Hayden Panettiere در ‘خطر’ با BF برایان Hickerson پس از دستگیری رفیق می گوید

دلیلی برای نگرانی. Hayden Panettiere‘s, ارتباط با دوست پسر برایان Hickerson مزاحم است پس از دستگیری در روز جمعه 14 فوریه به اتهام مشت خود را در صورت.

“هیدن در خطر است با برایان” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “اضافه کردن اختلال مسائل از نوشیدن بیش از حد و آن را به یک نتیجه غم انگیز اگر او همچنان ارتباط است.”

با توجه به خودی های Nashville, زاج سفید, 30, “اعتقاد برایان هرگز او ضربه دوباره” به همین دلیل است که او نمی “تحقق عنوان شاهد علیه او در لس آنجلس مورد” هنگامی که او قبلا بازداشت خشونت خانگی.

ما تایید شده در چهار شنبه, مارس 18 که Hickerson 30 و دستگیر شد و در روز جمعه در جکسون, وایومینگ, زیر اتهام فیزیکی اختلاف با بازیگر. او را بازداشت گرفته شده پس از یک مبارزه است که در آن او اتهام زده Panettiere با “مشت بسته در سمت راست از او چهره” پلیس گزارش شده در اسناد از دستگیری.

Hayden Panettiere Is in Danger With Brian Hickerson
برایان Hickerson و Hayden Panettiere. شاتر (2)

اسناد بیشتر توضیح داده شده است که به یاد داشته باشید تیتان بازیگر پلیس گفت که آنها وارد است که زن و شوهر بودند و استدلال و سپس Hickerson انداخت به اطراف و پانچ ، او رزرو شده به صورت داخلی باتری و دوم به اتهام دخالت پلیس پس از اتهام امتناع از شناسایی خود را در طول این رویداد.

ساعت بعد از ما تایید دستگیری یک منبع گفت:” ما که Hickerson است “جدا هیدن از دوستان و خانواده.”

“نمی سرزنش قربانی. او متاسفانه سقوط در عشق با یک مرد که بازدید زنان است. او خشونت آمیز است اما همچنین می تواند فوق العاده جذاب” خودی توضیح داد: به ما در روز سه شنبه. “بعید است این خواهد بود به اندازه کافی برای هیدن به شکستن آن را به طور دائم.”

پس از جمعه حادثه Hickerson به نظر می رسد در Teton County مدار دادگاه که بعد از ظهر که در آن او منتشر شد در $5,000 اوراق قرضه.

این اولین بار نیست اختلاف داخلی بین این دو که شروع به دوستیابی در سال 2018 پس از Panettiere تقسیم از نامزد Wladimir Klitschkoکسی که با او سهام 4-year-old daughter کایا.

Hickerson قبلا بازداشت خشونت خانگی در لس آنجلس در ماه مه سال 2019 پس از بحث بین این جفت ارز است. از اتهامات عنوان شده بودند در نهایت کاهش یافته است و حتی اگر یک قاضی اعطا بازیگر محافظ منظور دوست پسر او را در برابر دوستان و خانواده نگران بودند آنها هنوز هم در تماس است.

“آن را نگران کننده برای خانواده و دوستان است که هیدن و برایان ممکن است پس از حکم دادگاه” یک منبع گفت:” ما به طور انحصاری در زمان. “وجود دارد نه یک فرد مجرد وجود دارد که نگران نیست در مورد هیدن. آنچه برایان را به هیدن رفتار غیر قابل قبول و آن را برای تحمل بود.”

در نوامبر خودی گفت: ما که “هیدن و برایان بسیار سمی برای هر یک از دیگر.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>