چنگ زدن به این 50-بسته دستمال مرطوب ضد عفونی کننده با 75 درصد الکل ASAP

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص, درمان, درمان و یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری.

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

به یاد داشته باشید زمانی که شما استفاده می شود به نشت کمی سس گوجه فرنگی در مقابله و یا نقطه یک لکه قهوه روی میز خود را و شما می خواهم به سادگی گرفتن یک مرطوب پاک برای تمیز کردن آن ؟ این ساده ترین فرایند — آن را به سختی حتی نیاز به یک فکر است. طبیعت دوم. ما هنوز خودمان را پیدا کنید در تلاش برای رفتن با این جریان به تازگی به جز مشکل این است که کسانی که مرطوب دستمال مرطوب عملا تبدیل به مقدس!

ضد عفونی کننده دستمال مرطوب نگه داشتن بیشتر از یک اهمیت در حال حاضر از همیشه و بنابراین ما می خواهید به استفاده از آنها را به طور مداوم. اما چیزی که ما نیز نیاز به محدود کردن ما استفاده از آنها را به خاطر آنها خیلی سخت است این روزها. برخی از آنها حتی گفت که مارک های معروف مانند Lysol و Clorox نمی توان به طور کامل در سهام حداقل تا جولای. فقط به خاطر اینکه شما نمی بینید یک نام تجاری شما را تشخیص معنا نیست که مطلقا هیچ چیز وجود دارد خارج وجود دارد هر چند. در حال حاضر محتوای الکل بسیار مهم تر است — و این دستمال مرطوب از آمازون را بیش از اندازه کافی!

disinfectant-wipes-alcohol
آمازون

آن را ببینید!

دریافت پاکسازی 75 درصد الکل مرطوب دستمال مرطوب (50 عدد) برای تنها $34 در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان 28 مه سال 2020! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 30 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

CDC مقدار زیادی از توصیه هایی برای ایمن ماندن و محافظت از دیگران در حال حاضر مهمترین اجتماعی-فاصله و با پوشیدن ماسک ، شستن دست های خود را با آب و صابون به مدت 20 ثانیه در یک زمان نیز یکی همه ما می دانیم که از دست ما هیچ جناس در نظر گرفته شده. اما آنچه در مورد زمانی که وجود دارد هیچ صابون و آب در دسترس و یا ما نیاز به تمیز کردن بالا-سطوح تماس? آنچه در مورد ضد آب غیر tech? که این دستمال در می آیند!

به عنوان دستمال مرطوب و عفونی CDC توصیه می کند با استفاده از یک با حداقل 60% الکل به طور موثر کشتن ویروس-باکتری. این دستمال باید 75 درصد این ادعا به کشتن 99.9 درصد از میکروب ها است که می تواند باعث بیماری!

disinfectant-wipes
آمازون

آن را ببینید!

دریافت پاکسازی 75 درصد الکل مرطوب دستمال مرطوب (50 عدد) برای تنها $34 در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان 28 مه سال 2020! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 30 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

این دستمال مرطوب استفاده از آب تصفیه شده توسط اسمز معکوس به شما تمیزترین و پاک و آنها در 8×6 اینچ ورق بنابراین شما می توانید هدف بزرگتر مناطق سطح در کوتاه مقدار از زمان. شما دریافت می کنید یک بسته در هر یک شامل 10 دستمال مرطوب دادن به شما 50 مجموع بنابراین شما تنظیم شود در حالی که برای.

این که آیا شما در حال پاک کردن تلفن همراه خود را و کامپیوتر و دستگیره های درب غذاخوری یخچال و یا حتی ناخن های خود را قبل از اینکه در خانه, مانیکور, این دوستانه پوست دستمال مرطوب در حال راه رفتن است. مطمئن شوید که سفارش خود را بسته امروز بنابراین شما باید آنها را با زمان فعلی خود را ذخیره کردن اجرا می شود!

آن را ببینید!

دریافت پاکسازی 75 درصد الکل مرطوب دستمال مرطوب (50 عدد) برای تنها $34 در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان 28 مه سال 2020! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 30 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

به دنبال بیشتر ؟ اتمام دیگر دستمال مرطوب در اینجا و فروشگاه همه آمازون زمان معاملات روزانه در اینجا!

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

سلب مسئولیت: در حالی که ما کار را به اطمینان حاصل شود که اطلاعات مربوط به محصول است که درست در مناسبت تولید کنندگان ممکن است خود را تغییر دهید لیست مواد تشکیل دهنده. محصول واقعی و بسته بندی مواد ممکن است حاوی بیشتر و/یا اطلاعات مختلف از آن نشان داده شده در وب سایت ما. ما توصیه می کنیم که شما صرفا با تکیه بر اطلاعات ارائه شده و به شما که همیشه خواندن برچسب هشدارها و دستورالعمل را قبل از استفاده و یا مصرف یک محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول لطفا با سازنده تماس بگیرید. محتوای این سایت برای اهداف مرجع و در نظر گرفته شده است به عنوان جایگزینی برای مشاوره داده شده توسط یک پزشک داروساز یا دیگر مجوز حرفه ای مراقبت های بهداشتی. شما باید با استفاده از این اطلاعات به عنوان خود تشخیص یا درمان یک مشکل سلامتی یا بیماری است. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر شما گمان می برند که شما باید یک مشکل پزشکی است. اطلاعات و اظهارات در مورد مکمل های غذایی باید ارزیابی نشده است توسط سازمان غذا و دارو در نظر گرفته شده و برای تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری. ما هفتگی فرض هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات و یا misstatements در مورد محصولات.

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>