گوک را بیشتر تحریک آمیز شمع پشت در سهام (و فروش دوباره)

ما بزرگ شمع مردم است. ما عاشق استفاده از آنها برای ایجاد یک محیط را در خانه ما هستند و همیشه جوراب زنانه ساقه بلند در بوی اعم از پنبه تازه و کشمیر به جالب پای به برگ افتاده به…مهبل (واژن)?

بله شما که راست است. اگر شما در میانهی شب شنیده Gwyneth Paltrow هل دادن جامعه “نجابت” محدودیت و حتی بیشتر از حد معمول از طریق گوک با نام تجاری منتشر داشتن یک شمع به نام “این بوی مثل من” در اوایل سال 2020 است. Paltrow هرگز خجالتی وقتی که می آید به رقص و عادی خود را فیگوراتیو در معرض بنابراین در حالی که یک تحریک آمیز این ایده آن بود که یکی به طور کامل در سمت چپ میدان. در واقع طرفداران او پریدند راست بر روی آن و شمع به فروش می رسد در هیچ زمان. نگران شما از دست رفته است ؟ نمی شود به دلیل آن را به عقب در حال حاضر!

Heretic This Smells Like My Vagina Candle
گوک

آن را ببینید!

دریافت Heretic این بوی مثل من شمع برای 75 $در گوک!

پس چگونه دقیقا این شمع های منحصر به فرد است در مورد ؟ Paltrow برای اولین بار به اعتراف است که آن را تمام شده را به عنوان یک شوخی است. او و عطر داگلاس کمی از Heretic با آنها او اغلب آثار بودند نمونه عطرهای با هم زمانی که Paltrow شد توسط یکی از خاص گفت: “Uhhh…این بوی مهبل (واژن).” آنها خندید اما بقیه بود تاریخ!

در حال حاضر یک شایعه است که این شمع ساخته شده بود به بوی خاص مانند Paltrow خود V اما کمی واقع روشن به معنای واقعی در طول یک مصاحبه با برش: “آن را به نام” این بوی مثل من ” به معنی کسی است که برگزاری آن را,” او توضیح داد. “این نظری و سرگرم کننده است.” اساسا عطر و بوی است که نوع خود را در تفسیر خود. “ایده این بود که برای انجام کاری که شد انگیز و نفسانی و همچنین تحریک آمیز و سرگرم کننده,” او گفت:, و ما فکر می کنم آنها آن را به میخ!

Heretic This Smells Like My Vagina Candle
گوک

آن را ببینید!

دریافت Heretic این بوی مثل من شمع برای 75 $در گوک!

در حالی که Paltrow بود و هنوز هم خوشحال از این ایده از این شمع او با افتخار از آن پیام و دوست دارد که آن را “کمی پانک راک.” او توضیح داد: در اواخر شب با Seth Meyers که “بسیاری از ما شده اند تا احساس درجه خاصی از شرم در اطراف بدن ما” و پس از او می خواستم برای جشن گرفتن بدن به جای آن از طریق غیر منتظره به معنی نشان دادن هیچ چیز به شرم آور در مورد!

در حالی که بوی این شمع است و در نهایت طبقه بندی شده به عنوان واژن, آن را خاص اشاره می کند که واقعا خارج کردن آن در نظر گرفته شده جذبه “فانتزی فتنه انگیزی و پیچیده گرما.” آن را ساخته شده با گل شمعدانی citrusy ترنج سرو مطلق گل رز و ambrette دانه. نتیجه ؟ “خنده دار, زرق و برق دار, شهوت انگیز و زیبایی غیر منتظره بوی.”

ما را به تعجب آنچه Paltrow و کمی خواهد آمد تا با. Paltrow توضیح داد که زمانی که آنها با هم آنها “نشستن بر روی زمین و ماهواره در عطر” و این که چگونه سحر و جادو اتفاق می افتد. “این شگفت انگیز فرآیند — او خیلی با استعداد است.” دیدن آنچه که استعداد بوی برای خودتان و گرفتن این شمع امروز قبل از آن رفته دوباره!

آن را ببینید!

دریافت Heretic این بوی مثل من شمع برای 75 $در گوک!

به دنبال چیز دیگری است ؟ بررسی بیشتر عطرها و شمع در اینجا و فروشگاه و حتی بیشتر در گوک در اینجا!

(function (widgetId) {

try {

var b = document.createElement(“script”);

b.نوع = “متن/جاوا اسکریپت”;

b.src = “//static.bam-x.com/bam_box/” + widgetId + “/bamBox.” + widgetId + “.js”;

b.async = true;

var a = document.getElementsByTagName(“script”)[0];

یک.parentNode.insertBefore(a, b);

} catch (e) {}

}(“1695549207350614091”));

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>