مذاکرات مجلس که رای دادند در مقابل پرداخت مرخصی استعلاجی در فلوریدا طول می کشد پرداخت مرخصی از کنگره

تشکر. مت Gaetz R-Fla., تصمیم به خود قرنطینه این هفته پس از آینده در تماس با فردی که آزمایش مثبت برای یک رمان کروناویروس که باعث بیماری Covid-19 در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در اواخر ماه گذشته.

اما Gaetz تصمیم برای زمان دور از کار خود را در کنگره بدون ترس از دست دادن پرداخت و یا اخراج یک راست چند آمریکایی ها به اشتراک بگذارید. در واقع Gaetz رای به منع ساکنان فلوریدا از های است که درست است.

Gaetz را نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر. این نماینده مجلس است و پس از آزمایش منفی برای SARS-CoV-2 ویروس است اما در ادامه به خود قرنطینه “در فراوانی از احتیاط.” اعضای کنگره پرداخت حقوق و دستمزد $174,000 یا بیشتر بدون توجه به آنچه. آنها را مجبور به رای دادن و یا حضور در سی و Gaetz دهکدهای از دست رفته آرا در تمام هفته.

Gaetz در ابتدا به دنبال درمان های پزشکی از کنگره را از حضور پزشک در خانه, دولت بهداشت و درمان, درمانگاه, برای بالا سطح مقامات فدرال در کنار دو تن دیگر از نمایندگان مجلس, مظنونان حمله به دانشگاه را علامت مراتع R-N. C., and Doug Collins, R-Ga., که همچنین با حضور CPAC.

با وجود ملی فشار برای آمریکایی ها به عمل اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش coronavirus بسیاری از کارگران را ندارید این گزینه را پرداخت مرخصی استعلاجی و یا کار از راه دور و باید همچنان برای سفر به کار می کنند.

کارگران در بسیاری از کشورهای صنعتی پرداخت مرخصی استعلاجی یک حق است که مخالف با منافع کسب و کار در ایالات متحده برای چندین دهه است. بیش از 10 سال گذشته بسیاری از آمریکایی ها را در واقع از دست راست برای پرداخت مرخصی استعلاجی به منافع شرکت های بزرگ گروه را تحت فشار قرار دادند به عقب راست از دولت های محلی به تصویب پرداخت مرخصی استعلاجی سیاست.

در سال 2013 پس از آن-فرماندار تگزاس ریک اسکات امضا Gaetz-حمایت پیشدستی که قانون منع هر شهر و شهرستان در فلوریدا از تصویب پرداخت مرخصی استعلاجی قانون. دیزنی جهان Darden رستوران و فلوریدا اتاق بازرگانی ترویج فلوریدا پیشدستی تلاش است.

فلوریدا قانون بخشی از یک درایو ملی توسط صنعت آغاز شد که به عنوان یک واکنش به یک فرمان در سان فرانسیسکو. در سال 2006 رای دهندگان در سان فرانسیسکو گذشت یک همه پرسی که مورد نیاز کارفرمایان به ارائه پرداخت مرخصی پزشکی برای کارگران تصمیم گیری است که موجب یک جنبش در سراسر کشور به عنوان دیگر شهرهای توسعه یافته سیاست های مشابه. این counterassault از کسب و کار لابی آمد و چند سال بعد به عنوان خواهان شروع به ساخت انتخاباتی دستاوردهای پس از سال 2010 midterms.

در سال 2011 پس از رژیم صهیونیستی است. اسکات واکر امضا پیشدستی لایحه به صورت قانون در ویسکانسین طراحی شده برای باطل 2008 میلواکی فرمان ارائه به روز پرداخت می شود بیمار به کارگران است. بعد از آن سال آمریکا قانونی شورای بورس یک لابی-اجرای گروه توسعه که در قالب قانون دفاع و پشتیبانی واکر قانون به عنوان یک سیاست کلیدی است که کشورهای دیگر باید تقلید.

الک کمیته با پیشرو اتهام بر ممنوعیت محلی پرداخت مرخصی استعلاجی به رهبری بود توسط یک لابی گر از یام! مارک این شرکت که صاحب کنتاکی مرغ سرخ شده و تاکو بل.

در کشورهای در سراسر کشور الک قانون گسترش با جمهوری-کنترل قانونی در مجلس به سرعت تصویب قوانین به پیشدستی پرداخت مرخصی استعلاجی. تمام گفته های کسب و کار گروه های لابی گری تحت فشار قرار دادند 22 متحده به تصویب پیشدستی قوانین را به محلی شهر و شهرستان پرداخت می شود بیمار, احکام غیر قانونی است.

اگر چه برخی از بزرگ آمریکایی کارفرمایان را اعلام کرد قصد دارد به طور داوطلبانه گسترش برخی از پرداخت مرخصی استعلاجی سیاست به کارگران بحران در سراسر رمان coronavirus مجبور است این موضوع را به ملی کانون توجه است.

در اوایل این هفته دموکرات کنگره رونمایی قوانین فدرال برای مبارزه با گسترش ویروس. این لایحه شامل گسترش کمک های غذایی رایگان آزمایشگاه تست برای coronavirus تمدید مزایای بیکاری پرداخت می شود و بیمار را ترک کنند.

امروز صبح خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا به شدت به عقب رانده برجسته پرداخت مرخصی استعلاجی به عنوان یک کلید ارائه خود را حزبی خواهد کرد. این لایحه مک کارتی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی “نیروهای دائمی پرداخت مرخصی استعلاجی برای همه کسب و کار بدون معافیت و بدون غروب است.”

ایران با موضع قابل توجه نشان دهنده مطالبات از قدرتمند ترین لابی کسب و کار در واشنگتن: آمریکا اتاق بازرگانی است که نشان دهنده بزرگترین کارفرمایان در آمریکا است.

“[W]e معتقدم که این بحران باید استفاده نمی شود به عنوان یک فرصت برای سعی کنید به تصویب قانون است که ضعیف و متناسب با وضعیت و نمی خواهد به قانون امضا” نیل Bradley اجرایی معاون رئیس جمهور از اتاق بازرگانی نوشت: در نامه ای به کنگره امروز. “این لایحه اورژانس باید ایجاد فدرال one-size-fits-all دائم ترک قیمومیت بر کارفرمایان,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de