Haylie Duff: قطعا ‘زمان’ به ازدواج با نامزد مت روزنبرگ

زمان بندی همه چیز است. Haylie Duff کردم واقعی مورد نیست با توجه به برنامه های عروسی با نامزد مت روزنبرگ در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما مشغول هستید با هر دو بچه ها و مشاغل و ما همیشه می گویند:” ما را در برخی از نقطه و سپس زندگی همچنان شلوغ و ما هنوز واقعا شبیه به یکدیگر است که خوب, من حدس می زنم” بازیگر 35 گفت: ما هفته به طور انحصاری در جمعه 24 آوریل در حالی که بحث خود را با همکاری HP. “در برخی از نقطه ما خواهد شد اما قطعا در حال حاضر زمان برای یک عروسی.”

پس از انتظار چندین سال به کراوات گره داف ساخته شده یک نقطه خوب در مورد این که چرا زن و شوهر نمی خواهم به پرش تفنگ در حال حاضر. “شما نمی توانست بسیاری از مردم وجود دارد می تواند شما را?” او اشاره کرد و با اشاره به محدودیت در اجتماعات بزرگ.

Haylie Duff Says Not Time to Marry Fiance Matt Rosenberg Amid Pandemic
Haylie Duff and Matt روزنبرگ حسن نیت ارائه میدهد از Haylie Duff/Instagram

این جفت ارز رو درگیر در مارس 2014 پس از بیش از یک سال از قدمت. آنها استقبال دختران رایان و لولو در مارس 2015 و ژوئن 2018 بود.

همانطور که برای چه داف و روزنبرگ در حال مقابله با قرنطینه تمام است. “ما خوش شانس است که او دارای یک فضای کار طبقه بالا که در آن او می تواند بالا برود وجود دارد و تمرکز بر روی کار خود را, و من می توانم کار طبقه پایین و ما می توانید لحظات به [خودمان] اگر ما به آن نیاز دارید,” او توضیح داد. “ما دوست game, این زمان است.”

در واقع در این شرایط باید اجازه خانواده زمان بیشتری را با هم. “شب دیگر ما بیرون رفت و همانطور که خورشید پایین رفتن” او به یاد می آورد. “ما ساخته شده s’mores, و او به طور معمول در خانه که در اوایل روز پس ما تا به حال خیلی بیشتر خانواده شام. ما تا به حال هر وعده غذا با هم, اما او به طور معمول در خانه برای شام خانواده طوری شده است وجود دارد بسیاری از چیزهای واقعا خوب بیش از حد. هنگامی که ما نیاز به برخی از فضا ما فقط آن را.”

داف بعد اشاره کرد که چگونه وحدت مشترک مبارزات جهانی بهداشت بحران شده اند. “این همه تاثیر می گذارد,” او گفت:. “واقعا وجود دارد نه هر کسی که می شود برای فرار از آنچه همه اتفاق می افتد. همه ما تحت تاثیر آن را در راه های مختلف و زیبا بخش این است که ما همه می توانند از یکدیگر حمایت کنند چرا که همه ما در حال تجربه همان چیز و در این با هم.”

Haylie Duff Says Not Time to Marry Fiance Matt Rosenberg Amid Pandemic
Haylie Duff and Matt روزنبرگ حسن نیت ارائه میدهد از Haylie Duff/Instagram

یکی از راه های 7th Heaven آلوم انجام بخشی خود را با همکاری با HP. این تکنولوژی با نام تجاری همراه با Education.com زمان برای بچه ها, تغییرهای و KiwiCo به تازگی راه اندازی یک منبع آنلاین رایگان است که امکانات سرگرم کننده و فعالیت های جذاب برای حمایت از خانواده های آنها به عنوان انطباق با آموزش از راه دور.

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>