او برداشته برچسب که گفت: “استفاده های پزشکی ممنوع” پس از آن اقدام به فروش هزاران نفر از ماسک به مقامات که توزیع به بیمارستان


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این مقاله توسط شرکت منتشر شده با تگزاس تریبون های غیر انتفاعی و غیر حزبی محلی newsroom که اطلاع و درگیر با تگزاسی. ثبت نام به صورت مختصر هفتگی برای رسیدن به سرعت خود را ضروری پوشش تگزاس مسائل.

لوکاس Rensko بود از ساختن پول از طریق محبوب نوکر-برای-استخدام برنامه به نام TaskRabbit انجام کارهای عجیب و غریب و ارائه مواد غذایی زمانی که او یک وظیفه است که او را منجر به یک چکه کن-انبار مسقف در پاره جاده در شمال غرب سن آنتونیو.

داخل یک مرد به نام جیمی ریورا حال تنظیم جداول طولانی که در آن پنج یا شش سال دیگر “Taskers” درآمد حدود 20 دلار در ساعت شدند, پاره, چینی, ماسک از کیسه های پلاستیکی و چاشنی آنها را به آنهایی که جدید است که یکسان بودند اما برای یک برنامه به طور بالقوه مرگبار تفاوت. قدیمی بسته شد برچسب در همه کلاه “استفاده های پزشکی ممنوع است” به این معنی نیست که به توان با استفاده از پزشکان و پرستاران است که باید از قوی حفاظت از ذرات کوچک حمل رمان coronavirus. کیسه های جدید در نظر گرفته شده تا راه خود را به تگزاس بیمارستان به سادگی حذف شده است که هشدار دهنده است.

این به ظاهر کوچک فریب برجسته یک مشکل بزرگ برای کارگران پزشکی که بهترین دفاع در برابر یک ویروس است که نابسامانی بدن با هولناک پیچیدگی ساده اما قابل اعتماد است. که اعتماد فرسوده به عنوان چینی ساخته شده ماسک ادعا گاهی به دروغ به 95% موثر در فیلتر کردن ویروس مملو از ذرات ساخته شده راه خود را به بیمارستان ها و شرکت های محلی فروشگاه رفاه. شما ممکن است آنها را خریداری: KN95s.

تگزاس کرده اند برای جلوگیری از بی اثر ماسک از ساخت راه خود را به بيمارستان با نمایش فیلم و با رد هر چیزی به عنوان برچسب های غیر پزشکی و در عین حال در همان زمان مرموز کارگزاران منابع میلیون ها نفر از ماسک مشغول به کار شد سخت برای فرار از این پادمان. عملیات Rensko شاهد پتانسیل فشار معیوب ماسک به تگزاس زنجیره تامین فقط به عنوان فرماندار تگزاس گرگ ابوت کاسته مستند محدودیت و COVID-19 عفونت شروع به افزایش می یابد.

“او نوع به ما طول می کشد در این تور از مرکز که در اصل یک پوسته انبار” Rensko, 36, به من گفت از طریق تلفن, جزئیات چگونه ریورا توصیف کار در انبار. “او گفت: آنها تعیین شده برای شخصی یا مسکونی استفاده های پزشکی. و بنابراین آنچه که او انجام شد و در واقع قرار دادن آنها را در بسته بندی های دیگر که در شهر سن آنتونیو و ایالت تگزاس قادر به نگاه کردن به آنها و سپس فروش آنها را برای اهداف پزشکی است.”

Rensko می دانستم که چیزی نیست کاملا درست و به دور از TaskRabbit گیگ. او به همسرش گفت که یک دوست گفت گفت که یکی دیگر از دوستان که به من گفت.

