نفرت مصرف یادداشت های جلسه? این A. I. توجه داشته باشید-یادداشت برداری می کند آن را برای شما

این پایان سه ماهه ترین ماموریت حیاتی جلسه فروش — و شما می توانید به کسی بگویید به پیچ تا آنجا که خود را رئیس نمی گفتن یک کلمه تا زمانی که تماس به پایان می رسد. حتی بدتر از یک کلید ذینفعان نمی گیری ، شما اعتماد جدید کارآموز برای انتقال تداخل این ارز و ضبط اقدامات در دست نوشته یادداشت های جلسه? و یا می خواهید به جای دسترسی به دیجیتال ضبط جلسه کامل با takeaways?

که ارزش گزاره از کرم شب تاب یک جلسه ضبط سرویس است که شاخص ها و جلسات خود را می کند و آنها را قابل جستجو قابل اشتراک گذاری و قابل دسترسی به محبوب کسب و کار برنامه های کاربردی. فکر می کنم از آن به عنوان فوق العاده دقیق یادداشت های جلسه … که شما نمی باید.

20191106_150647

در اینجا چگونه کار می کند: کاربران ورود به پلت فرم با استفاده از گوگل یا Outlook تقویم و دعوت هوش مصنوعی notetaker “فرد” به یک جلسه (همچنین می تواند پیکربندی شده به طوری که فرد به طور خودکار می پیوندد همه تقویم دعوت می کند با یک وب-کنفرانس پیوند). کرم شب تاب و سپس کامپایل جلسه داده ها را به اطلاعات کتابخانه از انواع ساخت این انبار کردنی و قابل جستجو مانند Gmail و یا Dropbox به. فضاهای کاری مشترک نیز می تواند ایجاد شده به طوری که تیم ها می توانید هر یک از دیگر جلسات.

نسخه بتا از ابزار است که زاییده افکار سام Udotong و Krish Ramineni که هنگام ملاقات Udotong بود در مقطع کارشناسی در دانشگاه MIT و Ramineni در دانشگاه پنسیلوانیا است. پس از آن 2019, راه اندازی, کرم های شب تاب در حال حاضر رسیده است و ده ها هزار نفر از کاربران.

کرم شب تاب نیز با هدف تصرف تمام نکات دقیق وظریف زیر و بمی صدا و پیچیدگی انسان مبادلات.

این پلت فرم را به معنی این نیست به جای نیاز به تمرکز و یا حضور در جلسات — اما نه به تغییر چگونه مردم وقت خود را صرف می گوید Udotong. بنابراین به جای تلاش برای “به یاد داشته باشید آنچه شما نیاز دارید, شما می توانید تکیه بر روی یک سیستم انجام دهید که برای شما و سپس شما می توانید به طور مستقیم خود را با توجه به اجرای آنچه شما انجام می دهند.”

چرا که به عنوان خودکار که جهان ما می شود بشریت است که هنوز هم کلیدی است. “این روابط بین مردم که اغلب درایو پول در حال تغییر دست می گوید:” سوزان Kimberlin یک سرمایه گذار فرشته است که استفاده از کرم های شب تاب و در آن سرمایه گذاری (شرکت های مطرح در حدود 5 میلیون دلار در سرمایه گذاری در آن بذر جمع آوری کمک های مردمی دور). کرم شب تاب است که به منظور به طور خودکار “بخش هایی از فرآیند فروش و یا یک فرآیند کسب و کار که نیاز نیست انسان” — صدای موج وظایف — به طوری که مردم می تواند تمرکز بر پیچیده تصمیم گیری و ارتباط ساختمان که بیشترین انتقادی Kimberlin می گوید.

بیشتر چه, کرم شب تاب نیز با هدف تصرف تمام نکات دقیق وظریف زیر و بمی صدا و پیچیدگی انسان مبادلات. “آن را فقط به آنچه که فرد در ارتباط است و نیز نحوه ارتباط آنها می گوید:” مایکل Ng, COO از مراقبت های بهداشتی یادگیری ماشین های راه اندازی شده که با استفاده از کرم شب تاب است. “زمینه بسیار مهم است از جمله اینکه چگونه مردم مکث چگونه به سرعت آنها پاسخ به یک سوال,” او اضافه می کند.

برای ظهور شرکت آن را به خصوص با ارزش برای “تتم چرا ما را در انتخاب یک محصول خاص تصمیم گیری” در آن لحظه در زمان بنابراین کارکنان می تواند دوباره که نقطه محوری هر زمان که آنها می خواهند Ng می گوید. او حتی relistened به جلسات در ورزشگاه و یا در ماشین و gleaned جدید takeaways از یک تماس.

wknd_mockup_laptop

این ابزار می تواند به اثبات hypervaluable برای شرکت های بزرگ از راه دور کارکنان. اما همانطور که بیشتر مردم از آن آگاهی در مورد رضایت روشهای ثابت خواهد کرد که مهم به ویژه برای تماس با مشتریان خارجی. مردم باید بدانند که اگر مشتری خود را با استفاده از کرم شب تاب — و درک آنچه که به معنی: Unsuspecting در جلسه شرکت کنندگان نباید تعجب به یاد بگیرند که “فرد” ثبت شده است رنگارنگ خود را ناسزاهای محرمانه اطلاعات نشت و یا شکایت در مورد رئیس خود.

برخی ممکن است نگران این ابزار می تواند به اثبات می شود یک جعبه پاندورا و یا کمی dystopian لا آینه سیاه و سفید. آیا همه ما واقعا می خواهید توانایی غربال کردن از طریق خاطرات از کار ما در یک لحظه متوجه می شود و یا در پاسخگو برای همه که اطلاعات بعد از همه ؟

در عین حال اگر آن را می تواند کمک کند تا کمتر در زمینه لغزش از طریق ترک — و شاید یدکی که فقیر پروژه شریک درد از تلاش برای کشف کردن دقیقا آنچه که او از دست رفته است.

کرم شب تاب دارای یک نسخه رایگان و همچنین به عنوان حرفه و کسب و کار اشتراک در محدوده امکانات و قیمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>