جشن تولد جنیفر گارنر! ببینید بهترین مادری لحظات

او نقش مورد علاقه! جنیفر گارنر را دوست دارد زندگی با او و شوهر سابقش بن افلک‘s سه بچه.

سابق زن و شوهر گره خورده گره در ژوئن 2005 آغاز شده و در حال رشد خانواده خود را که در همان سال است. بنفش وارد در دسامبر 2005 و پس از Seraphina و ساموئل در سال 2009 و 2012 بود.

پس از exes’ 2015 تقسیم گارنر و افلک شده اند coparenting نوزادان خود را. “این همیشه یک کار در حال پیشرفت” یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در فوریه سال 2020 از پویا.

“چیزهایی که آمده تا بین آنها, اما آنها متعهد به انجام بهترین آنها می توانند برای کودکان و نوجوانان” خودی رفت تا بگویید ما. “آنها ماندن در بالای همه چیز و بسیاری از جلسات و بررسی-ins. آنها می خواهند به بهترین پدر و مادر آنها می تواند برای بچه ها. در صورتی که تفاوت آنها نگه داشتن آن به خود و اجازه ندهید که آن تاثیر داشته باشد. آنها همیشه در چهره های شاد برای بچه ها و قرار دادن رفاه خود برای اولین بار.”

این برنده اسکار “احترام” همسر سابق خود را “بسیار خاص” پدر و مادر برنامه. این منبع گفت: “او یک مادر بزرگ و می داند آنچه که او انجام می دهند. او به او می دهد مقدار زیادی از اعتبار برای گرفتن آنها را به جایی که آنها امروز به عنوان یک خانواده است.”

تگزاس بومی است “سرد” در حالی که بالا بردن کودکان خود را, او گفت: کیتی کوریک در سپتامبر 2019. “من به تلاش و کوشش به مادر من. من واقعا نمی تواند شکایت در مورد بچه های من. آنها بسیار عالی است. آنها طنز من است.”

پس از او طلاق که نهایی شد در ماه اکتبر 2018, نعناع ستاره نقل مکان کرد با کالی مدیر عامل گروه جان میلر. تاجر یک “شریک واقعی” به منبع دیگری گفت: ما در ماه اوت سال 2019.

“جان و جن در مکان های مشابه در زندگی خود را و می تواند به بالا بردن بچه ها پس از طلاق” خودی گفت. “آنها در همان صفحه و درک که در آن همه چیز ایستاده است. … تنها کسی که در زندگی او است. او وقت خود را و لذت بردن از چیزهایی که دقیقا به عنوان آنها در حال حاضر.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن این لحظه های شیرین گارنر به اشتراک گذاشته شده با بنفش Seraphina و ساموئل در طول سال از قایقرانی, سفر به جشن تولد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>