بیش هفته, گزارش, من می خواهم به یاد بگیرند که Rensko بود و خش روی سطح بزرگتر طرح مربوط به یک دره سیلیکون سرمایه گذار به نام برنان مولیگان برای فروش چه تگزاس مقامات بهداشتی بعد از آن پرچم به عنوان “جعلی” ماسک به آژانس کارگردانی تجهیزات حفاظتی به بیمارستان. مولیگان به حال داوطلب خدمت سربازی ریورا بود که از جان گذشته برای پول پس از همه گیر بود sapped خود را منبع اصلی درآمد, ساختمان, مبلمان و کار دستی از طریق TaskRabbit. به دیگران بی شماری که دو تا به حال شانس به پول از این کشور بهداشت عمومی کابوس.

زمانی که من با Mulligan, او تاکید کرد که او نمی شکستن هر متحده قوانین در ماسک خود را کسب و کار. ریورا اذعان خواهد شد یک منطقه خاکستری است که تا به حال گرفتار توجه بازرسان فدرال. هر دو را در دفاع از اقدامات خود را به عنوان به سادگی برش از طریق طاقت فرسا نوار قرمز قرار داده تا توسط چینی ها و آمریکایی دولت برای دریافت ماسک برای کسانی که از جان گذشته برای آنها.

پوچی و حرص و آز و بی کفایتی اطراف آن توزیع coronavirus دوران ماسک من گرفته به شیکاگو و کالیفرنیا و در حال حاضر تگزاس. دولت فدرال در تلاش برای به دست آوردن تجهیزات حفاظتی به سرعت به کارگران ضروری شکست خورده بود چشمگیری و زنجیره تامین است که به طور معمول حرکت محصولات را از تولید کننده به فروشندگان برای پایان دادن به کاربران تا به حال تقریبا به طور کامل شکسته. تقلبی ماسک شدند جاری شدن سیل بازار و قیمت ها حتی غیر قابل اعتماد ماسک به حال سر به فلک کشید.

من چه علت سعی و کوشش من می تواند از من در واشنگتن دی سی آپارتمان قبل از خرید بلیط هواپیما. من تحقیق ریورا و دیدم در Facebook که او یک پدر شش که رقصید در جلوی خانه خود و معترضان در ساحل با بچه ها.

اما در Facebook صفحه نیز گفت: بخشی از زنجیره عرضه داستان. ریورا نوشته شده بود چندین عکس در اواخر ماه آوریل از ضرب و شتم جعبه ترکیدن در درزهای با ماسک به عنوان برچسب KN95s شبیه به آمریکایی ساخته شده N95 ماسک های تولید شده توسط 3M و تولید کنندگان دیگر. اما چینی ها ماسک اغلب نمی پاس جمع اوری با آمریکا تنظیم کننده که روی صفحه نمایش برای اثربخشی در مسدود کردن ذرات کوچک و گواهی ماسک که استانداردهای خود را.

ماسک ریورا ارسال شده عکسهای شد ماسک صورت با earloops که اصلا مناسب و ایمن در اطراف سر به عنوان سازمان غذا و داروی آمریکا توصیه می کند. در حالی که earloop-ماسک ممکن است ارائه برخی از حفاظت FDA هشدار می دهد که آنها به اندازه کافی موثر مورد استفاده قرار گیرد در یک محیط پزشکی.

6-پا پشته از جعبه بود به عنوان برچسب از یک تولید کننده چینی گوانگژو Aiyinmei Co. Ltd. که تا به حال شناخته شده است توسط FDA به عنوان یکی از شرکت های تولید بی اثر KN95s. ماسک فیلتر به عنوان کوچک که 39% از ذرات با توجه به تست توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. آنها بسیار بی اثر است که در کانادا صادر شده به یاد بیاورید. FDA در حال عجله تایید آنها و دیگران برای مراقبت های بهداشتی با استفاده از در آغاز همه گیر اما از آن تغییر ذهن خود را در ماه گذشته حتی به عنوان میلیون ها نفر از ماسک های منتشر شده در ایالات متحده آمریکا

ریورا نیز ارسال شده جذاب تصویر از 2000 دلار پرداخت کرد و او از طریق Venmo فرد-به-فرد پرداخت برنامه از یک فرستنده با حروف BM.

