‘Grey’s Anatomy’ روکش: است DeLuca ترک ؟

اجرا میشه ؟ اندرو DeLuca (Giacomo Gianniotti) قرار داده و خود را در یک وضعیت مخاطره آمیز پس از ایجاد صحنه های خشونت آمیز در بیمارستان در طول پنج شنبه, مارس 19 قسمت از grey’s Anatomy. زمانی که DeLuca مشکوک است که بیمار بود یک قربانی قاچاق انسان, او نمی خواهد متوقف کردن به او را نجات دهد. اما او رفتار نامنظم تنها بیشتر نگران همکاران خود است. گرفتن آنچه که شما ممکن است از دست رفته در طول این هفته قسمت زیر!

DeLuca درمان شد یک دختر جوان که نمی خواهد صحبت می کنند و برای خودش و فقط اجازه دهید او را “خاله” را به صحبت کردن که ظاهرا یک نشانه روشن از قاچاق انسان است. او سعی کرد به میراندا بیلی (Chandra Wilson) و Meredith Grey (Ellen Pompeo) به دختر کمک کند اما آنها باور نمی کند او را. او به پایان رسید تا ایجاد یک صحنه و تماس با کردن دختر خاله در وسط بیمارستان.

“چشمان خود را باز کنید” او sobbed به همکاران خود است. “ما نیاز به او را نجات دهد.”

بیلی به پایان رسید تا تعلیق DeLuca که سعی به ترک پس از مصیبت اما خاکستری او را متقاعد به ماندن بگیرید.

“من شما را دوست دارم” خاکستری ” گفت. “من نمی توانم به شما اجازه راه رفتن به دور از این.”

Ellen Pompeo Grey's Anatomy
مردیت سر یک طرفدار بونو عمل جراحی اما قریب به اتفاق بیمار پاسخ باعث می شود او را به تلاش برای نگه داشتن همه چیز در نظم در یک قسمت از “grey’s Anatomy,” پنج شنبه, مارس 19 (9:00-10:01 p. m. EDT) در ABC. ABC/ژیل Mingasson

حتی اگر او موظف نهایی صحنه نشان داد DeLuca سرعت دور بر روی یک موتور سیکلت رفتن بیش از 100 مایل در ساعت. به نظر می رسید نشان می دهد که در هر کجا که او نبود به خاکستری یادبود اسلون در هر زمان به زودی.

اسرار ناگفته

آملیا چوپان (Caterina Scorsone) مشترک خبری به تدی آلتمن (Kim Raver) و اوون شکار (Kevin McKidd) که کودک متعلق به لینک (Chris Carmack) که تنها عروسکی احساس می کنم که خیلی بیشتر گناه برای خواب با تام Koracick (Greg Germann).

“Hypotheticals عواقب بیش از حد” تدی گفت: چوپان در مورد او های جعلی اخبار.

در پایان این قسمت شکار در بر داشت عروسکی گریه خارج از بیمارستان است. به نظر می رسید مانند او در نهایت رفتن به اعتراف اما این کار را نکرد. Koracick نیز اساسا گفته عروسکی به راه رفتن به دور از او و اقامت با شکار بنابراین این وضعیت ادامه داد: گرفتن فقط مسیه.

Grey’s Anatomy پخش در ABC پنج شنبه ها در 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im