از یک ساعت قبل از ارسال. “ما نقل مکان کرد و دور از گفت خطر کم است” Apa توضیح داد: در یک ایمیل به کنستانتین کارکنان.

این Sounders می خواستم یک بیانیه گفت: تمام تیم ها و لیگ های پرونده پزشکی کارکنان “در گفت و گو مستمر” با مقامات بهداشت عمومی.

“من باور دارم که پیام انسجام زیادی برای اعتماد عمومی” نوشته الکس کولفیلد این Sounders معاون ارشد رئيس جمهور از ارتباطات است.

از XFL مخالفت کرد. “ما فکر می کنیم که بیانیه است بی دست و پا” نوشت: لیگ جمهور جفری Pollack سابق NBA, نسکار و سری جهانی پوکر اجرایی است. “این نشان می دهد که لیگ’ کارشناسان پزشکی در حال ارائه مشاوره در این زمینه است.”

پشت و جلو را ادامه داد تا لحظاتی قبل از آزادی مطبوعات رفت.

“من می خواهم استدلال می کنند که قوی تر کلی وسایل پزشکی به نظر می رسد بهتر آن است که برای اعتماد به نفس” کولفیلد پاسخ داد. “هنگامی که مردم می آموزد از یک مورد تایید شده در داخل محل برگزاری وکیل من این است که ما باید هر مثبت صحبت کردن نقطه ما می توانید دریافت کنید.”

پولاک گفت: “ایجاد ظاهر از هر نوع به طور کلی وسایل پزشکی’ ما نیست نگرانی است. این است که در مورد واقعی افشای چیزی است که شناخته شده بود اما نه دیگر چهار روز پیش. این بیانیه باید به عنوان ساده plain-spoken و واقعی که ممکن است ما در نظر فروتن.”

هزاران نفر از طرفداران تشویق در طول Sounders بازی افتتاحیه در تاریخ 1 مارس سال 2020 است. (Lindsey Wasson/Sounders FC ارتباطات)

ورزشی تیم نمی خواهید نام تجاری خود را وابسته به تست مثبت هر یک بیش از لازم است.

“هیچ تمایلی به استفاده از آرم” یک Seahawks اجرایی نوشت. “من فکر می کنم آن را با این نسخهها کار بهترین ها را از ما چشم انداز به بیرون رفتن در شهرستان کینگ سربرگ” مارینرز نوشت.

مدت کوتاهی قبل از 3 بعد از ظهر Apa فرستاده بیانیه ای به یک بار خبرنگار و شهرستان ارسال شده انتشار در وب سایت خود را چند دقیقه بعد.

شهرستان انتشار زخم تا ترکیبی از پیام های خود را, سربرگ: ورزشگاه کارگران تا به حال آزمایش مثبت; حرفه ای, رویدادهای ورزشی در سیاتل ادامه خواهد داد; اما خطر COVID-19 عفونت رو به افزایش بود تا مردم در معرض خطر بالاتر باید دور ماندن.

این همان روز بخش عمومی وزارت بهداشت از تلاش و کوشش برای پیگیری هر گذشته تماس با ما برای هر کسی که تست مثبت برای COVID-19. Coronavirus شد و در حال حاضر بیش از حد گسترده است.

بر اساس مدلسازی و منطقه جمعیت Duchin گفت: “تعداد انگشت شماری” از افراد مبتلا به این ویروس احتمالا با حضور مطابقت: “در این که کل ورزشگاه 33,000 مردم به عنوان کم به عنوان پنج تا 40 اگر شما فقط انجام برخی از بازگشت-از-پاکت … محاسبات است.”

وجود دارد هیچ گفتن که چگونه بسیاری از مردم که با حضور در این مسابقه بعد از تست مثبت است.

“نه” Duchin گفت: “هیچ راهی وجود دارد ما قادر خواهد بود به دانستن است.”

“انصراف از گروه بزرگ اجتماعات در حال حاضر”

برای پادشاه شهرستان وجود دارد به سادگی هیچ تربیع تصمیم به ادامه برگزاری رویدادهای ورزشی با کلی آن پیام به مردم است.