پرداخت یادداشت را بخوانید: “4/17 kn95 37.5 رها کردن و 50k دست کردن …”

“یک روز کار!” ریورا افتخار مارس 17 روز او با استفاده از U-Haul اجاره کامیون برای تحویل نزدیک به 100,000 ماسک به دو خریداران.

در زیر او Facebook, پست, اچ اظهار داشت: “به نظر می رسد مانند کد برای یک معامله مواد مخدر.”

زمانی که من تا به حال دوستان است و می تواند به مکان های من استفاده می شود Venmo به تقسیم رستوران و نوار زبانه گاهی اوقات ارائه cheeky نظرات که من خوانده شده را علامت به خصوصی تا مردم به طور تصادفی می توانید ببینید. اما ریورا چپ تمام معاملات و نظرات عمومی اجازه می دهد هر کسی که برای دیدن آنها بر روی گوشی های هوشمند. Venmo نشان داد که ریورا پرداخت از Mulligan, نام BM شامل یکی برای “131 جعبه به TDEM,” مخفف تگزاس بخش مدیریت اضطراری دولت نسخه ای از سازمان مدیریت اضطراری فدرال. TDEM لوازم نجات غریق دنده به بيمارستان مقابله با COVID-19 موارد است.

مولیگان سرمایه گذار نیز در سمت چپ خود را پرداخت ، آنها نشان داد که او و ریورا پرداخت کرده بود چند نفر دیگر برای خدمات از جمله تحویل از ماسک و “بسته بندی.”

مولیگان تبدیل شده تا در اینترنت به عنوان یک اسکراب موفق سان فرانسیسکو تاجر. او تاسیس یک شرکت که نرم افزار اختصاصی مجاز علامت های تجاری مانند نایک و نایک برای سفارشی کردن محصولات و سپس به فروش می رسد که سرمایه گذاری. او در حال حاضر مدیر عامل شرکت SKYOU Inc., یک “تولید بر تقاضا” کسب و کار که آنلاین 3D طراحی نرم افزار اجازه می دهد تا شرکت ها برای ایجاد منحصر به فرد تی شرت و پیراهن و آنها را حمل از چین.

در ابتدا به نظر می رسید عجیب و غریب که یک تکنولوژی کارآفرین خواهد وید به ماسک تجارت اما jibed با گزارش قبلی که متوجه شد که پشت هر ماسک فروش وجود دارد رمز و راز سرمایه گذار.

بعد از ماسک عرضه بحران برای اولین بار ظاهر آژانس های فدرال و ایالات متحده رفت و به کسب و کار با تقریبا هر کسی که به گفته آنها می تواند ارائه تجهیزات حفاظتی. ماسک شد اولین اولویت است. در اینجا و در خارج از کشور, کارخانجات نساجی روشن به دوخت ماسک. صدها نفر از شرکت های جدید ظهور و برنده قراردادهای دولتی از جمله برخی با سوابق مشکوک. من گزارش نشد high-end آبمیوه گیری فروشنده سابق دولت دادستان عمومی و ده ها تن در ماری جوانا کسب و کار که تبدیل به ماسک کارگزاران.

بنابراین متولد شد غیر قابل تنظیم بازار سوخت بی سابقه کمبود و بی پایان تقاضا است.

تنها ستاره امور خارجه

من Rensko در استارباکس در اطراف گوشه از انبار که در ماسک برداری رفت. آن را تنها 96 درجه اما این احساس داغ که روز اول تگزاسی می دانیم که ضعیف زمستان تبدیل به تابستان تاول زد.

او گفت: ریورا تا به حال او را به نام روز بعد از او راه می رفت دور از TaskRabbit گیگ. ریورا “عذرخواهی کرد بنابراین او می دانست که چیزی بود.”

عرق و کافئین ما پریدند به یک دوج وانت و شلاق در اطراف گوشه به انبار. ریورا وجود ندارد اما دو مرد ایستاده بود در خارج صحبت کردن — یکی peeking از آبی تاکسی دیگر قیافه یقین با یک بطری کلن در یک دست.

آنها به من گفتند که آنها می دانستند ریورا و در حال تماشا ماسک خود را دوباره عملیات می آیند و بروید.

