او خالکوبی 40,000 X را بر روی پوست خود را در اعتراض به ظلم و ستم حیوانی

چرا شما باید مراقبت از

از آنجا که بدن خود را فراموش نشدنی بوم.

  • آلفردو Meschi یکی از ایتالیا برجسته ترین وگان فعالان با استفاده از بدن خود را به یک نقطه در مورد کشتن حیوانات.
  • خود توصیف “artivist,” Meschi نیز استفاده می شود خود را خالکوبی به تماس توجه به خشونت های جنسی و مرگ مهاجران در دریا.

هر ثانیه 40,000 زمین و حیوانات دریایی در سراسر جهان در حال ذبح برای مواد غذایی است. هنرمند ایتالیایی و فعال آلفردو Meschi که نگاه آمار کشتار حیوانات چهار سال پیش نبوده است قادر به دریافت این رقم از ذهن خود را از زمان.

“من سعی کردم به توقف حداقل یک دوم که هولوکاست بر روی پوست من می گوید:” Meschi که خالکوبی 40,000, سیاه X را بر روی پوست خود را در سال 2016 زمانی که او تصمیم گرفت به استفاده از بدن خود به عنوان بوم و پلت فرم. در علاوه بر این به خود, اجتماعی, تئاتر, پروژه, مقالات و کتاب ها — که بیشتر آن در حال حاضر یک دیدگاه جایگزین جامعه — Meschi صحبت می کند در مورد حیوانات درد و رنج با بیش از فقط کلمات. این خالکوبی در دو ماه روند که صورت گرفت در یک استودیو تاتو در ساردینیا. “من انتخاب نماد X به دلیل آن است که این علامت استفاده می کنیم در ما لیست کارهای که ما انجام می شود انجام می دهند چیزی به چیزی حساب و یا به کشتن چیزی” 52 ساله توضیح می دهد.

Photo by Tony Lamanna

برای تماشاچیان اثر قابل توجه است. “او انتخاب کرده شدید و تکان دهنده, فرم, فعالیت, می گوید:” همکار وگان Giulia Zimei. “من فکر می کنم آن می تواند تاثیر منفی بر افکار عمومی از گیاهخواران بنابراین مردم ممکن است فکر می کنم که ما برخی از افراد حواس پرت.”

من می خواهم برای ایجاد یک پوست به پوست در ارتباط به طوری که پوست من باعث goosebumps در پوست فرد.

آلفردو Meschi

توسط پوشش خود را در کوچک X را از سر تا پا Meschi تعیین کرده است به عنوان مثال برای مردم در سراسر جهان به دنبال کت و شلوار — البته در کمتر شدید در مقیاس. عکس پروژه در یک چشم بر هم زدن اسناد جمعی X پروژه مبارزه با 220 نفر عکس توسط ماسیمو Giovannini. برخی از مردم با ارسال عکس های خود را X خالکوبی به Meschi که او نقد خود را Instagram account.

Meschi ظاهر — در علاوه بر این به خود خالکوبی او اغلب می پوشد تا هم اره ماهی گرفتیم قلاب و یک گاو تگ در گوش او — شهادت به خود غیر متعارف تحول شخصی است. عملکرد هنرمند شروع به کار خود را در فن آوری اطلاعات ندارد اما واقعی خود را خواستار است. او یک تازه کار, شکارچی و ماهیگیر تا پنج سال پیش هنگامی که او اتخاذ یک رژیم غذایی وگان متوقف و با استفاده از محصولات حیوانی.

از آن پس Meschi تبدیل به ایتالیا یکی از برجسته ترین وگان فعالان. او ترویج ضد speciesism یک فلسفه است که تقبیح سلسله مراتب است که در رتبه انسان بالاتر از دیگر گونه های در وگان همایش ها و جشنواره ها و دارای هنر اجرای برنامه در ایتالیا و خارج از کشور. این مستند در ایتالیا ناشی از COVID-19 قرار داده است بسیاری از Meschi پروژه های در خود نگه دارد اما او داده است برخی از پخش زنده سخنرانی.

