Hayden Panettiere می شکند سکوت او پس از دوست پسر بازداشت دوباره

Hayden Panettiere شکست سکوت او پس از او پسر برایان Hickersonدستگیر شد برای دومین بار در نه ماه.

به نشویل آلوم 30 زمان به توییتر در روز یکشنبه 23 فوریه برای به اشتراک گذاشتن یک عکس از او ex-نامزد از طرف Wladimir Klitschko, رقص با 5 سال دختر کایا. “بهترین پدر همیشه” او نوشت: در پس-حذف پست.

Hayden Panettiere Breaks Her Silence After Boyfriend Brian Hickerson Is Arrested Again
Hayden Panettiere و برایان Hickerson. اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر; مگا

هنگامی که یک کاربر توییتر پرسید که آیا این تصویر گرفته شد “قبل یا بعد از او به شما ضرب و شتم,” گیج کننده سابق بوکسور برای Hickerson, Panettiere روشن “مرد اشتباه است. Klitschko r افسانه. که من قهرمان.”

دوم فن و سپس پرسید: “هیدن چگونه شما انجام می دهند حال شما خوب است؟” این بازیگر در پاسخ در ساعات اولیه روز شنبه, مارس 23 نوشتن “همیشه خوب” با سرخ از emoji.

Hickerson 30 و دستگیر شد Jackson, وایومینگ در 14 فوریه برای داخلی باتری و تداخل با یک افسر صلح. او گرفته شده بود به پلیس بازداشت و مدت کوتاهی قبل از 2 صبح به اتهام قابل توجه Panettiere “با مشت بسته در سمت راست از روی” خروج “قرمز و متورم” با توجه به اسناد دادگاه به دست آمده توسط Jackson سوراخ اخبار و راهنمای.

کارولینای جنوبی بومی پلیس گفت که دوست دختر خود گفت: “ضرب و شتم f–k از او” هر روزنامه. هنگامی که نمایندگان پرسید که آیا او خود را “رفتار بلافاصله تغییر کرده و او اجتناب سوال” با توجه به اسناد و مدارک.

Hickerson به نظر می رسد در Teton County مدار دادگاه بعد در 14 فوریه و از زندان آزاد شد در $5,000 اوراق قرضه. تاریخ دادگاه بعدی او است که برای برنامه ریزی مارس 12.

Brian Hickerson Mugshot Mug Shot Booking 2020
برایان Hickerson Teton County Sheriffs/ MEGA

این بازیگر مشتاق بود که قبلا بازداشت خشونت خانگی در آوریل سال 2019 پس از اتهام درگیری با Panettiere. او التماس کرد گناه نیست به شارژ و دستور داده شد به ماندن حداقل 100 متری دور از او. این مورد را رد کرد و در ماه سپتامبر پس از قهرمانان آلوم کاهش یافته است به شهادت.

Panettiere قبلا مورخ Klitschko, 43, و نه سال. آنها شروع به دیدن هر یک از دیگر در سال 2009 به طور خلاصه تقسیم در سال 2011 مشغول شدم و در سال 2013 و به نام آن واریز شده در سال 2018 است.

“ولاد شد تا در عشق با هیدن که او به نظر می رسد و راه دیگر با توجه به برخی از چیزهایی که اما برایان را آزمایش کرده است ولاد صبر و مهربانی” یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در نوامبر سال 2019. “ولاد فکر می کند که برایان یک کاربر و به طور کلی پسر بد.”

اگر شما یا کسی که شما می دانید در حال تجربه خشونت خانگی لطفا تماس ملی خشونت خانگی تدریس خصوصی در 1-800-799-7233 به صورت محرمانه پشتیبانی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>