“آنها فقط ناپدید شد” گفت: با ادکلن که نمی ارائه نام خود را. او گفت که او تا به حال دیده ماسک عملیات در انبار درب بعدی برای حدود دو هفته با U-Haul کامیون آینده در داخل و خارج. اپراتورها نمی خواهم او را به داخل می آیند ،

مرد گفت: او ملاقات مولیگان و سعی کردم به او را با یک خریدار خصوصی او می دانست که یک پسر به نام سام. او نمی خواهد به سام نام خانوادگی اما من از او پرسیدم به تصویب همراه من کارت کسب و کار.

تاسف خوردن گرما مرد spritzed به یقه آبی اش باربری پیراهن با کلن او شده است می خواهم برگزاری “وسواس برای مردان است.”

“به این خاطر من عرق” او پکتیا میباشد اشاره بعدی به دست خود را. “نگاه آن را با این نسخهها کار به عنوان ضد عفونی کننده دست بیش از حد.”

“ما در حال مصرف کردن هر چیزی که می گوید: “غیر پزشکی'”

ریورا در زمان تماس و اصل توافق در فرد اما او قطع ارتباطی که من خواسته بیشتر سوالات. در اولین برخورد او گفت: او ملاقات مولیگان innocuously در TaskRabbit در مارس و دو جعلی یک رابطه کسب و کار.

پس از چند موفق ماسک تحویل برنان و ریورا برش دیجیتال واسطه و رفت و به کسب و کار به طور مستقیم با استفاده از Venmo به عنوان پول خود را به ارز.

“پس من رفتم از چیدن بسته های در سن آنتونیو به هوستون به دالاس به Austin آوردن آنها برای پردازش و تقریبا از آن,” او توضیح داد. در اوایل ماه مه ریورا گفت که او مسئول از استخدام کارگران و نظارت بر ساعت خود را.

مولیگان حمل جعبه در جنوب غربی cargo jet برای ریورا را انتخاب کنید تا. ریورا مشترک برخی از رسید: 94 جعبه و 2,444 پوند از ماسک در آمد از لس آنجلس در آوریل 29, اضافی 52 جعبه و 1300 پوند در مارس 4. مولیگان کشتی چند مارک های مختلف که هیچ کدام بودند تایید شده توسط FDA برای استفاده در پزشکی, با توجه به تصاویر ریورا به اشتراک گذاشته.

ریورا توصیف دوباره عملیات به عنوان عقل سلیم است. “همه ما در حال انجام است و ما فقط حذف,” او گفت:. “ما در حال مصرف کردن هر چیزی که می گوید:” غیر پزشکی.'”

او مقصر چین برای سردرگمی. مولیگان به او گفت که چین نیاز است که برخی از ماسک دسته و برچسب های غیر پزشکی در حالی که سایر دسته از همان ماسک پاک صادرات بازرسی بدون سلب مسئولیت. ریورا گفت: کارگران فقط پاک کردن ظروف سرباز یا مسافر تا متحده از تگزاس می تواند خرید ماسک بدون نگرانی.

بدون بسته بندی, دولت, بازرسان خواهد به سادگی هشدار و رد حمل و نقل, او گفت:.

“قبل از آن را می شود به بیمارستان سطح آن به گذشته نوار قرمز” او گفت:.

ریورا گفت: تحویل بیش از یک میلیون SKYOU ماسک به تگزاس اضطراری آژانس. رسید ریورا مشترک نیز نشان داد او در ارائه به شرکت های خصوصی که فروش KN95s.

ریورا صحبت از کار خود را به عنوان یک نجیب پیگیری شد که او یاری رساندن به نجات دنده به خطوط مقدم جبهه با وجود دولت فدرال است. دلیل او تراورس تگزاس برای دیدار با باری جت بود چرا که مولیگان بود این محموله که از مسیرهای مختلف در هر زمان از طریق مینیاپولیس و آتلانتا به دالاس یا هیوستون به عنوان مثال برای فرار از FEMA بود که تصرف ماسک برای جلوگیری از تقلبی و به ساحل تا ملی ذخایر.

