گوئن استفانی “نگران” در مورد بچه های مدرسه با Gavin Rossdale

نه در همان صفحه ؟ گوئن استفانی مواجه شده است و مشکلات مدرسه در منزل سه پسر او با شوهر سابق او را Gavin Rossdale.

“گوئن است که با داشتن یک بیت از یک زمان استرس زا گرفتن پسران قوام زمانی که آنها با پدر خود” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “پسران استفاده می شود به داشتن بسیار ساخت یافته اما coronavirus ساخته شده است که غیر ممکن است.”

این “صحبت نمی کنم” خواننده 50 است “نگران زمانی که گاوین اتحاد پسران که آنها با تمرکز بر مدرسه تا آنجا که آنها باید” خودی می گوید همچنین با اشاره به چگونگی عوض کردن در خانه او سهام با پسر, بلیک شلتون “است که تقریبا در یک وقفه” در طول این زمان.

“هر کس به دنبال به جلو به زمانی که این است” این منبع می افزاید.

Gwen Stefani Worried About Her Kids School Work While at Dad 2
گوئن استفانی, آپولو, Rossdale زوما Rossdale و کینگستون Rossdale مت بارون/شاتر

استفانی ازدواج کرده بود به خار سوپاپ 54 از سال 2002 تا سال 2016. با هم exes هستند پدر و مادر از فرزندان کینگستون, 13, احمدی 11 و آپولو 6.

در ظاهر در Sirius XM را تنه ملت در روز جمعه 10 آوریل Rossdale باز کرد تا در مورد چالش های coparenting با همسر سابق خود در میان coronavirus بیماری همه گیر. “من فکر می کنم آن را خوب در حال حاضر, اما آن را یک معضل بزرگ برای پدر و مادر و بچه ها با تقسیم بازداشت” او اعتراف کرد در زمان.

Gwen Stefani Worried About Her Kids School Work While at Dad 3
Gavin Rossdale JLN عکاسی/شاتر

این خواننده انگلیسی نشان داد که او آگاهانه در مورد آنها او را با تعامل در طول شیوع بیماری برای جلوگیری از گرفتن پسران خود را بیمار. “من می دانم که در اطراف من و می دانم که آوردن تاج — هیچ — اما شما فرستادن بچه های خود را و در حال حاضر آنها در حال آمدن به شما و در حال حاضر شما مستعد ابتلا به هر کس که آنها با” او ادامه داد. “پس از آن یک مشکل با طلاق پدر و مادر است.”

Rossdale افزود: “من آنها را از دست ندهید و آنها باید به عقب برگشت. من آنها را هفته اول و پس از آن من تا به حال آنها را برای ده یا 11 روز و یک زمان طولانی است. به طور معمول من آنها را هر پنج روز و یا چیزی.”

در ماه نوامبر 2015 ما را شکست این خبر که استفانی شروع آشنایی شلتون, 43 بعد از مربوطه خود را جداسازی از Rossdale و میراندا لمبرت که تابستان. در طول امروز نشان می دهد ظاهر در سپتامبر 2019 در “Hollaback Girl” خواننده نشان داد که “خدا کشور” اواز خوان است “پدر خوب” به فرزندان او.

“او به من کمک زیادی,” او گفت: از شلتون. “من به معنای واقعی کلمه رسیدن به نقطه ای که من گفتم:” شما رو به صفحه اصلی. بیا کمک!’ آن سخت است. من سه پسر.”

با گزارش توسط جنیفر Heger

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>