‘Grey’s Anatomy’ رئیس خود صحبت می کند و پس از تکان دهنده Alex Karev ادای احترام قسمت

یکی دیگر OG رفته است. Grey’s Anatomy خداحافظی Justin Chambers,‘ الکس Karev در پنج شنبه, مه 5 قسمت در یک عاطفی ادای احترام.

برای هفته, همه فکر الکس به عنوان سایه اندازی آنها. در ابتدای قسمت او نزدیک ترین دوستان دریافت نامه از او. در حالی که اتاق 49, بازگشت نیست برای قسمت او صدای زمینه در حالی که هر حرف نازل شد. پس کجا بود الکس? او در سمت چپ سیاتل و همسرش, Jo (Camilla Luddington) — با Izzie (Katherine Heigl) و دوقلوهای خود را در کانزاس است.

'Grey's Anatomy' Boss Speaks Out After Shocking Alex Karev Tribute Episode Justin Chambers
Justin Chambers به عنوان الکس Karev در ” grey’s Anatomy.’ ABC/Kelsey McNeal

زیر قسمت showrunner Krista Vernoff صحبت کردن در مورد تکان دهنده خروج.

“این است که تقریبا غیر ممکن است برای خداحافظی به الکس Karev,” Vernoff, 46 در بیانیه ای گفت: ما در هفته. “این است که درست است برای من و برای همه نویسندگان در grey’s Anatomy به عنوان آن را برای طرفداران. ما عاشق نوشتن الکس. و ما عاشق تماشای Justin Chambers,’ ظریف تصویر از او.”

او ادامه داد: “برای 16 فصل 16 سال ما شده اند تا در کنار الکس Karev. ما نا امید شده توسط محدودیت های خود و ما الهام گرفته شده است با رشد و ما به عشق او عمیقا و به او فکر می کنم به عنوان یکی از ما بهترین دوستان است. ما او را از دست وحشتناکی. و ما همیشه سپاسگزار برای تاثیر او بر ما نشان می دهد در قلب ما در طرفداران ما در جهان است.”

در ماه ژانویه اتاق اعلام کرد که او نمی خواهد در بازگشت به درام پزشکی. او گذشته خود را ظاهر در نوامبر سال 2019 قسمت. در حالی که Vernoff نشده بود صحبت به طور مستقیم در مورد خروج خود را در آن زمان او را به انواع مختلفی است که در آنها بسیار مراقب باشید در حالی که بحث در مورد چه چیزی برای انجام با شخصیت.

“این بسیار مراقب باشید, نخ, سوزن, که در آن ما در حال دادن یک کمی از اطلاعات و درد به Jo,” او گفت: در ماه فوریه است. “ما قسمت با قسمت روشن داستان که در آن الکس است. و آن را به ما طول می کشد کاملا چند قسمت بیشتر برای دریافت وجود دارد و به مخاطبان وضوح.”

Katherine Heigl Justin Chambers Grey's Anatomy
Katherine Heigl به عنوان Izzie و Justin Chambers به عنوان Alex در ” grey’s Anatomy.’ اریک McCandless/ABC از طریق گتی ایماژ

جو رو که به وضوح در این قسمت به عنوان الکس نامه به او توضیح داد که در حالی که او عاشق او و او هم عاشق Izzie و او نمی خواست به ترک فرزندان خود را. او همچنین گفت: Jo او در حال حاضر به امضا طلاق و ترک همه چیز را به او.

در حالی که جو گریه در حالی که خواندن این نامه در پایان از قسمت های بالا و رفت و برگشت به محل کار.

Grey’s Anatomy پخش در ABC چهارشنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im