جنرال موتورز بسته lore city Auto Plant. در حال حاضر در اوهایو ممکن است نیروی $60 میلیون بازپرداخت.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

ایالت اوهایو قرار است جنرال موتورز در توجه داشته باشید که ممکن است مجبور به پرداخت بیش از 60 میلیون دلار در مکان یارانه ها به عنوان یک نتیجه از خودروساز بسته عظیم آن کارخانه مونتاژ در سال گذشته در lore city.

دولت تلاش مجموعه در ابتدا مشخص شده در نامه ای به جنرال موتورز در ماه مارس شده است که قبلا گزارش شده و خودروساز به خودی خود دارای نشده مسئولیت بالقوه به سهامداران در آن شرکت براده.

مقامات دولتی می گویند lore city سازندگان ساخته شده است که سرفصل های ملی و جلب خشم رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نقض شرایط دو دولت توسعه اقتصادی موافقت نامه های که جنرال موتورز امضا بیش از یک دهه پیش با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط مجله کسب و کار و ProPublica از طریق سوابق درخواست. در مقابل ده ها میلیون دلار در معافیت های مالیاتی شرکت تا به حال متعهد به حفظ عملیات در lore city سایت حداقل تا 2027.

“اگر دولت به پنجه عقب 60 میلیون دلار خواهد بود که یکی از بزرگترین clawback حوادث در تاریخ ایالات متحده گفت:” گرگ LeRoy, مدیر اجرایی شغل خوب ملی غیر انتفاعی است که طرفداران برای پاسخگویی در توسعه اقتصادی است. “این بسیار مهم است بسیار جالب که آن را از یک زنگ کمربند دولت از یک نرم افزار-مدیریت کسب و کار.”

دولت توسعه خدمات آژانس که نظارت اقتصادی برنامه های تشویقی اطلاع جنرال موتورز در ماه مارس که این امر توصیه می کنند که دولت اقتدار مالیاتی خاتمه این شرکت مالیات موافقت نامه و جمع آوری کامل بازپرداخت. سخنگوی تاد واکر گفت: اقتدار خواهد در نظر گرفتن این موضوع در جلسه آینده هر چند او کاهش یافته است برای مشخص کردن یک تاریخ. اقتدار بعدی جلسه جولای 27, با توجه به وب سایت خود را. مقررات در GM مالیاتی موافقت نامه اجازه می دهد برای تنظیم کننده دولت برای در نظر گرفتن شرایط بازار و این که آیا این شرکت همچنان به حفظ “عملیات دیگر در دولت” قبل از صدور تصمیم نهایی.

و جنرال موتورز در حال ساخت آن مورد است. در نامه ای در ماه آوریل این شرکت خواست دولت را به حساب سقوط بازار برای خودروهای کوچک — مشخصه lore city گیاهی و رکود اقتصادی رسوب coronavirus بیماری همه گیر. GM گزارش درآمد خالص از $294 میلیون دلار برای سه ماهه به پایان رسید که در 31 مارس به پایین از $2.1 میلیارد دلار در مدت مشابه در سال گذشته با توجه به براده.

“نقدی حفاظت بسیار مهم است برای جنرال موتورز به حمایت شدید از ظهور اقتصادی و بهداشت جهانی بحران” تروی D. کندی, شرکت ایالات متحده مالیات بر ملک مدیر نوشت: به اوهایو توسعه خدمات آژانس. “ما با احترام درخواست کمک های خود را برای کمک به ما در رانندگی نسبت به بهبودی کامل با انتخاب نمی نیاز به بازپرداخت تمام یا بخش قابل توجهی از این اعتبار مالیاتی.”

جنرال موتورز همچنین برجسته آن شش تولید و توزیع امکانات در سراسر اوهایو و همچنین به عنوان برنامه ریزی شده سرمایه گذاری مشترک است که تولید سلول های باتری برای وسایل نقلیه الکتریکی در نزدیکی lore city گیاه. روز دوشنبه سخنگوی دن فلورس در بیانیه ای گفت: “ما با احترام درخواست از دولت برای در نظر گرفتن باور ما این است که بازپرداخت از مالیات بر اعتبار خواهد بود متناقض با ما قابل توجه تولید حضور در اوهایو و Mahoning دره.”

