Gwyneth Paltrow تماس پسر موسی ‘بهترین’ در 14 روز تولد

احساس عشق! Gwyneth Paltrow پرداخت ادای احترام به مادر موسی برای خود 14th تولد در تماس تلفنی با “بهترین است.”

این گوک, موسس, 47, به او گفت followers on یکشنبه, مارس 8 که آن را “باور نکردنی” که پسر او در حال حاضر 14.

“او مهربانترین مرد کوچک و او را منحصر به فرد ترین راه نگاه کردن به جهان و بیان خود را” سیاستمدار بازیگر نوشت: از طریق Instagram. “بحال گردش راه رفتن, من نمی تواند بیشتر از افتخار شما را در هر راه است.”

او ادامه داد: “شما تسخیر همه شما را به انجام, شما هرگز ترک شما فوق العاده با استعداد و دوست بزرگ. من امیدوارم که شما هرگز متوقف بغل کردن من خداحافظی هنگامی که شما را به اتاق بعدی. من شما را دوست دارم.”

کالیفرنیا بومی سهام موسی و دختر, اپل, 15, با شوهر سابق کریس مارتین.

Paltrow جشن او جوانترین فرزند تولد با اجتماعی فاصله رژه روز پس از باز کردن در مورد او را قرنطینه شیوه زندگی با شوهر, Brad Falchuk.

“ما خوش شانس است که ما واقعا رابطه جامد اما ما نیز در خانه با بچه ها و خیلی محله های نزدیک به” مرد آهنین بازیگر گفت: صمیمیت, معلم, Michaela بوهم در طول یک Q&A چت تصویری در 2 آوریل.

در آن زمان او اشاره کرد که “من فکر می کنم همه ما احساس می کنید به خصوص نوجوانان در حال حاضر واقعا احساس بسیار مستقل به خصوص اپل که بسیار اجتماعی موجود است.”

از شکسپیر در عشق بازیگر دارای یک پیوند نزدیک با هر دو از بچه های خود را, اما نه ساخته شده آن را آسان به تماشای آنها را رشد می کنند.

در فوریه 2019, Paltrow نشان داد در طول یک Ellen DeGeneres Show ظاهر که “او شروع به گریه” زمانی که او برای اولین بار تدریس اپل چگونه به درایو.

“این دیوانه است. آن را به طوری عجیب و غریب,” او توضیح داد و اشاره کرد که دختر او در حال حاضر دارای مجوز است و “یک راننده است.”

Paltrow و Falchuk, 49 شده اند تعادل خود را مخلوط خانواده پویا از American Horror Story cocreator دارای دو بچه خود را. دو مرغ عشق بحباله نکاح در اوردن, در سپتامبر 2018 اما منتظر تقریبا یک سال به حرکت در با هم.

“ما فقط تلاش داشته باشیم و آنها را در یک فضای کوچک و حرکت به سرعت به” Paltrow گفته جیمی کیمل در اکتبر 2019 با توجه به وضعیت زندگی. “کمتر ادغام در اصل اما در حال حاضر ما با هم ادغام شدند.

Paltrow نهایی طلاق از خواننده گروه کلدپلی در سال 2016. Falchuk برای تقسیم از همسر خود را از نزدیک به 20 سال سوزان Falchukدر سال 2013. دو سهم ایزابلا دختر و پسر برودی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>