او در توئیتر خود نوشت که او رهبر Antifa. پس از آن که اف بی آی از او خواسته می شود یک خبرچین.

آن را همه آغاز شد با یک صدای جیر جیر. چندلر Wirostek از شارلوت در ایالت کارولینای شمالی بود و خواندن اخبار دوشنبه گذشته هنگامی که او را دیدم که دادستان کل اعلام کرده بود که رهبر جنبش ضد فاشیستی شناخته شده به عنوان antifa مشغول بود در تروریسم داخلی. 24-سال یافت می شود این تصور پوچ بنابراین او تصمیم به چیزی می گویند.

پرداختن به خود را به FBI اصلی حساب توییتر و اداره شارلوت دفتر Wirostek نوشت: “سلام من رهبر شارلوت, NC Antifa. DM من آدرس و یا من می تواند به نوبه خودم. من خوشحال به شما اجازه خود را تست مزخرف تروریسم اساسنامه در دادگاه ایالات متحده. هر کسی که فکر می کند antifascists در حال بچه ها بد هستند فاشیست.” Wirostek امضا صدای جیر جیر “#IAMAntifa.”

“چه باعث می شود شما ایمیل FBI گفت: شما رهبر antifa در شارلوت?”

دو روز بعد دفتر تلفن آمد. “اولین آنها به نام مادر” Wirostek گفت: رهگیری. زمانی که اف بی آی در نهایت به او Wirostek در آشپزخانه خود را. با تلفن خود را بر روی بلندگو اچ فیلم برداری بخشی از این گفتگو که Wirostek مشترک با رهگیری.

“چه باعث می شود شما ایمیل FBI گفت: شما رهبر antifa در شارلوت?” عامل در انتهای دیگر خط پرسید.

Wirostek توضیح داد که او در واقع رهبر محلی antifa و صدای جیر جیر “فقط یک بیانیه همبستگی.” که نقطه دوست خود را متوقف کرده بود فیلمبرداری تماس اما با توجه به Wirostek عامل به او گفت که آنچه که او مشکوک است و او به سادگی به دنبال یک سرپرست سفارشات. او خواسته Wirostek اگر او می دانست که هر antifa عضو یا تا به حال هر گونه اطلاعات در مورد این جنبش ، پس از کمی بحث کوچک, عامل خواسته مرد جوان اگر او خواهد بود علاقه مند در تبدیل شدن به یک خبرچین برای اف بی آی است.

در حالی که او اشاره نمی کند antifa به طور مستقیم Wirostek احساس کردند که عامل قبلی سوال در مورد جنبش ضد فاشیستی ساخته شده دفتر منافع کاملا روشن است.

“مطمئن” Wirostek به او گفت. “فقط به من ارسال اطلاعات است.”

شلی لینچ یک روابط عمومی متخصص در اف بی آی شارلوت گفت Wirostek تجربه بود به سادگی نتیجه اجرا از آسیاب کار پلیس است. “در حالی که من نمی توانم اظهار نظر در هر رسانه های اجتماعی خاص ارسال می توانم بگویم FBI دریافت اطلاعات از مکان های مختلفی از جمله آنلاین/ایمیل از طریق تلفن و یا به عنوان یک پیاده روی به یکی از دفاتر محلی ما,” لینچ گفت: در یک ایمیل به رهگیری. “همان راه ما را به یک تماس تلفنی از یک شهروند آن است که [سازمان ملل متحد]معمول برای ما برای رسیدن به کسی که به طور مستقیم که در تلاش برای تماس با ما از طریق رسانه های اجتماعی برای دیدن اگر آنها نیاز به کمک.”

رهگیری نیز تماس FBI در دفتر مرکزی آن در واشنگتن دی سی برای دیدن اگر اداره به تقویت رویکرد خود را به رسانه های اجتماعی پست های مربوط به antifa در نور از دادستان کل بیانیه اخیر که گزارش وزارت دادگستری به حال فعال تمام 56 مشترک با تروریسم وظیفه نیروهای بدن است که هماهنگی بین بازرسان فدرال و محلی اجرای قانون در یک شکار به “شناسایی جنایی سازمان و محرکین” وابسته به جنبش ضد فاشیستی.

