Grey’s Anatomy را دردناک ترین شخصیت مرگ و میر و خداحافظی

شما هرگز فراموش نکنید که یک پزشک نهایی روز در grey’s Anatomy. این Shonda Rhimes درام پزشکی است هرگز خودداری از کشتن فن مورد علاقه های شما — هر دو به معنای واقعی کلمه و ظاهرا.

اخیرا Justin Chambersکه جراح الکس Karev برای 16 فصل اعلام کرد خروج خود را از این سری و خداحافظی مطمئن شوید که برای ترک طرفداران را ویران کرد.

“وجود دارد هیچ زمان خوبی برای خداحافظی به یک نشان می دهد و شخصیت که تعریف خیلی از زندگی من برای 15 سال گذشته” 49 ساله بازیگر در بیانیه ای گفت: به مهلت در ژانویه 10. “برای برخی از زمان در حال حاضر, اما من امیدوار به تنوع من نقش بازیگری و انتخاب حرفه ای. و به عنوان من به نوبه خود از 50 هستم و با برکت من قابل توجه حمایت همسر و پنج فرزند فوق العاده, در حال حاضر این است که زمان.”

“همانطور که من در حرکت از grey’s Anatomy, من می خواهم برای تشکر از ABC family, Shonda Rhimes, اصلی, اعضای بازیگران Ellen Pompeo, Chandra Wilson and James Pickens, و بقیه از بازیگران و خدمه هر دو در گذشته و حال و البته طرفداران فوق العاده سوار,” او به این نتیجه رسیدند.

هر چند این بازیگر قسمت آخر پخش شده در نوامبر 14, ABC, درام, برنامه ریزی است آنچه به نظر می رسد مانند یک epically غمگین sendoff برای الکس — grey’s Anatomy ، اشک زمین بسیار مخربی فریاد می زند آهسته صوتی را پوشش می دهد از امروز بازدید بالا … شما نام آن را.

در صورتی که برای تلفن های موبایل در همه آشنا, آن را به دلیل Gری را تسلط هنر از عمل کشیدن در طرفداران heartstrings.

Grey’s Anatomy’s Most Painful Character Deaths and Goodbyes
Jeffrey Dean Morgan and Katherine Heigl در grey’s Anatomy ABC

زمانی که Izzie استیونس (Katherine Heigl) سقوط در عشق با بیمار دنی Duquette (جفری دین مورگان) در طول فصل 2 طرفداران می دانستم که هیچ چیز خوب می تواند از آن آمده است. جذاب به عنوان او بود — و به عنوان مناسب برای یک دیگر آنها ممکن است شده اند — دنی حال نارسایی احتقانی قلب. آن را فقط یک ماده از زمان تا زمانی که نویسندگان او را کشته ،

دنی پیشنهاد به Izzie درست پس از گرفتن پیوند قلب اما بعد از آن شب او یک لخته خون و از سکته مغزی درگذشت. “یک ساعت پیش او پیشنهاد,” Izzie می گوید: در این صحنه دلخراش. احاطه شده توسط همسالان خود او می گذارد روی تخت کنار او حاضر به ترک. “و در حال حاضر او را برای رفتن به سردخانه. نیست که مسخره?”

در جای دیگر در سری میر مانند کسانی که از درک شپرد (پاتریک دمپسی) و دیلن جوان (ستاره خوش آمدید کایل چندلر) شوکه grey’s طرفداران در همه جا.

اتمام ویدئو در بالا برای دیدن آنچه منظور ما! و گرفتن برخی از بافت ها در حالی که شما در آن هستید.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im