اند اند اند – Nots : بهبود همه گیر منفجر چین شکاف ثروت 8880110001110888 کسب و کار خانواده آماندا وانگ — مرکز تماس و دو رستوران در پکن — با غوطه ور شدن در درآمد پس از شیوع coronavirus دست و پا زدن. او یک شرکت گسترده ای را تحمیل کرد 30 درصد کاهش پرداخت در مورد 120 کارگران در ماه ژوئیه حتی پس از دریافت کاهش مالیات و یارانه های اشتغال از دولت طراحی شده برای کمک به شرکت های زنده ماندن همه گیر. وانگ با اشاره به تصمیم ش برای کاهش حقوق کارگران می گوید: «بزرگترین چالش من کمبود کسب و کار است و حمایت از سیاست [از دولت] مفید نیست[در این مورد]، می گوید: «بزرگترین چالش من، کمبود کسب و کار است، و حمایت از سیاست [از دولت] مفید نیست[در این]، می گوید: “وانگ، با اشاره به تصمیم خود را برای کاهش حقوق کارگران است. “من بايد هر جا که بتونم پس انداز کنم” با این حال وانگ هیچ کوالمی در مورد تجدید سالانه خود را در یک سالن زیبایی در پایتخت چین است. این 41 ساله که در ماه جولای یکی از شش آپارتمان خود را در پکن به سود برم3ام فروخت، می گوید: «من نمی خوام گوشه ای از نیازهای اولیه ام را قطع کنم.» لی اِرپینگ، پیشخدمت یکی از رستوران های وانگ، گزینه های بسیار کمتری برای آرایش درآمد از دست رفته اش دارد. او عادت داشت برای یک ماه برای یک رژیم غذایی پروتئینی خاص و ورزش، یک ماه (۱۷۰ دلار) را صرف برنامه های مِرِم۱۲۰۰ کند. اما او مجبور بود که ترک که در ماه ژوئیه پس از پرداخت کاهش تحمیل شد. لی می گوید: «این سخت ترین دوره زندگی من است» که بیشتر حقوق ماهانه ٔ کم شدهٔ خود را در برم۳۵۰۰ (۵۰۰ دلار) به پسرش می دهد. “من هر پولي که ميتونم رو براي حمايت از خانواده ام نجات ميدم” تضاد بین دو ساکنان پکن برجسته چین نامتوازن دو سرعت بازیابی اقتصادی. در حالی که ثروتمندتر از ملت شهروندان تا کنون تا حد زیادی از نظر مالی از همه گیر، بسیاری از درآمد های پایین در حال مبارزه هستند.
سیاست دولت نتوانسته است شکاف غنی و فقیری را که به دنبال شیوع ویروس گسترده تر شده است، محدود کند.وانگ جون، مرکز مبادلات اقتصادی بین المللی چین
بهبود ناهمسطح در هزینه های مصرف کننده، پرسش های کارگران کم درآمد را به اقتصاددانان و تحلیلگران در مورد روش ی که دولت چین به همه گیر پاسخ داده است، مطرح کرده است. در حالی که بسیاری از کشورها سعی کرده اند به طور مستقیم پول نقد را به مصرف کنندگان برای محافظت از کسب و کار ها انتقال دهد، پکن بخش عمده ای از تلاش خود را بر تحریک سرمایه گذاری و ساخت و ساز متمرکز کرده است. و ، می گویند منتقدان ، زمانی که آن را اتخاذ کرده است به رهبری مصرف کنندگان اقدامات — از جمله تصویب نامه برای مغازه های جدید بدون حقوق وظیفه — آنها به نفع رفاه ، به جای متوسط ، خانوار. بنابراین، اگر چه صندوق بین المللی پول پیش بینی رشد 1.2 درصدی برای چین در سال 2020 و بالاتر از 5 درصد در سال بین 2021 و 2025 — و پیش از هر اقتصاد بزرگ دیگر — برخی از سوال که آیا بازگشت به رشد خواهد شد آن دسته از مصرف کنندگان با درآمد پایین تر است که پکن نیاز به شروع هزینه های بهره مند شوند. مصرف داخلی – که ۵۷.۸ درصد رشد تولید ناخالص داخلی را در سال ۲۰۱۹ به خود گرفته بود- حتی پیش از جنگ تجاری چین با آمریکا چشم انداز صادرات را تیره تر کرده بود، به عامل قابل توجهی برای دومین اقتصاد بزرگ جهان تبدیل شده بود. وانگ جون، پژوهشگر مرکز مبادلات اقتصادی بین المللی چین، یک مرکز فکر دولتی می گوید: «سیاست دولت نتوانسته است شکاف غنی و فقیری را که به دنبال شیوع ویروس گسترده تر شده بود، تنگ کند. این کار باعث بهبود مصرف کلی می شود چرا که جمعیت کم درآمد از درآمد بالای یکم بیشتر است.” طبیعت از دوباره به نوبه خود در اقتصاد چین — که از قفل ملی خود بیرون آمد چند ماه قبل از اکثر کشورهای دیگر — برای دولت های سراسر جهان پیامدهایی دارد که آنها سعی می کنند دوباره باز کنند. پکن ابزار بسیاری در اختیار دارد برای تحریک تقاضا و افزایش تولید ، اما حتی چین تلاش کرده است تا بسیاری از مصرف کنندگان به احساس به اندازه کافی در مورد آینده به خرج اعتماد به نفس. دولت می تواند در مورد اینکه چند جاده و پل را انتخاب کند تصمیم بگیرد برای ساختن، می گوید، “گراز بو، اقتصاددان در TS لومبارد، “اما نمی تواند کنترل که خانوارهای متوسط چقدر می خواهند خرج کنند.” اتومبیل و کالاهای لوکس بهبود ی خرج های مصرف کننده بالا به محض شروع اقتصاد شروع به بازشدن در برخی از شهرها در ماه مارس کرد. بیش از یک دوجین مارک های لوکس غربی، از خانه های مد گرفته تا ماشین سازان، رشد درآمد دو رقمی در چین را در طول سه ماهه دوم سال جاری در مقایسه با ۱۲ ماه قبل از آن گزارش دادند، درست به عنوان فروش در سایر نقاط جهان به زیر آب رفت….

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im