طلایی Annivearthary: روز زمین تبدیل 50

چرا شما باید مراقبت از

جشن سیاره ما این است که مارک یک نقطه عطف این سال است.

با میلیون ها نفر از مردم اجتماعی فاصله و پناه در محل با توجه به کروناویروس همه گیر, زمین, روز برنامه ریزی شده جشن سالگرد 50 از خط خارج شده اند. اما به نظر می رسد زمین است که هنوز هم در اینجا و ما هنوز هم می توانید آن را جشن می گیرند.

این اصلی OZY سری به شما طول می کشد بازگشت به آغاز — به عجیب و غریب, تئوری های توطئه شناور در اطراف هنگامی که روز زمین تاسیس شد و به آینده که در آن شما پیدا کردن در مورد گرایش های جدید در محیط زیست موسیقی و دیدار با افرادی که در حال ساخت همه ما شهروندان دانشمندان ما به عنوان ادامه مبارزه ما برای صرفه جویی در این سیاره است.

است گرتا Thunberg با نفوذ ترین اعتراض نوازنده … در واقع بدون آواز ؟

از پاپ احساس Billie Eilish به صورت تصادفی death metal remixes در یوتیوب, نوجوانان فعال محیط زیست گرتا Thunberg تبدیل به یک عمده تاثیر موسیقی با کلمات ریمیکس به انواع ژانرهای به شکل یک مینی نوع خود را دارد.

نپرداخته تئوری توطئه در مورد روز زمین و لنین

از قبل از زمین روز تاسیس تا به امروز یکی از جزئیات گرفتار تخیل برخی از احزاب راست: که مارس 22 نیز ولادیمیر لنین ،

سه هوشمند جدید کتاب تغییر آب و هوا که در حال مرتب کردن بر اساس … امیدوار?

آن آسان است برای دریافت فرو رفته در ناامیدی بیش از دولت این سیاره اما نقطه زمین در تظاهرات روز کارگر و پاکسازی است که مردم در واقع می تواند تفاوت را. بنابراین اگر شما احساس قادر به حرکت به نوبه خود به این کتاب برای برخی از خوش بینی و انگیزه.

او یک Cheerleader بود … برای علم شهروند

Darlene Cavalier تشویق برای تیم های ورزشی در دانشگاه — پس از آن تشکیل یک سازمان با هدف گرفتن سابق انجمن به بنیادی مشاغل. در حال حاضر او را تبدیل که rah-rah روح به سوی هر کس به علم شهروند عمده روز زمین ابتکار.

غول پیکر به هم پیوسته و گلدان گیاه است که می تواند ما را نجات سواحل

مانگرو به سرعت در حال ناپدید شدن به این سیاره هوا گرم و کاهش درختان که کمک به جلوگیری از فرسایش خاک می تواند مجموعه ای خاموش مضر واکنش زنجیره ای. دیدار با TetraPot تلاش برای نجات حرا و در نتیجه محیط زیست است.

چگونه به جشن روز زمین در حالی که فاصله اجتماعی

برنامه ای برای پاکسازی در سراسر جهان از خط خارج شده اند اما شما هنوز هم می تواند کمک به زمین و زمین بعد طرح های بدون شکستن قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>