حدس بزنید چه چیز دیگری ما در حال اجرا است ؟ کاندوم

چرا شما باید مراقبت از

ماسک نه تنها پوشیدنی مورد در تامین کوتاه مدت.

Coronavirus shutdown آورده عصری برای اقتصاد جهانی به یک وقفه اما برای تولید کنندگان و purveyors از کاندوم و اسباب بازی های جنسی, کسب و کار پررونق است.

Ritex آلمان بزرگترین تولید کننده داخلی prophylactics دیدم فروش نزدیک به دو برابر در ماه مارس است. این شرکت است که در شمال غربی شهر بیلفلد و هنوز هم عامل می گوید: آن فروش کاندوم ماه گذشته دو برابر در مقایسه با مدت مشابه یک سال پیش به 12.7 میلیون نفر است.

این روند همان است که اتفاق می افتد در کشورهای دیگر. Ann Summers, انگلیسی, زیر پوش زنانه زنجیره ای گفت: اسباب بازی فروش در هفته آخر ماه مارس بودند تا 27 درصد بیش از سال 2019. بهترین-فروش آیتم بود زمزمه خرگوش است که به بازار عرضه شده به عنوان آرامترین ، “مشتریان در حال قرار دادن افزایش اهمیت در سر و صدا در حالی که آنها کامل خانواده” این شرکت در بیانیه ای گفت.

در سراسر جهان coronavirus همه گیر شده متوقف زندگی اجتماعی است. فروشگاه ها بسته اند, مسابقات فوتبال به تعویق افتاد و میله و باشگاه بسته است. سخت اجتماعی فاصله قوانین در آلمان و جاهای دیگر معنی تجمعات بیش از دو نفر ممنوع است.

ما در حال رفتن به مواجهه با کمبود جهانی از کاندوم.

Goh Miah Kiat مدیر عامل شرکت Karex

دکتر اکسل-Jürg Potempa, یک, آلمانی, سلامت جنسی, متخصص, پیش بینی coronavirus مربوط به کودک رونق کریسمس.

“بحران جدید ایجاد اضافی اوراق قرضه” Potempa می گوید. ترس از COVID-19 است باعث سیل آدرنالین و متعاقب آن “دوپامین راش” در بسیاری از که “افزایش میل و میل جنسی,” او گفت: برلینر Kurier.

رابرت ریشتر Ritex مدیر عامل می گوید: افزایش فروش کاندوم است که تا حدی توضیح وحشت خرید پس از محدودیت در تماس های اجتماعی معرفی شدند ماه گذشته با آلمانی ها احتکار ملزومات مانند کاغذ توالت و ضد عفونی کننده دست و همچنین prophylactics.

اما نیز وجود دارد یک جزء عاطفی. “در یک بحران هنگامی که شما در حال جدا شما به دنبال بیشتر عاطفی و صمیمیت با شریک زندگی خود را و بخشی از آن” ریشتر می گوید. “و آن را به خوبی ممکن است منجر به بیشتر از کاندوم استفاده کنید.”

کیر مصنوعی, شاه, برلین لوازم جانبی تامین کننده می گوید آن را دیده است 87 درصد افزایش در فروش, اسباب بازی های جنسی سال بیش از سال از محدودیت اعلام شد. فروش به صورت, طلسم, موارد بودند تا 94 درصد, با فروش یک محصول خاص افزایش بیش از هشت برابر در مقایسه با سال گذشته است. “ما در حال انجام کار فوق العاده خوبی برای خروج از این بحران اما من دقیقا نمی پریدن برای شادی می گوید:” Raiko Spörck مدیر عامل سامان بازی King. “مردم در حال مرگ هستند و هیچ کس خوشحال است.”

این شرکت در حال حاضر با داشتن مشکل خرید سهام او می گوید: “تولید کنندگان آماده نیست برای چنین حمله.”

Eis.de یکی دیگر از برجسته آلمانی خرده فروش آنلاین ویدئو, لوازم جانبی می گوید سفارشات را دو برابر آلمان پس از معرفی محدودیت های اجتماعی. در مارس 23, شرکت بزرگترین حجم فروش در تاریخ آن است.

شده است وجود دارد 300 درصد افزایش در فروش از ایدز برای مردان و زنان در جنوب ایالت بایرن و 3000 درصد افزایش در تقاضا برای “فانتزی, پرستار” لباس های این شرکت می گوید. فروش جامبو بسته کاندوم, هر کدام 100 را پنج برابر افزایش یافته است.

همانطور که در تمام زمینه های کسب و کار COVID-19 به قطع زنجیره تامین.

Karex که باعث می شود 1 در 5 کاندوم در سراسر جهان مجبور به تعطیل آن سه کارخانه در مالزی به مدت 10 روز در ماه گذشته به مقامات اعمال محدودیت های سخت در اجتماعات بزرگ به سرعت گسترش coronavirus.

این شرکت در نهایت قادر به برنده شدن معافیت از مستند قاعده استدلال آن است که یک تولید کننده کالاهای پزشکی ضروری و راه اندازی مجدد آن گیاهان مارس 27. اما این گیاهان هنوز هم تنها در حال اجرا در 50 درصد ظرفیت است.

“ما در حال رفتن به مواجهه با کمبود جهانی از کاندوم می گوید:” Goh Miah Kiat, Karex مدیر عامل شرکت. “Karex به تنهایی تولید 200 میلیون کمتر واحد به عنوان یک نتیجه از محدودیت — واقعا تأثیر تولید ما است.”

او می گوید که دیگر کاندوم بزرگ تولید کنندگان در چین و هند نیز تجربه آتن که اضافی پیامدهای جهانی عرضه.

Karex فراهم می کند تعداد زیادی از کاندوم به سازمان های بین المللی مانند سازمان بهداشت جهانی (WHO) و صندوق جمعیت ملل متحد که استفاده از آنها به عنوان بخشی از یک کمپین در برابر HIV و دیگر بیماری های مقاربتی در مکان های مانند کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

“چه کسی گفته است که کاندوم بهترین راه برای جلوگیری از گسترش HIV بنابراین هر گونه کمبود در حال رفتن به دردناک” Kiat می گوید.

+

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>