اتحاد لهستان جناح چپ شورشی یاد گرفته به یک بازیکن تیم در تاریخ و زمان آخرین ؟

نشستن در رستوران داخل لهستانی مجلس و سلسله مراتب در یک تکه پای سیب, Adrian Zandberg به نظر می رسد در اطراف خالی دیوارهای سفید, سنگین, لوستر های کریستال و بژ پوشش کف. “نه بسیار تغییر کرده است در اینجا در 20 سال گذشته شده است ؟” او می گوید: در خود متمایز صدای بلند.

“این هم درست است برای سیاسی, کلاس,” او می افزاید: با یک لبخند. “مردم وجود دارد که در اینجا فقط به عنوان طولانی به عنوان این فضای داخلی.”

Zandberg, 40, که سران لهستان جناح چپ Razem (با هم) است که صریح در مورد تمایل خود را به تغییر زندگی سیاسی لهستان که برای 15 سال گذشته شده است توسط دو اداره احزاب جناح راست یا ناسیونالیستی قانون و عدالت (PiS) یا بیشتر لیبرال مدنی پلت فرم (PO) است. سوسیالیست وجود ندارد از مجلس برای چهار سال — تا زمانی که در پاییز گذشته هنگامی که تحت پرچم Lewica (سمت چپ) و اتحاد آنها ساخته شده آن را به قوه مقننه است.

Zandberg را Razem, یک گروه از شهری فمینیستی و نئو مارکسیستی فعالان ممکن است کوچکترین و رادیکال ترین بخش داد. در عین حال از آن است Zandberg با یک تصویر به عنوان یک سخنران ماهر و فشرده حضور رسانه های که به تازگی رشد کرده است به یکی از رهبران لهستان مخالف است.

من مدیون من leftism به بی رحمی و عدم حساسیت لهستانی تحول است.

آدریان Zandberg

“در این کشور شده است تقسیم بین PiS که بدان معنی است که هزینه های اجتماعی ازدواج با کلیسای کاتولیک و استبداد و پو ابتدایی استانداردهای حاکمیت قانون مرتبط با نئولیبرالیسم” او می گوید:, و اضافه کرد که در سمت چپ او می خواهد برای تحکیم هر دو اجتماعی و دموکراتیک است.

به Zandberg منتقدان او خطرناک است ایدئولوگ اما حتی آنها تشخیص خود گالوانیزه تجدید نظر شود. او resonantly ابراز جاذبه و سخت به از دست خرس شبح آمده با اعتماد به نفس فضل و دانش چیزی است که او مدیون او راحت مى شود ،

Zandberg متولد شد و در آلبورگ در شمال دانمارک, اما خانواده اش بازگشت به لهستان در اواخر 1980s به دلیل Zandberg را پدربزرگ رو به وخامت سلامت. آموزش خصوصی او بعد از آن به ارث پدربزرگ آپارتمان در مکتو سبز مرکزی ورشو منطقه, جایی که او هنوز هم زندگی با همسر باربارا و خود دختر و پسر.

خود را در شکل گیری تجربه سیاسی در سریع اصلاحات نئو لیبرالی در دهه 1990 پس از سقوط کمونیسم با اقدامات ریاضت ضربه های صنعتی و روستایی حومه شهر سخت است. “من مدیون من leftism به بی رحمی و عدم حساسیت لهستانی تحول” او می گوید.

در عین حال با توجه به استفان Kawalec معاون سابق وزیر دارایی و یکی از معماران اصلاحات هیچ کس در آن زمان قادر به پیشنهاد اصلاحات موثر در کاهش هزینه اجتماعی. لهستان او می گوید: “تا زمانی [که] بسیاری از نظر توسعه اقتصادی” از هر کسی در منطقه است. Kawalec می افزاید که Razem رویکرد — به دنبال رشد با برنامه های رفاهی و 75 درصد حاشیه ای, شخصی, نرخ مالیات, در میان چیزهای دیگر — ممکن است مضر به اقتصاد “اگر آنها می خواستند به معنای واقعی کلمه پیاده سازی تمام ایده های خود را.”