اف بی آی در پاسخ به این پرسش با یک بیانیه که در آدرس نیست سوال. “اف بی آی است و ما حمایت از دولت های محلی و فدرال اجرای قانون شرکای با حفظ امنیت عمومی در جوامع ما در خدمت” در یک سخنگوی اف بی آی ستاد در بیانیه ای گفت. “تلاش های ما در حال تمرکز بر شناسایی بررسی و اخلال در افراد است که تحریک به خشونت و درگیر شدن در فعالیت های جنایی. ما در حال تمرکز بر تظاهرات صلح آمیز است.”

با تظاهرات علیه خشونت پلیس جارو کشور مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی و سیاسی حق را ضبط کرده و در antifa به عنوان یک آرمان و boogeyman, طرح یک مفهوم است که در سراسر کشور قیام علیه خشونت پلیس و unaccountability شده است نفوذ و شرکت تصمیم گرفتند با یک شبکه ای پیچیده از جناح چپ رادیکال.

“بوفالو از معترضان راندند توسط پلیس می تواند یک ANTIFA provocateur” رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت صبح روز سه شنبه. او با اشاره به ویروسی نشان دادن پلیس ضد شورش در نیویورک تنه زدن 75 ساله مارتین Gugino به زمین و تقسیم سر خود باز کنید. مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به baselessly ادعا می کنند که Gugino یک دیرین فعال با هدایت جنبشهای اعتراضی مانند Plowshares و کاتولیک کارگر “سقوط سخت تر از رانده شد.”

“می تواند یک راه اندازی ؟” به رئیس جمهور نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن عبارت بودند آخرین نمونه از یک به طور پیوسته در حال گسترش antifa پارانویا است که آلوده هر دو شهروندان آمریکایی و اجرای قانون است. در Kalmath آبشار اورگان موج Facebook به کمک تئوری های توطئه گسترش کلمه ای که antifa بود که از آمدن به شهر توسط busloads باعث ساکنان محلی دست به اسلحه ببرند و سیل در خیابان ها. اداره پلیس نیویورک در ضمن تبدیل شده و بیش از ساکنان دستگیر و به نقض مقررات به ماموران اف بی آی برای بازجویی در مورد اعتقادات سیاسی.

مایکل آلمانی همکار در Brennan Center for Justice and سابق FBI agent گفت: Wirostek را تجربه کرده بود نشانه هایی از یک رتبه و فایل agent داده بودن انتساب است که او می دانست که به meritless و رفتن را از طریق حرکات برای جلب رضایت رئیس خود را. که گفت: واقعیت این است که حداقل برخی از FBI سرپرستان ظاهرا کارگردانی زیردستان خود را برای اجرا به پایین کم سطح antifa-اطلاعات مربوط به پیشنهاد یک مشکل عمیق تر.

“بر اساس این گزارش بیرون آمدن از نیویورک که ماموران اف بی آی در حال بازجویی از بازداشت شدگان که در حال بازداشت در تظاهرات آیا آنها درگیر در نوعی از سوء رفتار و یا فقط پس از حکومت نظامی برای antifa اطلاعات خطرناک است نشانه” آلمان گفت: رهگیری. “به نظر می رسد که اف بی آی در تلاش است تا رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اوقات تلخی می پیوندند و مایل به استفاده از روشهای سوال برانگیز به منظور برای این اتفاق می افتد.”

به تازگی اف بی آی شارلوت دفتر اطلاع عمومی از یک الگوی spoofers برقراری تماس تظاهر به ویژه عوامل تا اواخر هفته گذشته Wirostek به نام دفتر را به تایید می کنند که کسی که رسیده به او را در واقع کار این اداره است. پس از توضیح و تجربه خود را به یک اپراتور Wirostek یکی دیگر از دریافت تماس از عامل او به صحبت کرد قبل از آن که شناسایی خود را به عنوان Newsome. او را به نام او.