در مارس 5, یک ساعت پس از این شهرستان صادر شده است که آزادی مطبوعات عمومی وزارت بهداشت در پاسخ در Facebook به یک دیدگاه پرسیدن که چرا شهر زمرد Comic Con که درو نزدیک به 100,000 نفر در سال گذشته بود, هنوز برنامه ریزی شده برگزار می شود.

“در این زمان ما در حال ساخت یک توصیه برای به تعویق انداختن یا لغو رویدادهای بزرگتر از 10-50 مردم” پاسخ گفت. “ما امیدواریم که خصوصی سازمان دهندگان این رویداد را به شدت در نظر گرفتن توصیه ما در تصمیم گیری خود را.”

تصویر به دست آمده توسط ProPublica و سیاتل تایمز از طریق Facebook. شناسایی اطلاعات redacted توسط ProPublica.

روز بعد در مارس 6, سوالات نگه داشته به آینده.

کمی قبل از ساعت 10 صبح یک مهندس کپی کنستانتین در یک ایمیل خواست که Comic Con, برنامه ریزی برای هفته بعد باید لغو شود و آینده رونالدینیو بازی باید بدون تماشاگر. “وقت آن است که برای سلامت عمومی به مغلوب ساختن پیشی جستن (با عرض پوزش) ملاحظات دیگر,” او نوشت.

Comic Con برگزار شده بود تصمیم گرفت به حرکت به جلو در اواخر فوریه — در نظر گرفتن آسایش در بخشی از این واقعیت Sounders هنوز هم برنامه ریزی شده به بازی گفت: Lance Fensterman رئیس جمهور Reedpop این شرکت قرار می دهد که در طنز Con.

این رویداد عظیم انجام است. بلوک در 15 هتل بوده است, محفوظ است. سه ballrooms رزرو شده بود. بیش از 80,000 بلیط فروخته شده بود.

اما در مارس 6 در 10:30 قبل از برگزارکنندگان اعلام کردند که به تعویق انداختن این کنوانسیون. “[W]e زیر هدایت محلی بهداشت عمومی مقامات اعلام این خبر گفت:. “[I]t است که ما وظیفه خود را به مطمئن شوید که ایمنی خود را می آید برای اولین بار.”

“ما تا به حال به یک تماس” Fensterman در مصاحبه ای گفت:. “و ما انجام دادیم.”

کنستانتین کاهش یافته است به مصاحبه برای این داستان. اما در مصاحبه با سیاتل تایمز ماه گذشته کنستانتین گفت که 6 مارس بود, برای او, روز, زمانی که تقاضا برای عمل بیشترین ضربه صفحه اصلی. “این یک زمان برای بیرون کشیدن تمام متوقف می شود” مدیر کل سازمان بهداشت جهانی تا به حال فقط گفت.

اما کنستانتین گفت که او از خواب بیدار شد در 6 تا ببینید که سیاتل را در اماکن عمومی شد و هنوز هم شلوغ است. شیوع بیماری تا به حال به سختی تغییر در زندگی روزانه و در همه.

نیم ساعت بعد از Comic Con اعلام کنستانتین معاون رئیس ستاد ایمیل دیگری کارمند: “داو مشتاق به دیدن یک لیست از حوادث فقط برای هفته آینده ASAP. با تشکر از شما!”

در اواخر صبح یک پیمانکار پرداخت می شود برای کمک به کنستانتین با Facebook و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی فرستاده کنستانتین مدیر ارتباطات: “یکی سوال ما در حال گرفتن یک تن است که چرا شاه شهرستان نیست وادار به لغو از حوادث مانند رونالدینیو مسابقات …”

که همان روز صبح والتر Sive یک مشاور مالی است که کار می کرد برای چند موسسات مراقبت سلامت باز سیاتل تایمز. بخش اول دقیق مرگ و میر در یک خانه سالمندان دولتی در حال اجرا کوتاه بر بهداشت عمومی پول و سفر به واشنگتن توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس به آدرس COVID-19 شیوع. حتی وجود دارد یک هنرمند رندر کسی سرفه خارج می گردند میکروب ها.

اما زمانی که Sive تبدیل به بخش دوم وجود دارد در بالای صفحه بود تیتر “رونالدینیو بازی است که هنوز هم برای شنبه.”

“آن را مانند خواندن روزنامه از دو سیاره متفاوت,” Sive در مصاحبه ای گفت:.

