هری و مگان دوباره با ویلیام و کیت برای نامزدی نهایی: عکس

A royal family reunion. شاهزاده هری و Meghan Markle با حضور نهایی خود را در تعامل به عنوان ارشد خانواده سلطنتی در کنار پرنس ویلیام و دوشس کیت در دوشنبه 9 مارس.

هری, 35, و Meghan, 38, وارد, دست در دست در کشورهای مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وستمینستر در لندن است. ویلیام 37 و کیت, 38, وارد به طور جداگانه. ملکه الیزابت دوم است که رئیس مشترک المنافع پرنس چارلز و Duchess Camilla نیز در آن حضور داشتند.

رویداد روز دوشنبه نخستین بار است که دوک و دوشس ساسکس شده اند دیده می شود در عمومی با دوک و دوشس کمبریج پس هری و مگان تصمیم به قدم به عقب از ارشد خود وظایف. این جفت ارز که سهم 10 ماهه پسر مورچه شده اند و زندگی در کانادا از ژانویه خود را اعلام. Meghan پیوست هری در انگلستان در اوایل این ماه برای حضور در آخرین درگیری های رسمی کار برای 93 سال پادشاه.

“قادر بودن برای خدمت به ملکه و کشور چیزی است که همه ما به درستی افتخار و هرگز آن را برگ ما” هری اعلام کرد در تلاش صندوق جوایز در عمارت خانه در لندن در روز پنج شنبه 5 مارس. “هنگامی که خدمت, همیشه خدمت!”

ما بارگیری در این هفته تایید کرد که هری ملاقات با ملکه در مارس 1 برای ناهار خصوصی زیر درام اطراف آن تصمیم خود را. “آخرین چیزی که الیزابت می خواهد برای هری به احساس جدا از خانواده اش و او ساخته شده او را احساس روشن در این مورد در نشست” یک منبع گفت:” ما در آن زمان اشاره کرد که این جفت ارز در یک “heart-to-heart.”

یک هفته بعد هری و مگان خال خال شد در کلیسا با ملکه در ویندسور انگلستان در روز یکشنبه 8 مارس.

“[هری] احساس بدی در مورد صدمه زدن به مادر بزرگ خود را که او آسین عاشق” یک دوم خودی گفت ما. “[اما] او تا به حال برای قرار دادن همسر اول, پایان داستان. حتی اگر آن را در سمت چپ او احساس کمی جدا شده است.”

منابع قبلا گفته ما که هری و ویلیام در ضمن باید تنها صحبت “چند بار” در مورد “مسائل کسب و کار” قبل از این نظامی سابق خلبان بازگشت به انگلستان است. مگان و کیت به سهم خود “به سختی صحبت می کنند.”

یک خودی اشاره کرد که ملکه شد “امید همه را در یک جبهه متحد” در کشورهای مشترک المنافع خدمات “حتی اگر هنوز هم وجود دارد تنش در پشت درهای بسته.”

حرکت را از طریق برای دیدن عکس های از بسیار پیش بینی royal family reunion:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im