Zandberg هرگز زیادی پرداخت می شود ذهن به چنین بحرانی. او زده انقلابی تن در حال حاضر به عنوان یک نوجوان در یک دبیرستان خصوصی که در آن flirted با خرده فرهنگ پانک و “رادیکال و غیر مصالحه نابغه” به عنوان شرح داده شده توسط Jan Komar خود را دوست و همکار پانک راک در حال حاضر یک آهنگساز فیلم.

POLAND-POLITICS-VOTE

با توجه به Angelika Wrzesinska یک طراح داخلی و یکی دیگر از دبیرستان دوست Zandberg بود “هیچ و بی معنی پسر بچه” که نمی بحث در مورد مسائل خصوصی. زمانی که او بازدید پکن از او خواست که او را رهبر کمونیست مائو تسه-تونگ را “Little Red Book.”

“همه ما او را دوست داشتم اما حتی او تماس Adrian فقط Zandberg با توجه به صمیمی اما تا حدودی رباتیک طبیعت” او با لبخند می گوید. Wrzesinska به یاد می آورد که چگونه Zandberg اغلب استدلال می کنند با خود معلم ریاضی با Zandberg شوخی “هنگامی که من در قدرت شما در حال رفتن به زندان!”

بیش از دو دهه بعد از آن دو هنوز هم در طرف مقابل ایستاده اند. پس از آن معلم است که در حال حاضر با نفوذ رقم در پو در ورشو.

“من دوست داشتم به بحث با او می گوید:” رابرت Soszyński معاون شهردار ورشو بود. در آن زمان Soszyński بود “سخت محافظه کار چیزی است که به وضوح باعث آدریان یکی از درخشان ترین دانش آموزان من تا به حال.” پرسید: اگر او ترس پایان در زندان تحت Zandberg حکومت او پاسخ “من احترام او و پیدا کردن آن را به عنوان یک شوخی است.”

کسانی که کار کرده اند و از نزدیک با Zandberg می گویند کسانی که دبیرستان کیفیت — طبیعی هوش و ذکاوت بی نظیر فصاحت و بلاغت و مهارت ایدئولوژیک هشیاری بلکه محدود هوش هیجانی — باید مشخص شده در هر مرحله از زمان افزایش یابد.

او تاسیس جوان سوسیالیست در سال 2005 که در میان اولویت های دیگر به نام به خروج از ناتو وعده Zandberg بعد رها شده است. در نهایت فارغ التحصیل با سابقه مدرک — او رها قانون به عنوان “آن خالص موش نژاد با هیچ فضایی برای تفکر اخلاقی” — او ساخته شده یک چند تلاش ناموفق به نوبه خود جوان سوسیالیست به یک حزب سیاسی. او موفق شد در مارس 2015 وقتی Razem تاسیس شد و رهبر آن درخشید در preelection بحث است. این است چگونه لهستان در مورد Zandberg.

هنوز حتی به عنوان Zandberg بیشتر محبوب تبدیل شد Razem بارها دریافت انتخابات drubbings. این که چگونه یک جوان آرمان گرا و رادیکال اختصاص داده شده به سرنگونی لهستانی استقرار reemerged به عنوان چیز دیگری به طور کامل: یک سیاستمدار عملگرا.

در ماه جولای سال 2019 او گرفتار سیاسی جهان با تعجب با پیوستن به نیروهای با دیگر چپ متمایل طرف: postcommunist دموکراتیک اتحاد چپ (SLD) سابق دشمن که Zandberg به حال انگشت به عنوان بخشی از حکومت و لیبرال تر بهار (Wiosna) است که تشبیه به امانوئل پاکسازی را En Marche! در فرانسه.

ترکیب آنها امن به طور غیر منتظره ای بالا 12.56 درصد آرا در انتخابات پارلمانی. اما برخی از نسل موسس شروع به رشد می کنند ناراحت کننده با آنچه آنها به عنوان خروج از Razem اولیه آرمان که در سمت چپ این حزب به حاشیه رانده شده در داخل داد.

“برای من این است که تا پایان این پروژه من شرکت تاسیس می گوید:” Mateusz Mirys که ترک حزب مدیره پیش از انتخابات. اما امروز Zandberg اولویت متفاوت نسبت به چند سال پیش. “هدف ما این است که به مجموعه ای از جناح چپ دولت در لهستان,” او می گوید بصورتی پایدار و محکم. برای آن که او را به بسیاری از سازش — شروع با شورشی طبیعت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>