خوب به اندازه کافی به غذا خوردن ؟ ریحانا, Pippa Middleton دیگران که مانند غذا

این چهره های مشهور را گرفت و گفت: “شما آنچه که می خورید” کمی بیش از حد به معنای واقعی کلمه!

هر چند نه همه آن است که مشترک مشاهیر گاهی اوقات گام به گام به دنبال کمتر فرش قرمز آماده و بیشتر شبیه به چیزی است که شما ممکن است پیدا کردن در یک فروشگاه مواد غذایی راهرو. درست است که ما در حال صحبت کردن در ستاره که سهوا مانند مواد غذایی است.

یکی از شناخته شده ترین موارد بالا مشخصات فرد هدایت مواد غذایی رخ داده است که Pippa Middleton نشان داد تا به بسیار پیش بینی nuptials از شاهزاده هری و Meghan Markle پوشیدن چه بسیاری معتقد بودند به شدت شبیه می توانید از Arizona Iced Tea. مانند نوشیدنی ظرف میدلتون $695 دلار ساز و برگ بود و سبز رنگ پریده. آن را نیز شامل یک گل ظریف موتیف بود که در عین حال یکی دیگر از مشخصه های سلطنتی مجاور را در شب مشترک با یک می توانید.

تقریبا سه سال قبل از کیت میدلتون‘s خواهر کوچک یادآوری وای از یکی از دوران کودکی خود را, نوشیدنی های ریحانا ضربه روی فرش قرمز Met Gala در طولانی زرد لباس شب (با یک دایره قطار) که در سمت چپ تماشاچیان احساس گرسنه. در حالی که برخی از تشبیه طراح لباس به یک املت دیگران فکر آن را به شدت بیشتر شبیه یک پای پیتزا. در هر صورت برنده جایزه گرمی تبدیل سر بر روی فرش قرمز.

در برخی موارد افراد مشهور و به ظاهر کانال مواد غذایی را با لباس های خود را, اما با آنها چگونه به سبک خود را گیسوان. مورد در نقطه: Justin Timberlake. سابق گروه پسر عضو لرزاند برخی از جالب مدل مو در طول n’sync روز از جمله یکی فرفری, ورزش, نگاه است که خرس شباهت قابل توجه به رشته فرنگی رامش.

می خواهید بیشتر نمونه هایی از ستاره ها که سهوا شبیه مواد غذایی ؟ نگه داشتن اسکرول!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>