‘Grey’s Anatomy’ روکش: مردیت مثلث عشق!

یک مثلث عشق! Meredith Grey (Ellen Pompeo) و امکان جدید McDreamy ارسال شده توسط کریستینا یانگ (Sandra Oh) بودند گرفتن معاشقه اما او نیز تقویت چیز با اندرو Deluca (Giacomo Gianniotti) در طول پنج شنبه, مارس 30 قسمت از grey’s Anatomy.

خاکستری و کورمک هایس (ریچارد سیل) هر دو زنان بیوه و به نظر می رسد به کار به خوبی با هم. با این حال او اعتراف می کند که او از دست رفته Deluca و او به نظر نمی رسد به نفرت ایده گرفتن پشت هم.

خاکستری و هیز بودند عامل بر روی یک بیمار هم هنگامی که ایده خود را کار نمی کند و آنها به پایان رسید تا نیاز به رفتن با ایده او در اصل پیشنهاد شده است. او نمی مالیدن آن را در چهره او مانند او گفت پیر همکار یانگ می کردم و حتی به نام او “مطلق کابوس است.” اما او تا به حال هیچ ایده که یانگ و خاکستری تا به حال تاریخ و زمانی که او خواسته او اجتناب سوال.

Greys Anatomy Recap Ellen Pompeo
Ellen Pompeo در “grey’s Anatomy” پنجشنبه آذر. 30 در ABC. ABC/ژیل Mingasson

بعد هیز عذرخواهی به خاکستری برای داشتن یک بد تعامل با او و صحبت در مورد همسر اواخر خود را. که زمانی که خاکستری ماهرانه نشان داد او همچنین یک زن بیوه است.

“آن بهتر می شود. نه همه راه بهتر بدیهی است اما کمی بهتر است,” او گفت: از عزادار.

اما به عنوان این رمان شکوفا ایده Deluca و خاکستری برگشت هم به نظر می رسید برای تبدیل شدن به واقعی نیز هست. او گفت Deluca او را از دست رفته.

“من نمی کمپرسی شما مردیت بنابراین شما لازم نیست که به دست من,” او گفت:.

در پایان خاکستری وجود دارد برای کمک به او سعی کنید برای نجات از مرگ یک بیمار که به نظر می رسید به نوبه خود مهم برای او. به نظر می رسد مانند خاکستری است که در مورد به در برخی از مشکل.

مراسم و فروپاشی?

ریچارد وبر (James Pickens Jr.) و مگی پیرس (کلی McCreary) شعلهور رابطه خود را پس از پیرس به طور تصادفی کشته شدن خواهر زاده خود را در عمل جراحی است. او آمد به خانه او برای کمک به او برای خروج از رکود و او را تشویق به ترک کار خود را.

Greys Anatomy GREG GERMANN CHANDRA WILSON GIACOMO GIANNIOTTI
GREG GERMANN, چاندرا ویلسون, GIACOMO GIANNIOTTI در “grey’s Anatomy” پنجشنبه آذر. 30. ABC/Kelsey McNeal

“اگر شما را ترک در حال حاضر شما را ترک در آن زندگی می کند و تنها شما می توانید ذخیره” وبر گفت.

وبر به پایان رسید تا پرش کار به صرف زمان با مگی ساخته شده است که همسر او کاترین اوری (دبی آلن), ناراحت. هنگامی که او به او گفت حقیقت و او را مورد سوال خود صداقت او insinuated که او می خواست طلاق است.

“من فکر می کنم آن زمان برای ما بسیار بزرگتر گفتگو” کاترین گفت.

Grey’s Anatomy پخش در ABC پنج شنبه ها در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>