بیمه سلامت به سرمایه گذاران: ما خوب است. بیمه سلامت به نمایندگان مجلس: لطفا کمک کنید.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

مدیران در Cigna بهداشت بیمه های غول پیکر را به سرمایه گذاران نشان داد که coronavirus همه گیر نیست و صدمه زدن به کسب و کار شرکت و در واقع ممکن است یک مزیت.

اما متوقف نشده گروه تجارت است که نشان دهنده Cigna و دیگر شرکت های بیمه سلامت در واشنگتن از درخواست نمایندگان مجلس برای کمک.

ماه گذشته به عنوان coronavirus شیوع فرستاده بازار سهام به سقوط آزاد مدیران اعطا با سهام تحلیلگران در بانک های سرمایه گذاری — یک راه کلیدی برای شرکت ها برای برقراری ارتباط با سرمایه گذاران است. در چهار ساعت جلسه مجازی با تحلیلگران در جهانی سرمایه گذاری بانک UBS, Cigna مدیر عامل و دیگر مدیران ارشد توضیح داد که اگر چه آنها از دیدن بالاتر ادعای پزشکی برای درمان coronavirus هزینه های آن بود در حال جبران بیمارستان’ لغو اعمال جراحی الکتیو و روش های دیگر.

به عنوان یک نتیجه از مدیران گفت: آنها “نمی بینم COVID-19 داشتن مواد تاثیر مالی” با توجه به UBS تحلیلگران گزارش گفتگو. Cigna توصیه می شود که حتی ممکن است منابع را به بیش از رقبا و یا خرید خود سهام با توجه به مارس 20 UBS گزارش.

Cigna مدیریت نیز به صعودی تصور به تحلیلگران گلدمن ساکس. “این شرکت را توجه داشته باشید که آن را دیده است روش انتخابی کاهش در حال حاضر است که می تواند کمک به جبران هر گونه افزایشی فشار از رمان coronavirus” از تحلیلگران نوشت: در 19 مارس گزارش. Cigna رهبران گفته گلدمن ساکس که آنها انتظار نداشتند “تاثیر قابل توجهی” در, درصد از درآمد حق بیمه است که پرداخت می شود در ادعای شناخته شده در صنعت به عنوان “پزشکی نسبت به از دست دادن” یا MLR.

Cigna سهام توصیه می شود توسط 25 از 27 تحلیلگران که پوشش آن را به عنوان از آوریل 28 با توجه به رتبه های گردآوری شده توسط بلومبرگ.

اما امریکا برنامه های بیمه درمانی قدرتمند بیمه سلامت لابی گفتن یک داستان متفاوت در واشنگتن است. AHIP نشان دهنده Cigna و همچنین بالا رقبا مانند سرود و هومانا همراه با بیش از 150 دیگر شرکت های بیمه. Cigna مدیر عامل دیوید Cordani صندلی AHIP مدیره.

به قانونگذاران AHIP ساخته شده است آن را صدا مانند شرکت های بیمه بودند تحت فشار از هر دو طرف. “طرح بیمه درمانی هستند فرح بخش به صورت فوق العاده ای افزایش در هزینه های مربوط به درمان بیماران مبتلا به COVID-19 عفونت” AHIP گفت: در 8 آوریل نامه ای به کنگره است. در این نامه هیچ اشاره ای جبران پس انداز از معوق روش انتخابی. “این بسیار بالاتر از هزینه های مراقبت های بهداشتی باید در زمانی که حق بیمه دلار در حال کاهش” AHIP گفت: با اشاره به کسب و کار گذاشتن مردم و تلاش برای پرداخت صورتحساب خود را.

برای جبران AHIP پیشنهاد کرد که دولت فدرال ارائه یارانه به کارفرمایان و افراد به نگه داشتن خود را تحت پوشش بیمه و همچنین به عنوان بودجه برای یک برنامه برای کمک به بیمه تجاری برنامه های که متحمل “فوق العاده هزینه های ناخواسته” از COVID-19.

در این نامه همچنین از کنگره خواسته به صندوق برنامه های امداد برای حمایت از مزیت مدیکر و مدیکید برنامه های که بخش خصوصی مدیریت توسط شرکت های مانند Cigna.

Cigna را سخنگویان نیست پاسخ به درخواست های مکرر برای آشتی مدیران’ صعودی نظرات تحلیلگران با gloomier دیدگاه در AHIP نامه.

AHIP سخنگوی کریستین گفت: رشد همه گیر و تاثیر آن بر شرکت های بیمه است نامشخص و متغیر در سراسر صنعت است. گروه سیاست طرح با هدف ساخت مطمئن شوید که مردم می توانند با حفظ پوشش در حال حاضر و آینده قیمت نمی سنبله رشد گفت.

“ما از طریق این بحران هنوز” رشد گفت. او افزود که پس انداز از تعویق افتاد روش انتخابی است که به احتمال زیاد به طور موقت به عنوان کسانی که اعمال جراحی در نهایت گیرد و نیاز به پرداخت می شود.

