مربیان دست برداشت و شبکه: درخواست برای ProPublica ‘s2020 تنوع برنامه مربیگری در ONA

ProPublica یک بار دیگر سازماندهی و میزبان رویداد مربیگری تنوع در کنفرانس انجمن اخبار آنلاین پاییز امسال. این ششمین سال این برنامه است که برای اتصال افرادی از جوامعی طراحی شده است که از لحاظ تاریخی در روزنامه نگاری با افرادی که در بالای میدان قرار دارند، کم نشان داده می شوند.

ONA20 از راه دور و مجازی است، و ما هم هستیم.

شبکه های حرفه ای برای پیشبرد حرفه یک روزنامه نگار بسیار مهم هستند. هدف از این رویداد کمک به روزنامه نگاران امیدوار کننده برای ساخت این شبکه ها به منظور فراگیرتر کردن صنعت است.

مربیان گذشته شامل رهبران اتاق خبر، بنیانگذاران استارتاپ، گزارشگران بسیار موفق، تهیه کنندگان، طراحان، سردبیران و موارد دیگر بوده اند.

ما منت ها را بر اساس پیشینه، چالش ها و منافع شان در روزنامه نگاری با مربیان جفت می کنیم. منتها همچنین فرصتی برای شبکه سازی با یکدیگر دارند.

ما میزبان یک رویداد مجازی برای 65 نفر که در کنفرانس ONA در روز پنجشنبه، 8 اکتبر شرکت می کنند. ما به نسبت 1-1 یا 2-1 منت به مربیان برای این رویداد می چسبیم، که به این معنی است که ما حدود 45 منت را خواهیم پذیرفت. رویداد ما با یک بحث گروهی کوتاه لگد خواهد زد و سپس به شبکه های هدایت شده مجازی بین مربیان و mentees انتقال خواهد شد.

هر کسی از یک گروه کم نشان – از جمله افراد رنگین پوست، زنان، دگرباشان جنسی و افراد معلول – خوش آمدید به درخواست به یک mentee. متقاضیان باید حضور ONA و باید در دسترس باشد پنجشنبه، اکتبر 8، در 1 بعد از ظهر EDT.

اگر شما علاقه مند به mentee بودن، از طریق این فرم اعمال می شود. مهلت درخواست 20 سپتامبر است. ما به شما اطلاع دهید اگر شما با یک مربی توسط اکتبر 1 همسان شده است. ما تمام تلاشمان را می کنیم تا همه را با یک مربی مطابقت دهیم، اما فضا محدود است.

اگر علاقه مند به مربی بودن باشید، می توانید از طریق این فرم درخواست کنید. مربیان گذشته این تجربه را آسان و پاداش یافته اند و به ما اطلاع داده اند که از ملاقات قدردانی می کنند و دانش خود را با روزنامه نگاران جاه طلب در مراحل میانی دوران حرفه ای خود به اشتراک می گذارند. ما برخی از راهنمایی برای شروع و حفظ رابطه با mentee خود را ارائه دهد.

سوالات? ایمیل [ایمیل محافظت شده]. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعهد ProPublica به کمک به اتاق خبر و روزنامه نگاری ما در بزرگ فراگیر تر، برخی از مراحل ما در حال برداشتن را ببینید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im