“این ماسک ها گرفته شده و در حال رد دلخواه دلایل,” او گفت:. “کسانی که در حال زندگی می کند که در حال نهفته است.”

توسط اواسط ماه مه دوباره متوقف شده بود Rivera گفت: در بخشی به دلیل انبار بیش از حد کوچک بود و “وجود نشت در همه جا.”

ریورا نمی تواند توضیح دهد که چرا هر کسی که نیاز به بسته بندی ماسک اگر نیست آن را برای مخفی کردن استفاده های پزشکی سلب مسئولیت. وجود دارد به نظر می رسید هیچ چیز متوقف SKYOU از فروش ماسک به طور کلی مصرف کنندگان به صورت غیر پزشکی با استفاده از فقط همان الگو یا مارک پارچه ماسک که در حال تبدیل شدن به یک بیانیه مد.

آن نیست تا زمانی که ما چهارمین و آخرین تماس تلفنی که ریورا ذکر او و مولیگان شده بود تماس گرفته توسط وزارت امنیت داخلی ایالات متحده.

“او قیاس شما در حال گفتن کسی شما یک فراری اما شما به فروش هوندا” ریورا گفت: خود را چهره به چهره با چت یک محقق.

محقق بازدید منجر شده بود او را به تعجب می کنم اگر دوباره ماسک برای فروش به unsuspecting مشتریان حلال نیست.

که وقتی که من پرسید: “آیا شما نگران شما بودند همدستی در جرم است؟”

“بیشتر ما در مورد آن صحبت کنید, بله,” او گفت:.

قبل از او آویزان کردن و قطع ارتباط او اضافه کرد: “من نه مغز از عملیات, و من قطعا نه کیف پول برای آن است.”

شلاق زدن در ماسک بازار

زمانی که من برای اولین بار تماس تگزاس اضطراری آژانس آن گفت که تا به حال خریداری شده هر ماسک از هر SKYOU یا مولیگان. اما زمانی که من فرستاده شده بیش از عکس از KN95s که ریورا تا به حال با من به اشتراک گذاشته و نوشته شده در Facebook آژانس به رسمیت شناخته شده آنها.

سفارش خرید تعداد کسانی که مورد ضرب و شتم تا جعبه به دنبال شرکت های مختلف برجسته تجاری LLC که فرود یک معامله در اواسط ماه مارس به شکار کردن KN95s تا آنجا که $6 یک قطعه بیش از شش برابر آنچه آنها هزینه قبل از همه گیر. برجسته بود و در اصل یک استاد پیمانکار کار با حدود ده پیمانکاران فرعی از جمله SKYOU به کشتی در ماسک به سرعت.

TDEM لغو آن مقابله با برجسته و کادر خود از پیمانکاران فرعی مارس 20 “از آنجا که محصولات ما دریافت شد تقلبی” سخنگوی ست کریستنسن گفت.

کریستنسن گفت TDEM علف های هرز بد ماسک در طول بازرسی در آن سن آنتونیو انبار. این آزمون میزان فیلتراسیون نمونه ماسک از هر حمل و نقل و علمی حفاظت از بسیاری از سازمان های دولتی و بیمارستان ها نبود.

فروشندگان با subpar محصولات در حال تبدیل دور گفت و دریافت نمی پرداخت می شود. هر چیزی به عنوان برچسب غیر پزشکی استفاده است فورا رد کرد.

کارگزاران با من صحبت کردیم برای این داستان شرح داده شده TDEM را بررسی فرایند به مراتب دقیق تر از برخی از سازمان های فدرال و بسیاری از کشورهای دیگر نگرانی که معیوب ماسک ممکن است در جریان آزادانه در جای دیگر.

این سازمان به اشتراک گذاشته یک عکس از بسته بندی ماسک SKYOU اقدام به فروش آن یکسان است به یک عکس ریورا مشترک تنها با سلب مسئولیت پزشکی برداشته شده است. نام تجاری Wentianchang بود هرگز در FDA لیست از ماسک های تایید شده برای استفاده با توجه به آژانس های پایگاه داده.

