‘Grey’s Anatomy’: Alex است که به شدت از دست رفته به عنوان روابط شروع به سقوط از هم جدا

کاملا ارواح! جو ویلسون (Camilla Luddington) و Meredith Grey (Ellen Pompeo) تقریبا داد تا امید در الکس Karev (Justin Chambers) بازگشت به سیاتل پس از جمعه, مارس 20 قسمت از grey’s Anatomy. در این قسمت نیز وجود دارد چند تکان دهنده breakups. گرفتن آنچه که شما ممکن است از دست رفته در این هفته به پایین.

هفته گذشته ویلسون در نهایت اشاره کرد که Karev رفته بود. این هفته او تا به حال به مراقبت از همسر یک مرد که تا به حال شروع به پریدن کرد در مقابل یک خرس برای محافظت از خود را از حمله. در حالی که در اتاق اورژانس ویلسون متوجه شدند که این زن وشوهر با یک پیر عاشق و تعجب اگر Karev انجام شد همان چیزی که در زادگاه خود. آن را به رهبری او را به ترک دلخراش صوتی برای شوهرش.

Camilla Luddington and Jesse Williams Grey's Anatomy
Camilla Luddington و جسی ویلیامز در یک قسمت از ” grey’s Anatomy.’ ABC/ژیل Mingasson

“من باید شما را به من تماس بگیرید. من نیاز به شنیدن صدای خود را. من نیاز به دانستن چه خبر است,” او گفت:. “من می خواهم به می دانم که چون من خواهد پرش در مقابل یک خرس برای شما.”

همچنین پس از خاکستری تا به حال یک روز پر استرس با اندرو DeLuca (Giacomo Gianniotti) او از دست رفته بود و می خواستم برای اطمینان از او خوب بود.

“که در آن شما هستند ؟ I need you,” او نوشت و Karev شروع به تایپ کنید و سپس متوقف شده است. آیا او واقعا در مورد به روح تمام خاکستری اسلون ،

Richard Flood, Chandra Wilson, and Jake Borelli Grey's Anatomy
ریچارد سیل چاندرا ویلسون و جیک Borelli در یک قسمت از ‘grey’s Anatomy.’ ABC/ریموند لیو)

در ضمن DeLuca خوشحال بود نه با خاکستری. او گزارش شده بود او را به میراندا بیلی (Chandra Wilson) به خاطر او نبود خواب و یا غذا خوردن. حتی خواهر کارینا (استفانیا Spampinato) نگران است که او در حال تبدیل شدن به جنون پدرش بود.

زمانی که او و خاکستری مبارزه بیش از خود را غیر منطقی مراقبت از بیمار, او تصمیم گرفت به آن واریز شده است.

“من لازم نیست این و من نمی نیاز شما” DeLuca داد زدم قبل از طوفان به خارج از بیمارستان. “بنابراین ما در حال انجام است. من انجام می شود.”

که نه تنها زن و شوهر که دچار مشکل شد. آملیا چوپان (Caterina Scorsone) بود عمیقا صدمه دیده است که لینک (Chris Carmack) گفت: او نمی خواهد او را قبول عزیزم اگر پدر بود اون شکار (Kevin McKidd). او حاضر یک تست پدری چون او فقط می خواستم لینک به عشق خود را بدون قید و شرط. هنگامی که آن را روشن است که نمی خواهد اتفاق می افتد, او آن را به نام خاموش.

“من در حال رشد یک انسان کامل در بدن من و من می خواهم برای بالا بردن او را با کسی که دوست دارم من مهم نیست که چه” او گفت:. “ما بیش از حد.”

Grey’s Anatomy پخش در ABC پنج شنبه ها در 9 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>