فضل, نوجوان سیاه داعش انجام نمی دهد او حاضر ترم منتشر شده است


ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

این داستان بود co-منتشر شده با مطبوعات آزاد دیترویت و پل مجله.

میشیگان نوجوان که در بازداشت است از اواسط ماه مارس پس از انجام آنلاین مدرسه شد مجموعه رایگان در روز جمعه پس از میشیگان دادگاه تجدید نظر دستور داد او را فوری آزاد از یک نوجوان مرکز در حومه دیترویت.

فضل دبیرستان دوم صرف 78 روز در کودکان را ایجاد کرد و پس از یک Oakland County قاضی دادگاه خانواده در بر داشت او را نقض کرده او را مشروط بر پیشتر به اتهام حمله و سرقت است. روز جمعه تصمیم می آید را یک هفته پس از آن قاضی را تکذیب کرد وکیل او درخواست را به مجموعه خود را رایگان. وکیل پرسید: پس از آن دادگاه استیناف او را آزاد کند.

در عرض دو ساعت از حکم دادگاه در مدت کوتاهی پس از 5 p. m., فضل چپ تسهیلات پس از مادر او وارد شدند به او. او “بود او را کیسه آماده رفتن آنها شروع به پریدن کرد و آنها رفته بودند گفت:” از فضل وکلای Saima خلیل. “آنها قطعا عاطفی و خوشحال است.”

این مورد مربوط به فضل است که سیاه و سفید بود و جزئیات در یک ProPublica, ایلینوی, تحقیق در این ماه و کشیده ملی موشکافی بیش از نگرانی در مورد نوجوانان عدالت سیستم نژادپرستی نظاممند و برگزاری یک نوجوان مسئول مدرسه در طول بیماری همه گیر.

سه قاضی دادگاه استیناف پنل دستور داد که فضل بود “بلافاصله آزاد شده از بازداشت به زندان از مادرش.” او رایگان خواهد ماند در انتظار تجدید نظر قاضی مری الن برنان تصمیم ممکن است که فضل “گناه در عدم ارسال به هر مدرسه و بلند شدن برای مدرسه.” برنان به نام گریس یک “تهدید به (این) جامعه” با اشاره به حمله و سرقت اتهامات که منجر به مشروط شدن این بهار.

میشیگان قانونگذاران و اعضای هیئت مدیره مدرسه را به نام دختر آزادی بیش از 300,000 مردم امضا درخواست آنلاین و قانونگذاران فدرال خواسته وزارت آموزش و پرورش و وزارت دادگستری ایالات متحده به دخالت. وجود دارد چندین تظاهرات در خارج از دادگاه که در آن مورد شنیده شد.

“ما وجد آمدیم. ما خیلی خوشحال به فضل رفتن به خانه. این شگفت انگیز است که او در حال رفتن به قادر به خواب در خانه امشب گفت:” گریس دیگر وکیل Jonathan Gonzalez.

فضل وکلای جاناتان Gonzalez و Saima خلیل صحبت می کنند به رسانه های خارج از کودکان روستا در حومه دیترویت در روز جمعه. (مندی رایت/Detroit Free Press)

یک بیانیه منتشر شده از طرف فضل و مادر او گفت: “آنها هر دو به شدت و عمیقا سپاسگزار از غلیان احساسات پشتیبانی از سراسر کشور و به فضل انتشار; او مضطرب بود و با خانواده اش است.”

گریس باقی خواهد ماند در مشروط شدن در حالی که درخواست تجدید نظر در حال بررسی است و یا در “نظم بیشتر” از دادگاه تجدید نظر. او را در خانه حبس با GPS افسار و باید فرد و مشاوره خانواده. او نمی تواند دسترسی به تلفن مگر اینکه او افسر عفو مشروط اجازه می دهد تا آن را و باید اطاعت از تمام قوانین و دنبال مادرش قوانین. او همچنین باید از حضور در مدرسه و مدرسه به عنوان کارگردان هر چند مدرسه در حال حاضر در جلسه.

منظور از دادگاه تجدید نظر آمده است که فضل وکیل تا 35 روز به ارائه مختصری در حمایت از او درخواست تجدید نظر در تصمیم قاضی به او لغو مشروط شدن و بازداشت او. دادستان خواهد شد و سپس باید 21 روز برای پاسخ هر چند دادستان ها گفته اند که آنها پشتیبانی فضل انتشار.

“دادگاه تجدید نظر کار درست را انجام داد و آنها آن را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. آنها بسیار مهربان. آنها حتی نمی خواهید آن را به ضربه آخر هفته” خلیل گفت. “من خیلی سپاسگزار آنها را برای نگاه کردن به همه چیز به عنوان به سرعت به عنوان آنها احتمالا می تواند.”

فضل دانشجوی سال دوم بود در باغ دبیرستان در بورلی هیلز زمانی که او به اتهام حمله و سرقت به صورت جداگانه حوادث سال گذشته که در آن او بیت او و مادرش انگشت کشیده و موهای خود را و سپس هفته بعد به سرقت برده و یکی دیگر از دانشجویان را در تلفن همراه.