تد کلمن برجسته را مالک تایید کرد که مولیگان شرکت تا به حال بارها و بارها سعی به فروش ماسک که نمی تصویب TDEM آزمون. اما SKYOU تنها نبود.

“ما تا به حال میلیون ها و میلیون ها نفر از ماسک که رد شد توسط ایالت تگزاس” کلمن گفت. “احتمالا در مجموع 10 تا 15 فروشندگان مختلف است که فقط ما ارسال هر چیزی که آنها می تواند برای ما ارسال به امید گرفتن آن پذیرفته شده از طریق TDEM.”

کلمن گفت: او سعی کرد به “رهگیر” ساخت مطمئن شوید که فقط ماسک که به تصویب تست کردم از طریق. اما او گفت مولیگان و ریورا رفت “بالاتر و فراتر از آن” را به کار در اطراف او و آن را بی اثر ماسک به انبار تحت برجسته معامله.

برجسته پرداخت شد حدود 14.8 میلیون دلار برای ماسک که TDEM پذیرفته شده با توجه به تگزاس خرید اطلاعات قبل از آژانس متوقف سفارش از این شرکت است. کلمن سرزنش مولیگان برای از دست دادن تگزاس’ کسب و کار.

او گفت: Mulligan ناشی از “بسیار بزرگ صحنه” با مسئولان آژانس Austin ستاد پس از SKYOU ماسک رد شد.

مولیگان آیا تماس بازگشت اما در چند مختصر ایمیل وی با بیان این همان سرخوردگی من تا به حال شنیده ام از های متعدد واردکنندگان و کارگزاران و سازمان های دولتی: FDA سهوا ایجاد حرص و ولع خوردن از subpar, چینی, ماسک, که سرمایه گذاران نمی تواند به فروش برساند و بسیاری از دولت ها نمی توانند خرید, اول اجازه استفاده از برخی از, چینی, ماسک, سپس معکوس خود را.

در همین حال مقامات چینی مورد نیاز است که برخی از ماسک تکذیبنامهها که آنها را برای استفاده های پزشکی — تلاش کارگزاران می گویند برای جلوگیری از مسئولیت اگر بد ماسک اجازه دهد برای تبدیل شدن به بیمار است.

مولیگان گفت: شرکت هایی مانند خود رو در برزخ گرفتار است. ماسک که تگزاس پذیرفته شده در مارس بودند ناگهان رد ممکن است. دوباره او گفته بود که “تنها راه حل” و او گفته شده بود دیگر فروشندگان در حال انجام همان. او باور نمی کند که این شرکت شکست آمریکا قوانین, اما آن را احتمالا شکست چینی آداب و رسوم قانون است.

زمان مولیگان کردم همه ماسک repackaged, TDEM دیگر علاقه مند به خرید از او.

در حالی که بسیاری از این ماسک که از دست FDA تصویب اولیه خریداری شد از جمله توسط دولت فدرال ماسک واردکنندگان و کارگزاران به من بگویید که میلیون ها نفر بیشتر در حال جمع آوری گرد و غبار در ذخیره سازی.

به عنوان مولیگان خواهد سرمایه گذاران با بی اثر ماسک بنا به احتمال زیاد در تلاش برای پیدا کردن راه های دیگر برای خالی کردن محصول خود را به طور بالقوه آنها را به بیمارستان.

متخصصین و اهل فن یک Embroiderer و Tasker راه رفتن به یک IHOP

من تا به حال برای رفتن به هوستون به نگاه به یک مرد که یک 10 میلیون دلار قرارداد برای تامین COVID-19 لوله های آزمایش به FEMA شد و به جای ارائه توانایی جهش به طور مداوم کوچک بطری نوشابه. اما قبل از من سمت چپ سن آنتونیو من می خواستم برای پیگیری آنچه مولیگان انبار همسایه, پسر با کلن گفت: در مورد یکی دیگر از خریدار بالقوه: یک پسر به نام سام.

