عربستان پول جریان به سوپر پک پشتوانه تشکر. الیوت انگل اسناد و مدارک نشان می دهد

یک جمهوریخواه فوق العاده PAC بودجه خارج تلاش برای کمک به تجدید انتخاب دموکراتیک تشکر. الیوت انگل قفل شده است و در یک تنگ اولیه در برابر شورشیان جمال بومن.

فوق العاده PAC نامیده می شود آمریکایی ها برای آینده فردا پس در سنت افتخار از nonsensically نام اقدام سیاسی کمیته. ارتباط به مذاکرات در حال آشکار به اندازه کافی است که مرکز سیاست پاسخگو لیست آن به عنوان “جمهوری خواه/محافظه کار است.” PAC را خزانه دار, دیوید Satterfield است یکی از دستیاران سابق یک بار جمهوریخواه رهبر لایحه فرست. Satterfield کار می کند در حال حاضر در Huckaby دیویس Lisker برجسته شرکت می کند که انتخابات انطباق و کار حسابداری برای جمهوری مبارزات انتخاباتی. این چرخه شرکت است که دست زدن به حساب های ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته ملی حزب جمهوری خواه کنگره و مبارزات رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در میان ده ها تن از دیگر عربستان عملیات.

PAC احتمالا با توجه به آن قابل مشاهده جمهوریخواه روابط است نه صرف به طور مستقیم در انگل نیویورک اولیه. به جای آن قریب $100,000 به یکی دیگر از فوق العاده PAC به نام دموکرات اکثریت برای اسرائیل در 27 مه. DMFI یک بحث عملیات در داخل ائتلاف دموکراتیک صرف به شدت در برابر آن. برنی ساندرز در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه با کمک از آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته AIPAC رهگیری گزارش در ماه فوریه.

پس از تجاری آمریکایی ها برای آینده فردا بررسی DMFI صرف بیش از $600,000 تقویت انگل و ضربه بومن در تلویزیون و دیجیتال, تبلیغات, mailers و تلفن پرداخت شده بانکی. DMFI است نه صرف پول در هر مسابقه پس از گرفتن پول از ایران با بهره برداری است.

این کنگره که در بیش از سه دهه است که صندلی از خانه کمیته روابط خارجی که در آن او از سال 1994. از این که قرار گرفتن او شده است به خصوص محافظه کارانه در سیاست نسبت به اسرائیل حتی به عنوان پایگاه حزب دموکرات حرکت چپ در آمریکا و اسرائیل داد. نرم افزار های اسرائیل کمک کرده است بیش از 1.3 میلیون به انگل در طول این دوره از کار خود را. NORPAC دیگر طرفدار اسرائیل تایید شده است که انگل را دومین عامل این چرخه پس از طرفدار اسرائیل در امریکا تایید شده است و با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را $132,509 در سراسر زندگی حرفه ای او. در حالی که بومن کمپین متمرکز بر مسائل مانند بهداشت و درمان ، مسکن ، آموزش و پرورش و عدالت اصلاحات بیش از سیاست خارجی او خواهد بود قطعا پیشرفته تر از انگل که از دست دادن خواهد بود یک ضربه عمده به پیشرو طرفدار اسرائیل و گروه های سیاسی.

NORPAC در حال حاضر صدایی زنگ در مورد انگل مسابقه.

اهدا کنندگان به آمریکایی ها برای آینده فردا همه به شدت به جمهوری علل و برخی را به دموکرات ها نیز هست. هربرت برشی از پالم بیچ فلوریدا مثلا دیرین مدیر عامل تدارکات شرکت داده شده $100,000 به PAC و نیز اشباع شده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به $35,000 برای کمیته ملی حزب جمهوری خواه و 50.000 دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی کمیته. دیگر اهدا کنندگان عمده برای عج مشابه به تاریخ; PAC مطرح شده تنها بیش از $600,000 از یک تعداد انگشت شماری از خیرین این چرخه.

اهدا کنندگان اخیر به DMFI شامل کوالکام از بنیانگذاران اندرو Viterbi که داده شده $195,000 در این سال از جمله یک تک سهم 100.000 دلار در ماه مارس; Linda M. Dresner یک نیکوکار در بیرمنگام میشیگان که ذکر شده شغل او به عنوان محقر و اهدا غالبا به دموکرات ها و جمهوری خواهان از جمله رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و دموکرات در کنگره دانیل Lipinski کمک 100.000 دلار در ماه فوریه و املاک و مستغلات اجرایی Mark Rubin, رئيس جمهور از Maric Inc., بوستون شرکت که به 45000 DMFI در ماه مارس و با توجه به جمهوریخواهان و دموکرات ها از سال 1990s (از جمله Lipinski دموکراتیک Rep. هنری Cuellar تگزاس جمهوری خواه تد کروز سناتور. و سابق نیوهمپشایر جمهوری خواه ایالت کلی Ayotte).

انگل است که در پایان دریافت از نزدیک به 1 میلیون دلار از خارج پول و شمارش از جمله بودجه از دو تیره دیگر-پول گروه است که نمی توان پیش بینی کرد. یک گروه به نام Avacy طرح Inc., و گزارش هزینه حدود $120,000 تا کنون برای افزایش انگل با استفاده از شرکت کوه سرخ Media LLC را ترک کرده است که ارزش کمی رد پای دیجیتال.

