گرتا Thunberg, اعتراض ستاره موسیقی

چرا شما باید مراقبت از

چرا که او سخنرانی می بودن ریمیکس آهنگ ها در همه جا.

آهنگساز موسیقی لیز جانسون ایجاد کرده بود سه دقیقه ترکیب به نام “آرام شعله” با یک Christmas-carol-مانند جوهر کار با گروه کر دانش آموز در رویال Birmingham, Conservatoire. اما هادی احساس قطعه — به معنای همزمان با سالگرد 30 از سقوط دیوار برلین مورد نیاز بیشتر است.

در سال 1989 قبل از دیوار برلین سقوط کرد, شهروندان آلمانی را اغلب نگه داشتن شمع صلح تظاهرات و هادی می خواستم جانسون قطعه به منعکس کننده که احساسات. بنابراین او در ترکیب معاصر و تاب است. “من فکر می کردم که کس دیگری در حال انجام چیزی شبیه به یک نوع دعوت به قیام و شجاع بودن و صحبت کردن” جانسون به من می گوید. پاسخ او آمد تا با ؟ گرتا Thunberg 17 ساله سوئدی فعال محیط زیست که بدون نگه می دارد-منع سخنرانی و انتقاد از دولتی انفعال شده و او را به جهانی از مقاومت در برابر تغییر آب و هوا.

“من تصمیم گرفتم پس از آن به استفاده از گرتا کلمات و نگاه های مختلف سخنرانی ها و مقالات روزنامه و بیرون مختلف کلید های مختلف عبارات که من می خواستم به استفاده از” جانسون می گوید. نتیجه این شد یک ترکیب است که هر دو جشن سقوط دیوار و قهرمانان اهمیت ایستادن برای آنچه که مهم است.

جانسون است که نه تنها در چگونه او views Thunberg به عنوان الهام بخش برای موسیقی خود را. مرگ فلز ریمیکس یکی از Thunberg سخنرانی در حال حاضر بیش از 5 میلیون بازدید در یوتیوب. انگلیسی DJ Fatboy Slim ریمیکس سخنرانی خود به قسمت اخیر مجموعه. در سال 1975 یک گروه پاپ راک شامل Thunberg در یک نسخه از آهنگ خود را “1975” برجسته در آلبوم خود را منتشر شد در این ماه است.

حتی Billie Eilish, 18 سال, پیر هنرمند پاپ که به تازگی برنده چندین جایزه گرمی از جمله آلبوم سال ساخته شده است Thunberg تحت تاثیر محتوا. او تصویری منتشر شده با عنوان “خانه ما در آتش” — یکی از کرون فعال بهترین و شناخته شده هشدار — در کنار بازیگر آمریکایی کارگردان: Woody Harrelson, هشدار به مردم در مورد اثرات بحران آب و هوا بر روی این سیاره است. بدون آواز خودش Thunberg فقط ممکن است با نفوذ ترین اعتراض نوازنده در جهان امروز است.

این ممکن است یک دسته در گرمی یا یک لیست پخش یک امر عادی اما به دنبال اعتراض موسیقی است و میراث غنی — از Negro spirituals در دوران برده داری به جنگ داخلی زمانی که سربازان شروع به سرودهای مناسب و راهپیمایی آهنگ. این آهنگ span تمام ژانرها و صحبت کردن در برابر بی عدالتی و ظلم و ستم و در Thunberg مورد تغییر آب و هوا. در واقع در طول زمان از فشار آن است که اغلب نوازندگان که ظهور به عنوان صدای عقل است.

این که آیا آن موسیقی الکترونیک و رقص و یا دث متال و رپ — آنها countercultural عنصر به آنها.

جورج Aspion, موسیقی, تهیه کننده

این آشکار است از Crosby, Stills نش و یانگ ضجه و زاری از “چهار کشته در اوهایو” در ایالت کنت, جان لنون چامه به جنبش صلح یا رپ گروه NWA را ریگ دار طول می کشد در خشونت پلیس. و یا شما می توانید به نوبه خود به Kanye غرب را نمونه برداری از مارکوس Garvey یا رپر YG محبوب تک “F*** دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” در اعتراض به موسیقی نشان دهنده یک سطح از خشم و شور و شوق و عزم و اراده را تغییر دهید که با ما قریب الوقوع آب و هوا بحران Thunberg صدای و کلمات مناسب برای, می گویند کارشناسان صنعت.

“چه جالب است بدانید که بسیاری از ژانرهای — این که آیا آن موسیقی الکترونیک و رقص و یا دث متال و رپ — آنها countercultural عنصر به آنها می گوید:” جورج Aspion بنیانگذار و در خانه تولید کننده Kore — مستقر در لندن ضبط استودیو — که از نزدیک دنبال اعتراض موسیقی برای چندین سال.

Aspion می گوید که در حالی که هنرمندان مانند باب دیلن نوشت آهنگ ها که بسیار شبیه به یک مانیفست این تن و فوریت در Thurnberg سخنرانی که بدستآمده سخت هسته death metal ریمیکس. “او تا به بسیاری از عمل و رویارویی” او به من می گوید.

و عمل دقیقا همان چیزی است مورد نیاز است. مارس 22 این علائم 50 سالگرد روز زمین و موضوع آب و هوا. سطح CO2 اتمسفر به عنوان بالا به عنوان آنها بوده است و در بیش از 3 میلیون سال با تشکر از وابستگی به سوخت های فسیلی و اثرات روشن هستند. اگر استرالیا, آتش سوزی سریع-افزایش خط ساحلی در هلند یا ذوب شدن یخ را متقاعد کنید که شما را گرمتر زمستان اضمحلال حیات وحش و ما رو به کاهش منابع باید.

Greta Thunberg Sails Carbon-neutral Yacht To New York

Thunberg سخنرانی در سازمان ملل را اقدام آب و هوا نشست رهبران جهان در سال گذشته ممکن است احساس وخیم اما این که چرا همه چیز هستند. و او قادر بوده است به جرقه های خلاق پاسخ به هنرمندان پشت تغییر آب و هوا را فقط به عنوان آنها انجام داده ایم با عدالت اجتماعی و فقر و جنگ است. این چیزی است که برونو Duprat 29 ساله آهنگساز و نوازنده مستقر در بوستون احساس می کند بخشی از یک هنرمند وظیفه. “افرادی که وسیله ای برای به تصویر کشیدن این ضرورت از طریق موسیقی نیاز به انجام آن را به عنوان آنجا که ممکن است” او به من می گوید. او منتشر کرده است چندین اعتراض ترکیب بندی موسیقی از جمله آلبوم در بمب گذاری در ماراتن بوستون و آلودگی است.

آن را به یک برنده. هنرمندان نگران در مورد آب و هوا قدرتمند شعر و نام تجاری — Thunberg — به برچسب بر روی موسیقی خود را. سوئد فعال دستاوردهای بیش از حد. محبوب موسیقی, آیا مرگ فلز یا قصیده به کسانی که آورده پایین دیوار برلین کمک می کند تا حمل پیام آب و هوا فعالان به مخاطبان که ممکن است در غیر این صورت نه جذب آنها. و اگر آن را به ما کمک می کند تا در نبرد برای خاموش کردن آتش, ما همه برندگان بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>