برنان قرار می گیرد فضل مشروط برای کسانی که اتهامات در آوریل 21 و در میان سایر الزامات مورد نیاز خود را به تکمیل مدرسه. او افسر عفو مشروط ثبت تخلف در برابر او در مارس 5. او مجرم در مارس 14 قرار داده و در امن بازداشت در کودکان ایجاد کرد برای حدود سه هفته قبل از انتقال به مسکونی برنامه درمان در مرکز.

تصمیم به بازداشت فضل آمد در حالی که دولت عامل بود تحت یک سفارش از رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer برای از بین بردن هر گونه بازداشت یا مسکونی قرار دادن مگر اینکه یک فرد جوان را مطرح کرد “قابل توجه و فوری ایمنی خطر به دیگران است.”

در جلسه هفته گذشته انکار فضل وکلای’ درخواست برای آزادی او برنان ذکر سابقه ای طولانی در درگیری بین نوجوانان و مادر او دقیق در پلیس و رفاه کودک سوابق بسیاری از آنها از سال 2017 و 2018. سوابق توصیف فضل فریاد هل دادن مشت زدن و گاز گرفتن مادر او و مادر او را عدم توانایی در کنترل خود از جمله درخواست در سال 2018 به فضل برای ورود به یک دادگاه انحراف برنامه برای او “incorrigibility,” قاضی گفت. او همچنین با اشاره به گریس روان بهداشت درمان و مشکلات در مدرسه ، از جمله سرقت از مدرسه فن آوری و همچنین خدمات اجتماعی حمایت برای کمک به حل و فصل درگیری بین مادر و دختر.

برنان گفت: فضل به خوبی انجام شد و خواهد بود بهترین خدمت گرفتن سلامت روان تر درمان در کودکان ایجاد کرد. این برنامه می تواند گرفته اند سه ماه به صورت کامل; برنان در حال تنظیم گریس جلسه بعدی برای سپتامبر. 8.

برنان شهرستان اوکلند دادستانی و Oakland County مدار دادگاه نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر جمعه. روز چهارشنبه دادستانی گفت: دادگاه تجدید نظر است که آن را حمایت از آزادی از فضل از بازداشت.

برنان شوهر, وکیل ادوارد لنون همسرش گفت: “در حال رفتن به احترام دادگاه تجدید نظر را سفارش دهید. او فقط می خواهم به انجام کار خود را مانند او انجام شده است.”

کنگره اندی لوین که نشان دهنده Oakland County منطقه که در آن فضل زندگی گفت: پس از دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری شد اعلام کرد که “کاملا وجود دارد هیچ شکی نیست که فشار عمومی تبدیل جزر و مد برای فضل و مادرش.”

“در سراسر این بیماری همه گیر بی عدالتی اساسی بسیاری از سیستم های ما افزایش یافته و به سطح و صدای مردم افزایش یافته است فقط به عنوان به سرعت به اعلام آنها باید پایان یابد” او نوشت.

فعالان و دیگران از جمله فضل خدا می گویند او مورد برجسته سیستمیک نژادی و نابرابری در juvenile justice سیستم. از ژانویه سال 2016 از طریق ژوئن 2020 حدود 4,800 نوجوانان بيماران مراجعه کننده به Oakland County دادگاه. از آن 42 درصد درگیر میان حتی اگر تنها در حدود 15 درصد از این شهرستان را جوانان سیاه با توجه به Marketplace, ایلینوی, تجزیه و تحلیل. تحقیقات همچنین نشان داده است نامتناسب تعدادی از جوانان از رنگ زندانی هستند در میشیگان.

“من از میشیگان دادگاه تجدید نظر برای اقدام هر روزنامه نگار آورده است که توجه به این موضوع هر معترضی که معترضان در خارج از کودکان ایجاد کرد و هر یک از همکاران من که به من پیوست و به تقاضا ‘رایگان Grace!’ در هفته گذشته” لوین گفت. “ما باید همچنان پیاده سازی سیستم است که اجازه می دهد جوان, سیاه دختران مانند فضل به زندانی در یک نامتناسب هستند.”

میشیگان کنگره رشیدا Tlaib در توییتر نوشت: “در آینده با هم به تقاضای عدالت در هر دو سالن کنگره و خیابان های میشیگان واقعا می تواند تفاوت را. ما آن را برای فضل — و ما دوباره آن را انجام دهد.”

Rep. دبی Dingell توییتی “خبر بزرگ!” زمانی که اعلام شد که فضل خواهد بود رفتن به خانه.

“اما ما نمی توانیم فراموش فضل است و فقط یک مورد در ما شکسته سیستم عدالت کیفری,” Dingell نوشت. “اجازه دهید این مورد درخشش نور و بالا بردن سطح آگاهی از کار ما هنوز هم نیاز به انجام است.”

ProPublica است که با استفاده از این نوجوان را وسط نام برای محافظت از هویت خود را.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de