هلی بری در پاسخ به عضو شورای نظارت مدت بعد از ارسال کلیپ از پوشیدن کفش پاشنه بلند

کف زدن به عقب! هلی بری اخراج در منتقدان که ناودان بازیگر’ تصمیم به اجازه پسر او بازی در چکمه های پاشنه بلند.

The John Wick ستاره 53 ساله به اشتراک گذاشته Instagram تصویری از او 6 ساله پسر مکئو پیاده روی در یک جفت از چکمه های سفید در آوریل 24. “#قرنطینه روز 12 🥴 ” او زیر نویس ناز, کلیپ, مرجع خانواده خود جداسازی فعالیت های میان coronavirus بیماری همه گیر.

چند Instagram دیوهای شد و سریع به تماس بری برای اجازه دادن به پسرش که او سهام با شوهر سابق Olivier Martinez, پوشیدن پاشنه بلند.

“🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽 بی ضرر سرگرم کننده است. Tryna زنده ماندن در حال حاضر. شما احساس می کنید ؟ ♥ ️ و” بومرنگ بازیگر در پاسخ به منتقدان او.

یک فن با اشاره به مکئو با استفاده از او/او ضمایر نوشتن “😍😍 او با داشتن زمان زندگی او lol” که بری جواب داد: “خوب این یک او (😂) و او است که با داشتن یک توپ. Tryna مقابله بهترین او می تواند. خنده کمک می کند تا بسیاری در حال حاضر ! ♥️.”

این X-Men ستاره در ادامه به توضیح دیگر دیدگاه است که او در تلاش برای روشن کردن خلق و خوی در طول COVID-19 بحران که ادعا کرده حداقل 8,503 زندگی در ایالات متحده با بیش از 312,200 نفر تست مثبت با توجه به سی ان ان.

“آن را در این بچه ها در حال حاضر. بیایید با هم خنده و برخی از شفقت yawl ! ♥️🙏🏽,” او نوشت.

“هیچ استخوان شکسته ta-روز. خدا را شکر. اما این قرنطینه واقعی واقعی ! ♥️🙏🏽,” او اضافه شده در نظر دیگری.

بری تصویری نادر نگاه اجمالی به زندگی فرزندان او مکئو و 12-year-old daughter نهلا که او سهام با گابریل Aubry. این برنده اسکار انتخاب کرده است به او نشان می دهد کودکان و نوجوانان’ چهره ها در رسانه های اجتماعی برای محافظت از آنها را از بهره برداری.

“این یک مبارزه” او گفت اضافی در مورد تصمیم خود را برای به اشتراک گذاشتن یک عکس نادر از مکئو در ژوئن 2018. “من واقعا نمی خواهم برای نشان دادن بچه ها من خیلی انجام دادم ولی متوجه من مردم مانند جامد برای من و من برای آنها و من احساس می کنم مثل من می خواهم به آنها را شامل.”

بری ادامه داد: “اما این یک خط خوب چون من نمی خواهم به بهره برداری از فرزندان من است. من می خواهم برای محافظت از فرزندان من, بنابراین من فکر کردم نیمی از صورت خوب است.'”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>