او استدلال می کند که مبارزه برای آزادی از حیوانات باید شامل آزادی انسان بیش از حد است که همیشه مورد درون وگان جنبش است. Meschi کار چالش خشونت جنسی خودکشی آلودگی و دیگر پدیده جهانی.

Meschi تماس خود را به یک “artivist” — کسی که با استفاده از هنر برای مقابله با بی عدالتی است. دو سال پیش طی یک هنر عملکرد در ایتالیا X خود را نشانه به عنوان یادبود به مهاجران که فوت کرده اند در دریای مدیترانه است. مردم او می گوید: متفاوت واکنش نشان می دهند زمانی که آنها را ببینید خالکوبی و درک معنی آنها. “من می خواهم برای ایجاد یک پوست به پوست در ارتباط به طوری که پوست من باعث برجستگی در پوست فرد,” Meschi توضیح می دهد.

“این یک راه فوق العاده استفاده از هنر برای رسیدن به مردم انتقال اساسی پیام. تصاویر همیشه قبل از کلمات می گوید:” بئاتریس دی چزاره یک زیست گیاهی وگان و فعال از میلان. دی چزاره و Meschi ملاقات در سال 2009 از دست داد اما پیگیری از هر یک از دیگر برای چندین سال. یک روز دی چزاره دیدم در Facebook که یک مرد با نام او به یک سخنرانی درباره اقتصاد هدیه — نحوه تبادل خدمات و کالا بین مردم بدون انتظار پاداش پولی — در نجات حیوانات پناهگاه. او به رسمیت نمی شناسد Meschi در ابتدا با توجه به تمام خالکوبی, اما آنها وصل و در نهایت تصمیم به شرکت و نوشتن یک کتاب وگان انقلاب.

Meschi جدیدترین پروژه خود در سازمان ملل متحد-تحصیل فعالیت پادکست ویدئویی در Instagram, راه اندازی در مه. همراه با همکار, ایتالیایی, وگان اثرگذارندهها Giù سبزی و Veganismo Logico, Meschi با هدف آموزش خلاق فعالیت و الهام بخشیدن به دیگران برای استفاده از تاکتیک های نوآورانه به گسترش ضد speciesism و گیاهی پیام. “این مدرسه بدون دیوار, اما درختان” مقدمه متن در Instagram می خواند. اگر سه نفر موفق است و هنرمندان زیر در Meschi را به خوبی جوهر قدم به قدم لازم نیست بسیاری از X را به همان نقطه.

OZY 5 پرسش و پاسخ با آلفردو Meschi

  1. آنچه در آخرین کتاب شما به عنوان خوانده شده ؟ دشوار سگ don’t Danceبا Arturo Pérez-Reverte و در سپیده دمبا Cacilda Jethá و کریستوفر رایان.
  2. چه چیزی شما را نگران? من نگران ناگهانی تغییر آب و هوا و ششمین انقراض است.
  3. چه یکی از چیزهایی که شما نمی توانید بدون زندگی می کنند ؟ هیچ چیز وجود دارد من می توانم بدون زندگی می کنند چرا که من خودم را به عنوان من اینجا هستم و در حال حاضر. اما آن را سخت به تصور کنید که زندگی من بدون من پسر یا سگ من.
  4. شما چه کسی قهرمان است ؟ من بسیاری از قهرمانان مردم عادی که انجام داده اند چیزی بسیار با ارزش است. یکی از آنها یک دختر است که هیچ کس در ایتالیا می داند. نام او را زنا نیکول Lahr — او در سال 2013 — که ایجاد مسائل خارج از زباله و انجام خلاق بازیافت و آوردن تغییر مثبت در جامعه خود است.
  5. چه یک آیتم در لیست سطل? من می خواهم به قادر به خرید یک بلیط هواپیما به ایالات متحده آمریکا برای ترویج پروژه X.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im