تنها هزینه های تاریک که پول گروه انجام داده بود در حمایت از ترزا Leger فرناندز که به تازگی برنده جدید مکزیک کنگره اولیه در برابر Valerie Plame که زیر آتش برای یک سری از ضد سامی توییتر در پست.

یکی دیگر از تیره-پول گروه Perise عملی Inc., صرف $180,000 در حمایت از انگل. آن را نیز صرف از طرف Leger فرناندز و همچنین با استفاده از کوه سرخ Media LLC برای آن هزینه. هر دو گروه را همان خزانه دار خود به اسناد بنیانگذاری دیوید دانمارک سابق رئیس ستاد سابق دموکراتیک رهبر اکثریت سنا هری رید.

در حالی که دانمارک وابستگی نشان میدهد که پول ریشه در محافل دموکراتیک به بیزانس ساختار هزینه را افزایش می دهد سوال در مورد منبع واقعی از پول است. اگر دموکرات ها می خواهند به صرف پول در حمایت از حزب دموکرات که به شدت به حمایت از اسرائیل در یک اولیه آنها مقدار زیادی از راه هایی برای انجام این کار — DMFI در میان آنها — و نه به طور معمول خجالتی در مورد انجام این کار publicly. اما جمهوری-هزینه های اولیه می تواند نتیجه معکوس به عنوان دموکراتیک اولیه رای دهندگان رد مداخله توسط حزب مخالف. در اوایل سال جاری وحی که Koch Industries پول پشتوانه Cuellar در اصلی سیاسی تبدیل شد نقص و Cuellar اقدام به انکار آن اتفاق افتاده است. Cuellar شکست اولیه خود را حریف شورشیان جسیکا Cisneros توسط 2,700 رای.

رید در حالی که رهبر اکثریت سنا حفظ روابط گرم با برخی از عمده ایران اهدا کنندگان که علاقه ای به حمایت از قمار قانون — مانند میلیاردر Sheldon Adelson — همزمان با رید علاقه در حمایت از کسب و کار است که سوخت لاس وگاس. Adelson است که به طور کلی سمی در محافل دموکراتیک است یکی از ترین کشور از نظر مالی سخاوتمندانه حامیان طرفدار اسرائیل سیاستمداران است.

در اواخر ماه ژانویه به رهگیری گزارش DMFI PAC زد 800 ، 000 دلار ارزش منفی تبلیغات در آیووا در برابر ساندرز پیش از فوریه 3 جلسه. AIPAC کمک صندوق کسانی که تبلیغات این امکان مشارکت اعضای به DMFI به تعداد نسبت به خود AIPAC ردیف و مزایای مربوط. AIPAC را تکذیب کرد, تنظیم و DMFI سخنگو گفت: آنها هیچ آگاهی از آن.

یک سخنگوی انگل کمپین گفت که آنها تا به حال هیچ ارتباط یا آمریکایی ها برای آینده فردا یا Perise عملی است. کمپین پاسخ نمی دهند و به دنبال سوال مورد Avacy. (قانون فدرال میله مبارزات سیاسی از هماهنگی با پول گروه.)

“کنگره انگل است تایید شده توسط End شهروندان آمریکا و نویسنده اصلاح قانون اساسی به ممنوعیت PACs تدوین قانون حق رای و لغو کالج انتخاباتی” یک سخنگو در بیانیه ای گفت. “او در ضبط و ترجیح می دهند به عنوان یک شهر نیویورک سبک تامین مالی عمومی سیستم با بودجه تطبیق.” در اولین خانه دموکراتیک اولیه تایید این چرخه هیلاری کلینتون حمایت انگل در روز دوشنبه. کنگره سیاه حزبی تایید تایید انگل ممکن است.

بومن به حمایت از عدالت دموکرات که به تازگی راه اندازی یک سوپر پک و صرف $500,000 حمایت از او را در هوا. PAC ندارد به افشای آن اهدا کنندگان تا زمانی که به خوبی پس از اولیه. بومن است نه پذیرش شرکت تایید شده و یا لابی و پول و مبارزات انتخاباتی خود مطرح بیشتر $750,000 از این ماه با بیش از 25000 کمک های مالی.

بومن به تازگی موفق به کسب تاییدیه از همسایه Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز Sanders, نیویورک تایمز هیئت تحریریه و کالیفرنیا دموکراتیک تشکر. کتی پورتر. Andom Ghebreghiorgis یک همکار محلی مربی که کاهش یافته است از این مسابقه در اوایل این ماه نیز به حمایت خود را به تیرانداز. دموکراتیک سوسیالیست آمریکا تایید بومن دوشنبه.

انگل طولانی متهاجم ضبط و روابط به صنایع دفاع بوده و مسئولیت به خصوص با توجه به قدرت رقابت خود را, اما همچنین کشیده پول حامیان. انگل بستری شده در ماه گذشته بوده است که پا در منطقه خود را در سراسر coronavirus بیماری همه گیر. تحت فشار از بازگشت او به منطقه و فقط دو هفته پیش با میکروفون در حال اجرا برانکس قصبه جمهور روبن جونیور دیاز فرار از طریق یک لیست از مقامات میله میله برای صحبت در کنفرانس مطبوعاتی یک لیست که شامل انگل.

انگل التماس برای یک نقطه گفتن دیاز دو بار “اگر من ندارد اولیه من نمی مراقبت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de