او به زندان رفت و پس از یک دادستان مخفی شواهد. هفت سال پس از داستان ما راه می رفت رایگان.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

منتشر شده در آزادی مشروط Tyronne Johnson, 43, راه می رفت خارج از زندان آزاد مرد صبح روز سه شنبه. بر خلاف بسیاری از زندانیان آمده است که قبل از یک هیئت مدیره آزادی مشروط او ابراز ندامت به جرم خود. او حفظ بی گناهی خود را به عنوان او از بعد او دستگیر شد برای قتل ملکه صاحب کلوپ شبانه Leroy Vann 20 سال پیش.

در سال 2013 ProPublica بررسی پرونده های خود را به عنوان بخشی از یک معاینه گسترده تر از دادستانی سوء در شهر نیویورک است.

جانسون گفت: او با ارسال داستان به آزادی مشروط هیئت مدیره در یک بسته از مواد است که همچنین شامل اسناد به چشم انداز خود را برای اشتغال یک رکورد خوب انجام در حالی که زندانی و یک طرح برای چگونه او را به ادامه مبارزه خود را در مورد یک بار در خارج از زندان. او حالا معتقد است که این داستان نقش مهمی را در هیئت مدیره تصمیم به آزادی او.

“این کامل ترین مثال از حقیقت آنچه اتفاق افتاده است,” او گفت:. “من فقط نمی تواند بالا برود وجود دارد و قسم می خورم من بی گناه بود.”

ProPublica علاقه در این موضوع ناشی از سوء از کلود استوارت دادستان که برنده اصلی محکومیت در برابر جانسون. استوارت تنها شهر نیویورک دادستان بود که علنا منظم برای سوء رفتار در Marketplace را تجزیه و تحلیل از 30 محکومیت وارونه.

در موضوع استوارت عدم افشای بحرانی شواهد در جانسون اولین دادگاه. استوارت کلید شاهد بود مردی به نام هنری Hanley. او گفت: به او پرداخت شده بود به مواظب از خانه خود را در سراسر خیابان را از Ams در حالی که جانسون و همدست قتل و اقدام به غارت Vann.

اما Shanise شوالیه Hanley عمه که در طبقه بالا زندگی می کردند از او تا به حال پلیس گفت که او را دیدم یک مرد بسیار بزرگتر از جانسون شلیک و کشتن Vann. استوارت تبدیل شده بود بیش از او پلیس بیانیه اما او بارها و بارها گفت که او نمی دانست که در آن او بود و نمی توانست او را پیدا کنید.

جانسون به جرم پیدا شد در تابستان سال 2002.

در روز جانسون و خانواده اش شروع به کار بر روی یک درخواست تجدید نظر, پیدا کردن شوالیه بلافاصله. در یک قسم استشهاد او ارائه تکان دهنده دو بیت از اطلاعات به یک محقق: او گفت که Hanley خواب رفته بود طبقه پایین در تیراندازی و او گفت که او تا به حال صحبت استوارت و دو کارآگاه فقط دو روز قبل از استوارت گفت: یک قاضی او نمی تواند او را پیدا کنید. او بعد رفت و در تلویزیون و در توصیف دیدار با استوارت. Hanley سپس recanted دادگاه شهادت.

در نوامبر سال 2002 پس از آن-Queens منطقه وکیل ریچارد براون در نامه ای به قاضی Jaime ریوس که ریاست دادگاه. قهوه ای موافقت کرده اند جانسون اعتقاد خالی و اضافه کرد که استوارت را انجام می “نمی توان چشم پوشی شود.” استوارت استعفا داد و ریوس ارسال براون نامه ای به کمیته انضباطی. که کمیته یافت که استوارت درگیر شد در یکی دیگر از عمل سوء در سال قبل است که در آن او insinuated که اسلحه موجود در اختیار داشتن یک متهم در زمان دستگیری او شد همان اسلحه مورد استفاده در یک اقدام به قتل و سرقت, حتی اگر یک پرتابه گزارش نشان داد که درست نیست.

در سال 2005 این کمیته به حالت تعلیق استوارت مجوز. در سال 2010 در نیویورک استیناف بخش محروم استوارت نرم افزار به تجدید آن است.

استوارت را بلافاصله بازگشت تماس های تلفنی به دنبال نظر.

به عنوان برای جانسون در مورد او بود دوباره توسط ملکه دا در جولای 2003. این بار وکیل او موفق به قرار دادن شوالیه در ایستاده. آنها همچنین دریافتند اضافی شاهد Hanley دوست دختر, که گفت که او خواب بود با او در زمان قتل است.

Hanley اما recanted خود تبری در یک زندان بازدید از سطح بالا ملکه دستیار دادستان منطقه یوجین Reibstein که در زمان بیش از استوارت. در دادگاه دوم او تکرار اصلی او شهادت به عنوان Leroy Vann مادر مریم Puryear که گفت که پسرش در حال مرگ عبارت بودند از: “Tyronne شات من.” جانسون محکوم شد دوباره.

اما بحث ادامه داد. پس از دوم محاکمه قاضی کارمند قانون نوشت: نامه ای به نیویورک دولت در کمیسیون قضایی و رفتار متهم قاضی مربیگری Reibstein. در نامه ای به کارمند کمیسیون او تشکر کرد و گفت: شکایت “فعال این کمیسیون به اقدام مناسب” است که آن را در خدمت “هدف مفید” اما نداد. ریوس باقی مانده بر روی نیمکت و تا زمان بازنشستگی خود در دسامبر 2013.

جانسون وکلا واصل حرکت به تخلیه این اعتقاد. یک قاضی بررسی است که حرکت حکومت است که در حالی که گفتگو “منحرف به نامناسب قلمرو” آن را نمی تعصب حکم.

جانسون معتقد است که او هرگز دریافت یک محاکمه عادلانه. روز پنج شنبه صبح او برنامه ریزی شده بود به حال خود را در مورد فرد به کوئینز دا اعتقاد یکپارچگی واحد. او امیدوار است که ملیندا کاتز جدید DA خواهد شد آغاز بررسی این پرونده از جمله تست DNA از یک گره کلاه و دیگر آیتم های موجود در صحنه جرم.

جشن با دوستان و خانواده خود را در خانه کرم در لانگ آیلند سه شنبه شب چلسی مصمم است که او زمینه آزادی خود را به عنوان یک پیروزی است.

“چمن فقط تغییر,” او گفت: معنی او دیگر نمی خواهد در مبارزه برای اثبات بی گناهی خود را از داخل یک سلول زندان. “اما جنگ تمام نشده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>