خود را با شتاب بافت! این نشان می دهد که در حال لگد زدن خود را نهایی فصل

همه چیزهای خوب … باید به پایان رسیده است. و وجود دارد مقدار زیادی از انتهای آمدن در سال 2020 است. در آخرین شماره از Us Weekly, ما را به شیرجه رفتن به عمق بسیاری نشان می دهد که در حال رفتن به خود را نهایی فصل است.

اما نه هر خداحافظی خواهد شد یک واقعیت غم انگیز.

“من دوست دارم همه از انتهای. من [حتی] دوست داشتم آخرین قسمت از بازی تاج و تخت. من عاشق قسمت آخر Seinfeld. من نمی دانم چرا مردم نمی مانند” Arrow‘s Stephen Amell خبرنگاران در اوت 5 در مورد خود را نشان می دهد که پس از قرار دادن فصل 8. “من بسیار خوشحال با ما پایان دادن به. … من ایستاده با تصمیم [برای پایان دادن به نشان می دهد] و من از آن راضی است. اما ترک را نشان می دهد همچنین رفتن به وحشتناکی وحشتناکی غم انگیز است.”

بازیگران Supernatural همان احساس را به عنوان نشان می دهد قرار دادن خواهد شد پس از 15 فصل CW. Jensen Ackles, Misha Collins and Jared Padalecki شد و عاطفی در San Diego Comic-Con و دوباره در تلویزیون انجمن منتقدان مطبوعات تور در مورد بسته بندی — اما آن را انتخاب کنند.

“این یک چیز بسیار ویژه به من و من می خواهم آن را برای پایان دادن به در یک راه است که عدالت به آنچه که ما ساخته ایم برای گذشته 14 سال و نیم” Ackles گفت: در TCA و اشاره کرد که او می خواست برای رفتن زمانی که نشان می دهد هنوز هم باور نکردنی است. “شما در حال رفتن به لطفا به همه. شما فقط نمی تواند. اما من فکر می کنم برای اکثر طرفداران و افرادی که با ما در این سفر این است که قطعا رفتن به احساس می کنید درست است.”

کریستن بلکه گریه را از طریق بسیاری از مکان خوبی‘s نهایی TCA پنل در 8 اوت نشان داد که در حالی که او می خواهم عشق را به نگه دارید انجام این نشان می دهد پایان دادن حس می کند در حال حاضر. “آن را واقعا احساس می کنیم آن را برای یک دلیل و هنگامی که شما پایان شما می دانید که چرا” او گفت. “من فقط احساس افتخار می کنم.”

حرکت را از طریق گالری های زیر برای بیشتر نشان می دهد بسته بندی در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>