مولیگان همسایه اشاره کرده بود که سام دور نبود پس من رفتم به انبار و تایپ “سام” به نقشه های گوگل و در نهایت بر آمد Samy گلدوزی باشگاه فقط 8 مایل دور. آن را به ارزش چک کردن از آنجایی که بسیاری از افراد در این تجارت به نظر می رسد هر دو متصل به پوشاک و منسوجات و صنعت ماری جوانا.

زمانی که من وارد مغازه شد زنده با مضراب زدن از ماشین آلات دوخت صنعتی که هم دوخته تیم بیس بال, کشباف, باند دوچرخهسواری کلاه و, به تازگی, ماسک صورت.

زمانی که من به ذکر Mulligan, سام, که نام واقعی است, بسام حسن گفت: از طریق سر و صدا که او قوی پرنیان که چیزی خاموش بود.

“پسر شما می تواند بگوید از دقیقه اول او در پنهان کردن چیزی” حسن گفت.

حسن گفت که او تا به حال تبدیل شدن به متوسط محافظ شخصی تامین کننده تجهیزات برای شهر سن آنتونیو و محلی در زندان بود و او در تلاش برای پیدا کردن پزشکی-درجه ماسک به طور بالقوه فروش به یک سیستم بیمارستان در ایالت ایلینوی است. پسر عموی خود را با این ادکلن رو او را با مولیگان.

“اگر آنها 100 درصد مورد تایید من گفت: چرا که نه” او گفت:.

با توجه به متن پیام حسن نشان داد من مولیگان ارائه شده یک زن و شوهر مارک های مختلف از ماسک. “… آنها در CDC [اورژانس با استفاده از مجوز] لیست قبل از” یک متن از مولیگان شماره می خواند. “آنها پس از حذف شده است بنابراین ما نمی توانیم بگوییم که آیا آنها دیدار خواهد کرد KN95 استاندارد است.”

مولیگان “می خواستم به انجام معامله بلافاصله” حسن گفت. “این مانند یک میلیون دلار و به من گفت شما نمی تواند انجام دهد.”

در عوض در روز یادبود حسن ملاقات مولیگان و ریورا در یک IHOP یک زن و شوهر از بلوک های از ماسک انبار.

“هنگامی که او به من گفت که او دوباره آنها را من از” حسن گفت. “من یک بچه کوچک. من شده است در کسب و کار برای 27 سال است. ای بابا مرد. این مرد — من می توانم به شما بگویم که او آن را انجام نمی دهد.”

یک عکس به اشتراک گذاشته شده توسط برنان مولیگان را نشان می دهد جعبه او گفت: در حال ماسک در ذخیره سازی.

حسن گفت: او در سمت چپ IHOP و متوقف در پاسخ به مولیگان تماس ها و متون.

در پایان مولیگان به من گفت همه تلاش و هزینه بسته بندی ماسک زباله بود. او به اشتراک گذاشته شده عکس های از نمرات از جعبه خارج خود-سازی قفل میلیون ها نفر از ماسک او می گوید: او گیر کرده. او پس از ساخته شده خود را Venmo معاملات خصوصی.

“ما فروش نیست هر repackaged KN95s به TDEM و یا هر گونه دیگر مشتریان در ایالات متحده,” او گفت:.

اگر درست است پس تنها افرادی که پول در بسته بندی shenanigans شد ریورا و دیگر Taskers او پرداخت می شود بیش از یک زن و شوهر هفته.

مولیگان گفت SKYOU همچنان به فروش ضد عفونی کننده دست و پارچه ماسک, اما او داده شده تا در فروش KN95s چرا که آنها “ارزش سردرد.”

یک سخنگوی با تحقیقات امنیت داخلی HSI در پاسخ به پرسش در مورد SKYOU و ریورا عملیات با یک نظر که در سمت چپ سوالات بیش از پاسخ.

“در این زمان HSI همراه با اجرای قانون و همکاران بررسی این اتهامات در تلاش برای تعیین اگر هر گونه نقض حقوق بشر وجود داشته باشد و یا اگر نادرست رخ داده است” در این بیانیه گفت.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de