Wirostek گفت: رهگیری که او تا به حال هیچ وجه قصد واقع کمک به اف بی آی هر چند او علاقه مند به آنچه که در شبانه روزی فرایند برای فدرال snitch ممکن است مانند نگاه. “من فقط نوعی می خواست که برای دریافت اطلاعات,” او توضیح داد.

با تحصیل در رشته علوم سیاسی Wirostek با این نسخهها کار در منع تطهیر پول و گروه بانک. داشتن سن آمده در طول جنگ با ترور او توسعه یافته یک نگرانی عمیق در مورد “قدرت سرکوبگر دولت” او توضیح داد: به خصوص به عنوان آن مربوط به بیان دیدگاه های سیاسی که چالش و یا سوال است که قدرت. با برنامه ای برای رفتن به مدرسه قانون در پاییز Wirostek است اجتناب جسمی پیوستن به تظاهرات خارج از نگرانی است که او ممکن است دستگیر شود. او توصیف صدای جیر جیر خود را به عنوان راه خود را از صحبت کردن در مقابل یک غیر قابل توجیه تلاش به جرم ضد فاشیستی مخالفت.

“من قطعا فکر و مردد بودن من قبل از هر چیزی می گویند آنلاین است که می تواند هدف از این نوع تماس به نوع خنک گفتار.”

“من نه درگیر با آن را در هر راه,” او توضیح داد. “اما من می توانم آنها را حمایت و واقعا نمی خواهید آنها را به برچسب یک سازمان تروریستی است.”

آنلاین, Wirostek توییتر آواتار ژاپنی است تبلیغ برای فیلم “نقطه فرار” شامل کیانو ریوز. تصویر خود را در صفحه خود در سایت “Know Your Meme.” هر کسی با آشنایی اولیه با اینترنت و یا ضد فاشیسم برای این موضوع می توانید ببینید که Wirostek ارسال شد و در واقع پایه — پس چرا کشور برتر داخلی و هوش و آژانس های اجرای قانون را انتخاب کنید به دنبال ؟

این امکان وجود دارد که با وجود دیدن خود را به عنوان یک برش لبه ارتش از محققان FBI باقی می ماند تا حد زیادی به اینترنت بی سواد عامل Newsome, بعد از همه, بارها و بارها با اشاره به Wirostek را صدای جیر جیر به عنوان یک “ایمیل.” Wirostek خیلی مطمئن نیست: “به نظر می رسد بدیهی است که نه واقعی منجر به پیگیری.” متناوبا, آن می تواند مورد که اداره می دانستم که این ادعا نادرست بود و این که هدف از این تماس بود که به بررسی این ماده از جیر اما برای ارسال یک پیام به کسانی که در حمایت از یک جنبش است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلقی دشمن.

اگر که مورد Wirostek گفت: پس از آن اداره تا به حال یک درجه از موفقیت است. “من قطعا فکر و مردد قبل از اینکه من چیزی آنلاین,” او توضیح داد “که می تواند هدف از این نوع تماس به نوع خنک گفتار.”

در حالی که او نه موضوع مستقیم نظارت Wirostek به رسمیت می شناسد که تعامل خود را با اف بی آی می تواند در نتیجه قرار دادن خود در یکی از بسیاری از مات و اغلب تهاجمی لیست سازمان دیده بان است که ایالات متحده در اجرای قانون حفظ. این نوع از نظارت او استدلال کرد که ایالات متحده در آغوش دارد با تاریخی قدرت در سال های پس از حملات 11 سپتامبر: “قطعا لرز گفتمان سیاسی, حتی اگر آن را صریح و روشن نیست.”

به روز رسانی: 9 ژوئن 2020, 1:11 p. m. ET
این داستان به روز شده است که شامل یک پاسخ از FBI ستاد دریافت پس از انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>