Sive فرستاده کنستانتین گفته او “به جای ” حیرت زده” توسط متضاد پیام از شهرستان. “من وحشت زده که Sounders را نه به نام بازی,” او نوشت. “آن را قرار می دهد در معرض خطر سلامت ما کل منطقه است. … [I]t نیز یک سیلی به همه ما که در خارج وجود دارد لغو رویدادها و تغییر عملیات هر هزینه مالی به ما.”

به هر دلیلی این ایمیل به نظر می رسید که این اثر از یک حساب. Sive همچنین ارسال آن به Duchin که در پاسخ به یک همکار: “من فکر می کنم ما باید حرکت به لغو تجمعات >500-1000.” سپس حدود یک ساعت و نیم بعد Duchin بیشتر رفت “بله, من می خواهم به انصراف از گروه بزرگ اجتماعات در حال حاضر.”

دکتر جفری Duchin سلامت افسر برای بهداشت عمومی — سیاتل & King County است. (دین Rutz/سیاتل تایمز)

یک هفته قبل از Feb. 29 یک Washington State Department of Health رسمی خواسته بود Duchin اگر او توصیه لغو Sounders’ مارس 1 فصل بازکن. نه توصیه لغو مسابقه اما Duchin گفت: طرفداران “تا حد امکان” باید از “نزدیک چهره به چهره تماس بگیرید.”

در حال حاضر Duchin فکر به حال منتقل شده است. اما که نمی ترجمه به اقدام فوری. پس از Duchin نوشت که مایل به انصراف از همه بزرگ, حوادث, یک همکار برنامه ریزی یک جلسه برای صبح روز بعد برای مقامات بهداشت عمومی به بحث در مورد گام های بعدی. روز بعد از آن در مارس 8, مقامات بهداشت عمومی خواهد مختصری مقامات منتخب از جمله کنستانتین و فرماندار.

که به معنای دوم جلسه برگزار خواهد شد صبح روز بعد از رونالدینیو بازی.

وقتی پرسیده شد که توسط یک خبرنگار در مورد تاخیر بین Duchin ایمیل و لغو از حوادث Apa نوشت: در پاسخ به: “هیچ یک از تصمیم گیری های ما شده اند آنی و یا انجام شود در انزوا و با توجه به تعطیلی در خاص وجود دارد که با هم تداخل دارند مقامات بین شهرستان و دولت است.”

“دکتر Duchin e-mail یکی موضوع در تعدادی از مکالمات اتفاق می افتد در میان انتخاب رهبران و مقامات بهداشتی در این منطقه و دولت” آپا نوشت. توصیف این نشست در مارس 7 جلسه میان مقامات بهداشت Apa نوشت: “این صدا مطابقت آن روز بود و بخشی از این گفتگو وجود دارد و بدون ملاحظات به آن نزدیک است.”

یک کنستانتین گفت: اجرایی دریافت نکرده Duchin ایمیل.

Duchin در مصاحبه ای گفت: مقامات بهداشت عمومی سعی کنید برای پیدا کردن “نقطه شیرین” در ساخت انتقال اجباری به اقدامات کنترل. دید از رویدادهای بزرگ است خیلی زود و شما در معرض خطر جامعه خستگی و noncompliance زمانی که فاصله باقی مانده ضروری است. آنها خیلی دیر شده و موجی از بیماران می تواند پایمال کردن بیمارستان.

در ساعت قبل از بازی درخواست و سوالات نگه داشته به آینده را در شهرستان اجرایی ،

در صبح یکی emailer نوشت: کنستانتین را به “درخواست فوری” که بازی لغو شود و مربوط به طومار امضا شده توسط “750+” مردم است. درخواست نظرات شامل “زندگی همیشه مهم تر از بازی ها و کسب و کار” و “لطفا محافظت از مردم ما!”

در بعد از ظهر یکی دیگر از کاربران ایمیل زیر خط موضوع “رونالدینیو بازی” نوشت: به کنستانتین, “چرا, همه, حوادث شد و این نه به نام خاموش؟”

در CenturyLink, دروازه باز در 5:30 p. m.