AHIP مدیر عامل شرکت مت Eyles مواجهه مستقیم سوال در مورد آشکار صعودی برای شرکت های بیمه در مارس 14, کنفرانس سرمایه گذار تماس میزبانی بانک مرکزی امریکا. یک تحلیلگر بانک کوین Fischbeck گفت: جای تعجب بود که برای شنیدن AHIP درخواست دولت تسکین زمانی که صنعت به نظر می رسد آماده برای بهره مند شوند.

“من هرگز دیده می شود یک قطره در استفاده راه ما شاهد این اتفاق می افتد در حال حاضر به طوری که در برخی از راه های آن را کمی برای من تعجب آور بود که این صنعت است که به دنبال حمایت در خطر راهروها و چیزهایی مانند این که” Fischbeck گفت. “بسیاری از سرمایه گذاران حداقل به فکر این در واقع می تواند یک امتیاز مثبت برای مدیریت مراقبت.”

Eyles عنوان احتمال است که شرکت های بیمه خواهد شد و سود حاصل از این بیماری همه گیر. “من فکر می کنم کمی بیش از حد زود به می دانم چرا که ما فقط به گرفتن برخی از اطلاعات در مورد آنچه مختلف مرتب سازی بر اساس هزینه ها و تاخیر در روش و چگونگی آن خواهد آمد” او گفت:. “طیف وسیعی از نتایج بسیار نامشخص است.”

Cigna است که نه تنها بیمه گر آماده برای به دست آوردن. یک مدل توسعه یافته توسط UBS تحلیلگران نشان می دهد شرکت های بیمه بهره مند خواهند شد اگر تا 14 درصد از جمعیت ایالات متحده است که شما با COVID-19 با توجه به مارس 30 گزارش. خواهد بود که حدود 45 میلیون نفر در مقایسه با بیش از 1 میلیون و تایید عفونت تا کنون.

بیمه و اقبال مقایسه با بیمارستان ها و پزشکان از شیوه های است که باید با توسل به اخراج کاهش دستمزد و furloughs به عنوان درآمد خود رنج می برد از دست دادن غیر coronavirus بیماران.

“با بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های پزشکی غرق coronavirus مربوط به تقاضا influxes از دست داده و یا پول نقد از لغو روش انتخابی آن است که آسان به چشم پوشی کردن یک گروه است که در واقع ممکن است که بیش از حد به دلیل بحران: ارائه دهندگان خدمات بیمه,” کریس Meekins و جان باج تحلیلگران در بانک سرمایه گذاری ریموند جیمز گفت: در مارس 15, توجه داشته باشید به مشتریان. “را به عنوان آن می ایستد, هزینه های مرتبط با این ویروس در مقایسه با رنگ پریده به محروم مانده اعمال جراحی الکتیو.”

شرکت بیمه سود به طور کلی دربسته در محیط با قانون مراقبت مقرون به صرفه, همچنین شناخته شده به عنوان “Obamacare.” قانون بزرگ نیاز به برنامه ای برای بازپرداخت مشتریان اگر هزینه های پزشکی به میزان کمتر از 85 درصد از حق بیمه — شناخته شده به عنوان MLR.

قانون اجازه وزیر بهداشت و خدمات انسانی برای تنظیم MLR نیاز اگر آن را حفظ خواهد ثبات بازار و کاهش مصرف گزینه های. سرمایه گذاران می بینی که چنین چشم پوشی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به اجازه می دهد شرکت های بیمه برای تقویت ذخایر میان همه گیر با توجه به ریموند جیمز تحلیلگران.

“شاید کار ارائه خواهد شد بیشتر معافیت برای شرکت های بیمه با توجه به شرایط تخفیف قابل توجهی,” Meekins و باج نوشت. “این استدلال می تواند ساخته شده است که تاخیر در اعمال جراحی از این سال ساخته خواهد شد تا در سال آینده و افزایش می دهد MLRs نامتناسب پایین خط.”

بیمه گران می گویند که آنها در حال کمک کردن در این بیماری همه گیر با تسریع در پرداخت, گسترش, پزشکی از راه دور دسترسی و ایجاد امکانات برای مالی تاکید کرد ارائه دهندگان که نیاز به ادعای درآمد و برای کسب و کار و افرادی که در حال تلاش برای پرداخت حق بیمه. دوم coronavirus پاسخ لایحه مورد نیاز شرکت های بیمه را به طور کامل پوشش هزینه های تست. شرکت های بیشتر رفته اند گفت: آنها را صرف هزینه های بیمار برای COVID-19 درمان است.

“هیچ بیمار باید به نگرانی در مورد هزینه COVID-19 و اقدامات توسط بسیاری از برنامه های در سراسر صنعت ما را حذف کرده اند که نگرانی” AHIP گفت: در 6 آوریل نامه ای به انجمن بیمارستان های آمریکا.

دوریس برک کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>