هایلی بالدوین در دایره درونی: دیدار با دوستان مشهور

مدل و مقتدر — oh my! هایلی بیبر (موسوم بالدوین) به دوستی نزدیک با تعدادی از چهره های مشهور, از, Kendall Jenner به جی جی حدید.

مدل شمارش برخی از ترین بالا مشخصات همکاران و بستگان خود را به عنوان اعضای حلقه درونی. اما او تعلقات شد به سوال نامیده می شود زمانی که شوهر جاستین بیبرچه کسی او را بحباله نکاح در اوردن, در سپتامبر 2018 خواسته شد تا رتبه خود را بگیرید و یاد دهید در طول یک ماه فوریه سال 2020 ظاهر on The Late Late Show With James Corden.

میزبان James Corden قرار داده و برنده جایزه گرمی در نقطه ای در طول یک بازی از “نشت خود جرات یا پر دل و روده خود را.” جاستین هم می تواند لیست هایلی دوستان از علاقه به حداقل های مورد علاقه و یا خوردن یک گاو نر آلت تناسلی مرد. “کندال جی جی Cara Delevingne,” او پاسخ داد.

جاستین سپس توضیح استدلال خود را. “در اینجا چیزی است … من می دانم کندال بهترین. من صرف ترین زمان با کندال. او یک دوست خوب ماست” او آشکار. “من صرف مقدار زیادی از زمان با جی جی و من صرف مقدار زیادی از زمان با نگاه, بنابراین من هیچ چیز در برابر این افراد است. آن را فقط به من یک رابطه بهتر [با کندال]. نه مثل من مثل ” من پیچ کارا پیچ و جی جی!'”

یا به قاب مسائل بیشتر به سادگی: “من نمی خواهم به خوردن یک گاو, آلت تناسلی مرد, شما می دانید منظورم چیست ؟ آن است که آنچه در آن است.”

بعد از آن در بازی جاستین ثابت کرد که یک درخواست خیلی مهم است برای او را به انجام زمانی که آماده با این کار اجازه می دهد Corden به تراشیدن سبیل خود را و یا خوردن مورچه پر از ماست. او تصمیم گرفت در ماست بلافاصله قبل از آن را تف.

نه هر کس شد سرگرم کانادا بومی را صداقت ، Delevingne کف پس از این قسمت پخش یک کلیپ از نمایش و رجعت عکس از او و جاستین در سال 2012 نمایش مد راز ویکتوریا. “در حال حاضر در مقابل آن” او نوشت: از طریق Instagram. “اگر شما چیزی علیه من پس چرا نمی شما خار چیدن من؟”

این مدل انگلیسی به این نتیجه رسیدند: “عشق شما @haileybieber – او باید فقط خورده گاو نر آلت تناسلی مرد.”

هایلی برای بخش او هنوز برای پاسخ دادن به شوهر خود را رتبه بندی.

حرکت را از طریق به دیدار با هایلی معروف پس از دوستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>