“تطهیر و جامعه”

Sounders طرفداران مارس به مسابقه قبل از بازی در 7 مارس. یک افسر پلیس گفت: وجود 500 نفر راهپیمایی شانه به شانه. (الن M. بنر/سیاتل تایمز)

شنبه شب پس از بازی رونالدینیو مدیر کل Garth Lagerwey گفت: در یک کنفرانس خبری گفت: “ما واقعا, واقعا سپاسگزار برای حمایت از طرفداران ما.” او در توصیف های مختلف اقدامات احتیاطی این تیم گرفته بود: “بچه ها نمی رفتن با بازیکنان امروز. ما نمی تشریفاتی دست دادن.”

پیتر Tomozawa رئیس جمهور از عملیات کسب و کار و یک شریک سابق در گلدمن ساکس گفت: جمعیت بزرگتر از او انتظار داشتند و اضافه میکند: “سیاتل معلوم است.” او در توصیف راه رفتن در اطراف قبل از بازی صحبت کردن با طرفداران: “واقعا سرد نظر که ساخته شده بود به من این بود:” با تشکر از شما برای میزبانی این رویداد امشب. آن را به ما و شهر ما چیزی به تشویق کردن در مورد.'”

مانند دیگر MLS تیم Sounders تکیه به شدت در بازی روز درآمد. این تیم نگه می دارد و 70 درصد از آن دروازه رسید و سهام بقیه با لیگ. در سال گذشته رونالدینیو — یکی از لیگ با ارزش ترین تیم های تولید شده حدود 47 میلیون درآمد با توجه به برآورد توسط فوربس و ana ortega یک تجزیه و تحلیل بازاریابی شرکت است.

روز بعد از بازی, مایا, Mendoza-Exstrom یک Sounders معاون ارشد رئیس جمهور فرستاده کنستانتین کارکنان برای تشکر از آنها را برای ارائه “دقیق و معتبر اطلاعات … در حالی که قبل از موعد مقرر صدایی [این] زنگ یا تحریک هیستری.” او افزود: “ما آماده کمک بود همکاری همکاران در بهداشت عمومی و جایی که از آن باقی می ماند امن برای انجام این کار ارائه برخی از سطح از تطهیر و جامعه از طریق رویدادهای ما.”

رژیم صهیونیستی. جی Inslee است رئیس ستاد دیوید پستچی گفت: او نمی یاد هر گونه گفتگو با دفتر والی در مورد اینکه آیا Sounders بازی باید بازی های برگزار شده در مارس 7.

اما روز بعد در دیدار با Inslee کنستانتین و دیگر مقامات منتخب وجود دارد بدون شک همه چیز تغییر کرده بود.

“وجود دارد یک فرض از اولین بخش از گفتگو که ما نمی خواهید به هر گونه حوادث است که مرتب کردن بر اساس — منظورم بزرگ, رویدادهای ورزشی, نمی خواهید به اتفاق می افتد” پستچی گفت. “این بسیار روشن است که آن روز انجام شد.”

در مارس 11, پنج روز پس از Duchin که ایمیل فرستاده شده درباره لغو مراسم بزرگ هر دو فرماندار و شهرستان دستور داد به همان اندازه است. Duchin صادر سلامت افسر منظور منع تجمعات بیش از 250 نفر است. در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام سفارشات کنستانتین صحبت از نیاز به “عمل با فوریت.”

در مارس 15 و رونالدینیو اعلام کرد که یک عضو از باشگاه حمایت از کارکنان در حال آزمایش مثبت برای COVID-19. این عضو هیات کار کرده بود در مارس 7 بازی اما “آیا دسترسی به عموم مردم اعلام این خبر گفت:. فرد بیمار چهار روز پس از مسابقه شد اما در حال حاضر دوره نقاهت و “در ارواح خوب” اعلام این خبر گفت:.

پادشاه شهرستان در حال حاضر دارای بیش از 4,800 تایید موارد COVID-19 و حداقل 320, مرگ و میر, با توجه به داده های آن, داشبورد, در, ویروس’ گسترش یافته است.

این معلوم نیست که این صدا ممکن است دوباره بازی. همه گیر سوار XFL به ورشکستگی است. یک نظرسنجی اخیر نشان داد که بیش از 70 درصد از آمریکایی ها احساس نمی امن برای رفتن به یک رویداد ورزشی تا زمانی که یک coronavirus واکسن.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>