او صرف $500,000 خرید Coronavirus آزمون. مقامات بهداشتی می گویند آنها غیر قابل اعتماد است.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این مقاله توسط شرکت منتشر شده با تگزاس تریبون به عنوان بخشی از یک همکاری تحقیقاتی

زمانی که هزاران نفر از سریع COVID-19 آزمون تحویل داده شد به جنوب تگزاس شهر لاریدو در اواخر ماه گذشته آن نگاه به عنوان اگر یک بازدید از شخص وارد شده بود. با چراغ چشمک زن و آژیر وافغان Webb شهرستان کلانتر نمایندگان همراهی قرمز تراکتور-تریلر حمل آزمون به محلی در یک اتاق اورژانس که مالک خریداری کرده بود آنها را از یک تولید کننده چینی.

دیرین لاردو کنگره هنری Cuellar که کمک به تسهیل ورود آزمون لبخند زد گسترده به عنوان او انجام جعبه از آنها را در داخل درمانگاه. باور آزمون را تشخیص عفونت فعال لاریدو رهبران hustled به راه اندازی یک درایو-از طریق تست های سایت خوش آمدید اضطراب ساکنان صبح روز بعد.

اما وعده 20,000 آزمون را به زودی تبدیل به تلخ مثال از آنچه می تواند به اشتباه زمانی که دولت های محلی درمانی خصوصی و شرکت های سعی کنید برای خرید تجهیزات در بازار آزاد از ناشناخته تولید کنندگان به عنوان سیاست های سازمان غذا و دارو تغییر و اضطراب را افزایش می دهد بیش از یک عدم کیت تست از منابع رسمی.

به عنوان آنها سعی کردند به اعتبار این آزمون برای اطمینان از دقت و شهر سلامت کارگران در لردو به سرعت مشخص شد که آنها غیر قابل اعتماد و غیر قابل استفاده. و حتی اگر آنها در حال گذشت این شهرستان را تست آن مشخص نیست که چگونه مفید آنها می شده اند برای این شهر که در اوایل نقطه در نبرد خود را در برابر coronavirus. آنها آنتی بادی آزمایش که به دنبال شواهدی وجود دارد که کسی پاسخ ایمنی مواجه می شوند این ویروس نه تست های تشخیصی است که تشخیص عفونت فعال.

در عرض یک هفته محققان از وزارت امنیت داخلی ایالات متحده خواهد تصاحب 20,000 آزمون به عنوان لاردو پلیس و مقامات فدرال تلاش برای تعیین اعتبار آزمون’ FDA وضعیت.

“ما بسیار نا امید چون ما فکر کردیم که ما تا به حال امن عرضه” لاردو شهردار پیت Saenz گفت. “ما اما ما نمی توانیم. Plan B دستیابی است (آزمون) هر کجا که ما می توانیم آنها را پیدا کنید.”

لاردو تلاش برای تضمین تست کیت برجسته آنچه که اتفاق می افتد نه تنها در تگزاس بلکه در سراسر کشور به عنوان یک لجبازی کمبود COVID-19 آزمون باعث شده است تا بخش خصوصی و رهبران دولت به خطر که آنها به طور معمول نمی خواهد.

اما به عنوان دولت های محلی و آزمایشگاه های خصوصی در سراسر کشور به طور مشابه به دنبال فروشگاه کیت تست منتقدان می گویند FDA نیست با نگه داشتن تعداد فزاینده ای از تولید کنندگان بین المللی واسطه کیت در آنلاین emporiums گاهی اوقات ادعا FDA مجوز که وجود ندارد.

“این یکی از آن چیزهایی که در آن شما می توانید تصور کنید … یک دولت شهر در تلاش برای کشف این ؟ این نباید این روند گفت:” اسکات بکر ارشد اجرایی با انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه. “نگرانی از این است که ما در حال شروع به دیدن آزمایش شده اند که شماری از جایی که ما نمی دانیم که کیفیت خود را, و آنها در حال حاضر به کشور است.”

Cuellar خودداری از پاسخ به سوال این هفته از Marketplace و تگزاس تریبیون در مورد نقش او در تهیه این آزمون و یا خود را به FDA وضعیت صدور بیانیه ای ضمن تشکر از مقامات فدرال برای تصرف آزمون.

