باید برودی Jenner اماتور کارتر شعلهور عاشقانه خود را پس از بالی سفر ؟

همه در گذشته است. برودی Jenner و اماتور کارتر نیست دوستیابی دوباره پس از سفر خود را به بالی اندونزی در پایان فوریه, Us Weekly منحصرا تایید می کند.

“اماتور برودی و فقط دوستانه” یک منبع می گوید ما. “آنها نمی رمانتیک درگیر و یا با هم برگردیم.”

شش ماه پس از تماس آن واریز شده Jenner, 36, و کارتر, 31, سفر به مقصد استوایی به جشن عروسی از دوستان مشترک خود را فیشریک دی جی و تولید کننده موسیقی و شنا طراح چوپان چپمن. The exes زمان در بالی آمد و دو سال پس از هیلز: آغازی جدید اواز یا موسیقی دو نفری خود برگزار شد مراسم عروسی در جنوب شرقی آسیا کشور است.

در ماه اوت 2019, آمریکا تایید کرد که Jenner و کارتر انتخاب کرده بود به “دوستانه جدا” یک سال پس از اندونزی مراسم است. “آنها عشق و احترام یک دیگر و می دانم که این بهترین تصمیم برای رابطه خود را در حال حرکت رو به جلو” هرزه اسکات نیومن گفت: آمریکا در بیانیه ای در زمان. (ما تایید کرد که جفت نیست از نظر قانونی ازدواج, چرا که آنها هرگز به دست آمده یک مجوز ازدواج پس از بازگشت خود به L. A.)

Brody Jenner Kaitlynn Carter Arent Getting Back Together
برودی Jenner و اماتور کارتر. شاتر (2)

در پی جدایی خود را به تاخت و تاز کردن مؤسسین سوار بر یک ماه دوباره بجای اول برگشتن عاشقانه با مایلی سایرسکه او نیز از تقسیم شوهر, Liam Hemsworth, که از تابستان است. Jenner, به نوبه خود تا به حال سه ماه پرت با جوزی Canseco. او در حال حاضر دوستیابی آلیسون میسون.

در ماه نوامبر گذشته کارتر را باز کرد تا در مورد او “بسیار واقعی” ازدواج به Jenner.

“او کاملا احتمالا از زیبا ترین مرد در این سیاره با قلبی از طلا و خستگی ناپذیر حس ماجراجویی. من کشیده شد به روح و روان خود را,” او نوشت: در یک مقاله برای Elle. “‘شما هرگز خسته می شود!’ من مادر ارائه شده که من فکر اولیه در مورد اینکه آیا یا نه او شریک مناسب برای من. البته حق با او بود: من هرگز حوصله. او بهترین دوست من و با هم ما تا به حال تمام لذت جهان ارائه شده بود.”

کارتر ادامه داد: “در نهایت هر چند پس از سال ها ثابت ‘هیجان’ ما در بر داشت ما می خواهم انجام می شود به همان اندازه در حال رشد از هم جدا به عنوان ما می خواهم انجام می شود در حال رشد است. من شروع به صرف مقدار زیادی از زمان سفر در خود و یا با دوستان بی سر و صدا مداحی آنچه من می دانستم که در قلب من خواهد بود به زودی پایان من ازدواج است.”

مرگ Jenner و کارتر ازدواج دستگیر شد در دوربین در هنگام فیلمبرداری از تپه ها: آغاز جدید. صحبت سرگرمی امشب در اکتبر 2019 DJ طعنه چگونه خود را برای فروپاشی خواهد شد بازی در MTV سری دوم فصل.

“من مطمئن هستم که شما در حال رفتن به بسیاری از که او گفت:” از این تقسیم پس از پخش. “البته شما باید برای ارتباط باشید برای دیدن آنچه که می رود با آن است. اما شما قطعا می خواهید به دیدن برخی از آن.”

MTV اعلام نشده برتر تاریخ به فصل 2 از تپه ها: آغاز جدید است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>