خود را با شتاب خرچنگ! ‘دوستان’ مراسم ویژه ای رسما اتفاق می افتد

ما می تواند بیشتر هیجان زده ؟ آن بوده است که نزدیک به 16 سال پس از دوستان به پایان رسید در NBC اما در مه بازیگران اصلی خواهد بود reuniting برای یک untitled unscripted ویژه در HBO حداکثر جریان خدمات اعلام شده در چهار شنبه, فوریه 21.

جنیفر آنیستون, کورتنی کاکس, Lisa Kudrow, Matthew Perry, دیوید شویمر و Matt LeBlanc را بازگشت به اصل صدا, مرحله 24 در استودیو برادران وارنر بسیاری برای جشن ویژه.

Friends' Reunion Special Officially Happening
بازیگران ‘دوستان است.’ عکس حسن نیت ارائه میدهد از تلویزیون زمین

“حدس می زنم شما می توانید تماس بگیرید و این یکی که در آن همه آنها را با هم — ما reuniting با دیوید جنیفر Mixxx مت لیزا و متی برای HBO حداکثر ویژه خواهد شد که برنامه ریزی شده در کنار تمام دوستان کتابخانه” Kevin Reillyمدیر ارشد محتوا افسر HBO حداکثر و رئیس جمهور TBS, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن و truTV گفت: در بیانیه ای در روز جمعه. “من آگاه شد از دوستان زمانی که آن را در مراحل بسیار اولیه از توسعه و پس از آن تا به حال این فرصت را به کار بر روی سری سالها بعد و خوشحال از دیدن آن گرفتن با بینندگان نسل بعد از نسل.”

او ادامه داد: “این شیپور خاموشی به یک دوره زمانی که دوستان و مخاطبان – جمع آوری با هم در زمان واقعی و ما فکر می کنیم این مراسم ویژه ضبط خواهد شد که روح متحد اصلی و طرفداران جدید.”

ویژه و همه 236 قسمت از این مجموعه در دسترس خواهد بود به مشترکین در راه اندازی HBO حداکثر.

داستان در حال توسعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>