امروز لاردو, شهر 260,000 در بانک ها از ریو گراند, چهره بسیار وخیم coronavirus وضعیت از آن یک هفته پیش از زمانی که آزمون وارد شده اند. به عنوان کیت نشسته استفاده نشده شش Laredoans درگذشت COVID-19 بیش از هفت روز به این شهرستان یکی از بالاترین سرانه نرخ مرگ و میر در کشور است.

“ما آزمایش نشده به اندازه کافی” گفت: دکتر هکتور گونزالس لاردو سلامت مدیر. “تعداد ساکنان تست شده است که هنوز هم بیش از حد کوچک برای پیش بینی هر مدل یا سناریو با هر گونه اعتماد به نفس.”

عجله برای خرید COVID-19 انجام شد. سردرگمی تحقیق و بحث.

آزمون حماسه در لردو شروع ماه گذشته با احتمال برخورد در اتاق انتظار Cuellar یک دموکرات خدمت خود در هشتمین دوره نمایندگی این منطقه در کنگره است. رابرت Castañeda که در سال گذشته ساخته شده است آنچه که او می گوید لاردو مدرن ترین رایگان-ایستاده اورژانس روشن انتخاب ER, تا به حال فقط یک جلسه با Cuellar به بحث در مورد عدم وجود تجهیزات حفاظتی و تست در مرز شهرستان.

در لابی به عنوان او را ترک Castañeda زد به گروه دیگر در حال انتظار برای صحبت کردن با کنگره در مورد پزشکی از راه دور. با توجه به Castañeda عضو آن گروه که او کاهش یافته است به شناسایی گفت: او می دانست که چگونه به نمره یک مقدار از 15 دقیقه COVID-19 آزمون از یک شرکت چینی به نام, Anhui, DeepBlue فناوری پزشکی است.

تنها گرفتن: Castañeda را مجبور به خرید 20000 واحد حداقل مقدار این شرکت در آمریکا توزیع خواهد به فروش برساند.

“بود که یکی از علل نگرانی” Castañeda گفت ProPublica و تگزاس تریبون. “آن را حدود یک و نیم میلیون دلار خرید.”

در لاردو, شهرستان رهبران بودند از جان گذشته برای آزمون های اضافی و توافق برای خرید 2500 کیت (انتخاب روشن خواهد donate یکی دیگر از 2500). مانند کشورهای همسایه در امتداد مرز تگزاس, آنها تقلا برای پیدا کردن به اندازه کافی تست برای یک جمعیت با سطح بالایی از موجود شرایط پزشکی که پزشکان هشدار داده خواهد ترک ساکنان بیشتر مستعد ابتلا به عوارض ناشی از کوروناویروس. به عنوان یک ایالت تگزاس رتبه پایین در سرانه واحد تست ترک بسیاری از دولت های محلی شکار برای تست در هر نقطه آنها می تواند آنها را پیدا کنید.

“ما احساس می کنیم همه در رقابت با یکدیگر برای هر چه بود در خارج وجود دارد” Saenz گفت.

و بنابراین با کنگره تسهیل معامله Castañeda پرداخت $500,000 تا جلو و خریداری شد. Cuellar بعدها نوشتن در Facebook که او با FDA و ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی برای دریافت کیت “تایید و ارسال به لاریدو.”

با وجود علائم هشدار دهنده آزمون خریداری شده

اما حتی قبل از خرید وجود دارد علائم هشدار دهنده.

اولین بار, Anhui, DeepBlue, a 10-year-old شرکت متخصص در دستگاه های تشخیصی تنها تا به حال به اصطلاح آنتی بادی آزمایش نه تست های تشخیصی استفاده می شود که برای تشخیص عفونت فعال. آنتی بادی آزمون به منظور تشخیص مولکول در خون است که می تواند نشان می دهد ایمنی پس از یک عفونت گذشت و FDA هشدار داده است در برابر استفاده از آنها برای تشخیص عفونت فعال.

آن را نیز روشن نیست به Castañeda اگر چینی ها آزمون تا به حال دریافت مجوز از FDA. وب سایت این شرکت نشان میدهد که این آزمون ثبت نام کرده بودند با دولت ایالات متحده. Castañeda گفت: او در تماس با FDA و یک نماینده به او گفت آزمون نیست در حال حاضر تایید شده اما این سازمان بود اجازه تولید کنندگان جدید و آرامش بخش قوانین و مقررات در یک سرعت سریع.

