نرم Life Hacks با یک پسر به نام Thor

چرا شما باید مراقبت از

از آنجا که بسیاری از, زندگی, هک, یک, زندگی, هکر می تواند هک اگر یک زندگی هکر هک شده زندگی می کند.

اگر شما یک پسر به نام Thor خواهد شما پوشیدن یک تی شرت ؟ مثل همیشه ؟

به نظر می رسد بیش از احتمال زیاد است که یکی از قدرت پردازش از بودن نام Thor خواهد بود پیراهن-اختیاری بخشی از پای. پس از آن تعجب آور نیست که تگزاس مبتنی بر Thor هریس درامر و سازهای بین المللی توجه نشان می دهد تا shirtless.

“به خوبی آن را کمی داغ امروز,” او می گوید از طریق FaceTime از آستین. با همان blunted تاثیر می گذارد که باعث می شود خود را طول می کشد در زندگی هک واقعی absurdist کمدی. و در مجموع خروج از “روز کار” پایین نگه داشتن سنگین در حالی که بازی طبل برای قوها که کانن از آهنگ ها مثل “خدا لعنت خورشید” و “تجاوز به یک برده” به نظر می رسد به استدلال می کنند در برابر کسی که قطار با داشتن یک حس شوخ طبعی است. و در عین حال حدود 10 ماه پیش هریس تا به حال یک ایده است.

“آیا شما می دانید کریس راک سهم من از تولد؟”

“من مرتب از می خواستم برای نشان دادن این شخصیت که تا منکوب و افسرده که هیچ کس را از مشاوره او” هریس می گوید. بسیار مورد او مبارزات خود را با افسردگی هریس بر روی توییتر آغاز شده و در حال حاضر در Instagram در تلاش برای در واقع کمک به مردم برای مقابله با ناامیدی و فقط از طریق روز.

“اگر شما خسته هستید و زندگی چیزی نیست که شما امیدوار بود” هریس خیره به دوربین نه لبخند و نه خنده و یا حتی آمدن در سراسر به عنوان چیزی غیر از کاملا واقعی است. “شما می توانید یک پین لباس مثل این فشار را در اینجا و آن میپرد. مانند یک قورباغه … Life Hacks.”

برش. و آن است.

برای استفاده از یک کلمه مانند “absurdist” برای توصیف خود را طول می کشد لزوما کل داستان. هریس’ نام تجاری anti-گزارش روز — شبیه به SNL جک Handey را در افکار عمیق و یا amped تا ذن haikus — هر دو واکنش بسیار مدرن جهان است که نه تنها به نظر می رسد و احساس می کند از کنترل خارج شده اما واقعا ممکن بود و طراحی شده برای ارائه یک پیام خاص. که پیام ؟ ما می توانیم هر چیزی را با تلاش برای حل همه چیز است.

“من متوجه شده است که کمدین گاهی اوقات برخی از افراد غمگین گفت:” هریس. “حتی غمگین از نوازندگان.” یک مکث: “آیا شما می دانید کریس راک سهم من از تولد؟” و بهترین بخش از شنیدن هریس باد با خود زندگی “هک” ضمیمه است انتظار برای او به آن می گویند. اما او نمی کند و این مشاهدات بسیار بخشی از آنچه که باعث می شود کتاب های او را انجام داده و خود را غیر قوها موسیقی پس … شیرین. ناگفته “شما می دانید ؟” شما را به تساوی, واقعا, مرتب کردن بر اساس از دانستن.

هنگامی که خدا از رعد و برق می خواهد به شما کمک کند!

بنابراین بین و یا در طول تور و یا ضبط از نوازندگان دیگر مانند فوق العاده آدم تورس هریس می کند “Life Hacks.” Refreshingly برای نه تنها هدف کسب و کار است که هر کسی با یک طرح کسب و کار خواهد شناخت. مانند پول نقد است. بدون سکه او معامله در این است که عشق به مردم است و اگر مردم می آیند تا به او به عنوان انجام می دهند و گزارش خود را کاهش بار او را خوشحال.

“من می خواهم به تماشای آنها فقط برای دیدن و شنیدن Thor می گوید:” جیمی استوارت از گروه Xiu Xiu که نیز بسیار معروف — او یک رکورد به نام خدای عزیز من خودم متنفرم — مبارزه با افسردگی است. “تسکین دهنده خنده به نظر می رسد در کوتاه مدت عرضه های این روز است.”

و در حال حاضر پخش كردن, از زندگی, انجمن هریس است که برای انجام سریع به روز رسانی با تصاویر از حیوانات و نمادهای که اجازه دهید جهان می دانم که گربه خود را در برخی موارد در بر داشت راحت نقطه هنگامی که گربه را پیدا کرده و راحت نقطه در میان دیگر بران مشاهدات. چیزی برای نگه داشتن تاریکی در خلیج و مات و متحیر کردن مسافران.

“آیا شما اعتقاد من اگر من به شما گفت که شما می توانید یک مجموعه کامل از متریک سوکت با pivoting چرخ ضامن دار و یک فروپاشی عصبی?”

برای آن صبر کنید.

“Life Hacks.”

و در حال حاضر شما داشته باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de