بیش از دو ماه گذشته FDA شده است شل شدن مقررات به امید ترغیب بیشتر از عرضه است. در ماه فوریه این اجازه را به تولید کنندگان برای درخواست اضطراری مجوز و در مارس 16, سیاست, به روز رسانی, توزیع کیت های آزمایش حتی بدون مجوز اگر آنها می تواند نشان دهد و اثبات این آزمون اعتبار سنجی.

روز دوشنبه FDA گزارش شده است که برخی از شرکت “هستند که به دروغ ادعا می کنند که خود را (آنتی بادی) آزمون های مورد تایید FDA و یا مجاز یا به دروغ ادعا می کنند که آنها می توانند تشخیص COVID-19.” آژانس متعهد به اقدام علیه شرکت هایی که در حال دروغ بازاریابی آزمون است که دقیق نیست و یا قابل اعتماد است.

پنج شنبه شب FDA ارائه ProPublica و تگزاس تریبیون با یک لیست به روز شده از شرکت هایی که تا به حال دریافت اضطراری مجوز و یا ذکر شده بود در میان شرکت های فعال تحت FDA مارس 16 سیاست. آنهویی DeepBlue نمی شد در این لیست.

همچنین اواخر روز شنبه, Anhui, DeepBlue ارسال ProPublica و تگزاس تریبون اسناد و مدارک است که FDA دریافت کرده بود تسلیم آن به صورت اضطراری مجوز اسناد مشابه آن را قبلا فرستاده Castañeda و گفت: آن را همچنان به ارسال مواد برای FDA بررسی است. این شرکت همچنین اشاره کرد که در آن آنتی بادی آزمایش باید استفاده نمی شود به عنوان تنها اساس به تشخیص بیماران در مراحل اولیه عفونت بلکه به عنوان مکمل آزمون یک هشدار بیانیه ای در خط با FDA راهنمايي.

Castañeda گفت: تلاش برای کشف, Anhui, DeepBlue ادعا در مورد ثبت نام FDA گواهینامه و در نهایت مجوز آزار دهنده بود اما در پایان او موافقت کرد برای خرید آنتی بادی آزمایش بدانند آنها بهتر از هیچ چیز است:

“این چیزی بود که به ما اجازه می دهد برای انجام یک غربالگری اولیه و آرام کردن ترس از مردم که می خواستم برای دریافت تست شده اما نمی تواند به دلیل کمبود. این بود تمام شود. آن را فقط یک ابزار اضافی.”

غیر قابل اعتماد آزمون. اجرای قانون در مراحل.

روز بعد از آزمون وارد شهر سلامت کارگران آغاز شد ابراز alarm بیش از آنچه که آنها از دیدن آنها به عنوان تلاش برای تایید صحت آنها و آنها در سمت چپ درایو از طریق سایت توقیف.

“تا زمانی که ما پایان ما کنترل کیفیت ما نمی توانیم آنها را فراهم می کند” گونزالس مدیر بهداشت گفت: در این شهرستان روزانه مبتنی بر وب کنفرانس مطبوعاتی.

روز بعد پنجم در یک ردیف که در آن رهبران شهر را اعلام COVID-19 مرگ گونزالس بود و حتی بیشتر بدبین. “ما تا به حال گفته شده توسط سازنده تست و ادبیات است که آن را به 93% یا 97% موثر است که بزرگ است,” او گفت:. “اما ما کنترل ما نمی مانند نتایج که ما به خاطر آنها نبود در هر نقطه در نزدیکی” آن دسته از اعداد است.

آنهویی DeepBlue گفت ProPublica و تگزاس تریبون که لاردو مقامات بهداشتی باید به آنها را قبل از اعلام کیت های غیر قابل استفاده و گفته است که به دنبال یک گزارش مفصل از این شهر اعتبار سنجی آزمون.

گونزالس گفت: وزارت بهداشت و درمان, آزمایش, افراد شناخته شده به مثبت یا منفی از طریق قبلی سواب تست و آنهویی DeepBlue آزمون تنها حدود 20% دقت “بیش از حد پایین نرخ برای استفاده.”

مدیر بهداشت افزود که به اعتقاد او این کیت استفاده شده است می تواند به صفحه نمایش برای فعال عفونت از آنجا که آنها می تواند به تشخیص یک نوع آنتی بادی به نام IgM که یکی از سیستم ایمنی بدن اولین پاسخ دهندگان در طول یک عفونت است . با توجه به FDA زمانی که igM آنتی بادی های موجود در خون آنها “می تواند نشان دهد” فعال یا اخیر عفونت است.

“آن را به ما اجازه آزمون تعداد زیادی از افراد و به ما یک شاخص از سطح عفونت ممکن است,” او گفت:.

در مارس 2, لاردو پلیس شروع به پرسیدن سوال در مورد FDA اسناد و مدارک این شرکت توزیع کننده ارائه شده بود با توجه به آزادی مطبوعات اعلام این شهرستان استفاده نخواهد شد.

همان روز تحقیقات امنیت داخلی بازو, ایالات متحده مهاجرت و گمرک کشف و ضبط کیت و تحقیقات خود را دارد.

سپس در نمونه دیگری از گیج کننده قوانین در سراسر آزمون بین المللی تولید کنندگان Castañeda گفت که امنیت در روز چهارشنبه موافقت خود را تست. یخ سخنگوی نینا the team کاهش یافته است به توضیح دهد که چرا.

چه اتفاقی افتاد در لردو نیست اولین بار در این شرکت اجرا شده است را به بحث. ماه گذشته ماموران فدرال کشف و ضبط 100 شرکت COVID-19 آزمون های که در راه خود را به یک پورتلند اورگان برای استفاده در خانه. آن را غیر قانونی برای ارسال تست کیت به یک فرد خصوصی و نه یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی با توجه به قوانین FDA. اما در یک مثال از اینکه چگونه تیره مقررات FDA می تواند یک FDA مصرف کننده ایمنی افسر گفت: gray industries که او نمی تواند می گویند در آن زمان که آیا این شرکت مجاز به توزیع آن آزمایش به آزمایشگاه بالینی.

لاردو سلامت مدیران هستند و نه به شکایت در مورد غیر قابل اعتماد, تست کیت از چین است. کشورهای اروپایی شکایت کرده اند برای هفته ها در مورد دریافت عام آزمون از آن کشور است.

اختلاف خرید شامل 1.2 میلیون معیوب آنتی بادی آزمایش در اسلواکی یک دسته از 300,000 سریع آزمون در جمهوری چک است که مقامات محلی گفته بودند که در حدود یک سوم معیوب و آزمون های فرستاده شده به ترکیه که گفته شد فقط 35 درصد دقیق است. اسپانیا بازگشت و حدود 9000 معیوب سریع آزمون است که در آن خریداری شده از غیر مجاز شرکت چینی در ماه گذشته.

$500,000 ارزش از آزمون ها در برزخ

هنگامی که امنیت داخلی منتشر آزمون Castañeda گفت که او مطمئن نیست که چگونه آنها استفاده می شود و وجود ندارد دستورالعمل های شرکت در چه آنتی بادی آزمایش باید مستقر شود. برخی استدلال کرده اند این آزمون باید مورد استفاده قرار گیرد برای روشن شدن پاسخ ابتدا و دیگر کارگران خط مقدم به بازگشت به شغل خود و دیگران بر این باورند که آنها خواهد شد بخشی از یک آزمایش در سراسر کشور تلاش برای شناسایی کسانی که با ایمنی.

“ما سعی می کنید به استفاده از آنها را عاقلانه به آنها را در دسترس به جامعه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:.

Saenz این لاردو شهردار گفت که او امیدوار است که در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت است که تحت انتقاد به دولت با سرعت از آزمون تهیه خواهد شد و به دنبال از طریق در یک وعده برای اطمینان از قابل اعتماد جریان مجاز تست کیت به شهرها و استان ها. در چهارشنبه ابوت اعلام کرد که Walgreens در نظر دارد برای شروع ارائه از طریق درایو تست به طور بالقوه در خدمت هزاران نفر از اهالی تگزاس در هر روز.

“ما نیاز به یک امن ثابت شده زنجیره تامین که در آن ما مجبور به سوال از اعتبار محصول” Saenz گفت. “ما می دانیم که وجود دارد مردم در تلاش برای استفاده از بسیاری از اشخاص است.”

کارولین چن کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net