مبارزه بیش از جنرال موتورز است اعتبار مالیاتی شرکت ها بازی های برگزار شده است بی سر و صدا در طول چند ماه گذشته و خط سیاسی bind رو رهبران در اوهایو و در جای دیگر به عنوان آنها مبارزه برای احیای اقتصاد خود را در حالی که همچنین متعادل کردن بودجه خود را. ماه گذشته رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine دستور $775 میلیون دلار در بودجه کاهش به پلاگین یک سوراخ خمیازه کشیدن در این سال هزینه های طرح و مقامات دولتی در حال حاضر برآورد یک 2.4 میلیارد دلار کسری بودجه برای سال مالی آغاز می شود که ژوئیه 1.

مصرف در یکی از بزرگترین خودروسازان خواهد نشان دهنده یک تغییر برای یک کشور و منطقه است که با اتکا به شدت بر مشوق های اقتصادی برای جذب کارفرمایان جدید و حفظ آن محاصره تولید پایه. به عنوان کسب و کار مجله و ProPublica گزارش ماه گذشته دولت های محلی مانند حامی ارائه شده کسب و کار رایگان, زمین, مالیات abatements و توسعه و کمک های مالی و وام های کم بهره و دیگر مشوق برای افزایش میزان سرمایه گذاری در سراسر اوهایو Mahoning دره.

الکترونیک تستر با این نسخهها کار در یک شورلت Cruze در جیمز تاون صنایع در Youngstown Ohio, on Nov. 28, 2018. جیمز تاون صنایع عرضه قطعات Cruze کلید محصول در سابق lore city کارخانه GM. (تونی Dejak/عکس از آسوشیتدپرس)

جنرال موتورز شده است یکی از بزرگترین ذینفع.

در سال 2009 قیمت گاز, افزایش, دولت ارائه شده این شرکت عظیم معافیت های مالیاتی به کمک آن گسترش و مجددا با ابزار تجهیز این lore city کارخانه جدیدی برای تولید سوخت کارآمد مدل شورلت Cruze. تحت شرایط معامله GM رو 75% کاهش در مالیات بر درآمد بیش از 15 سال — ارزش $14.2 میلیون در ازای موافقت خود را برای اضافه کردن 200 شغل و حفظ عملیات در سایت تا 2039. یک قرارداد جداگانه اعطا شرکت اضافی $46.1 میلیون دلار معافیت مالیاتی به شرط این که آن را حفظ 3,700 کارکنان بیش از 15 سال و حفظ عملیات در این سایت تا سال 2027.

اما هشت سال بعد از امضای آن پیمان کوچک بازار خودرو نرم و جنرال موتورز شروع به تعدیل در کارخانه. در ژانویه 2017, آن را حذف به اصطلاح سوم تغییر در lore city. دوم تغییر قطع شد و در ژوئن 2018 همان روز خودروساز اعلام کرد آن را خواهد ساخت جدید آن Chevrolet Blazer در مکزیک است. با هم این کاهش منجر به از دست دادن بیش از 2,700 شغل با توجه به تاثیر اقتصادی گزارش Cleveland State University.

در نوامبر سال 2018 این خودروساز اعلام کرد که آن را به پایان تولید lore city-ساخته شده Cruze و محل کارخانه در “تخصیص نیافته” وضعیت معنای یک محصول جدید شده بود انتخاب شده برای کارخانه است. مغلوب ساختن پیشی جستن که متعهد به احیای تولید در اوهایو و در سراسر زنگ کمربند شدت انتقاد کرد. “ایالات متحده را نجات داد جنرال موتورز و این تشکر ما را دریافت کنید! ما در حال حاضر به دنبال در برش تمام @GM یارانه” او در توییتر نوشت.

رئیس جمهور را دنبال نمی کند تا در تهدید و آخرین وسیله نورد کردن خط مونتاژ در 6 مارس 2019. خاموش شدن حذف باقی مانده از 1500 شغل در حالی که صدها نفر از دیگر خودرو تامین کننده مواضع وابسته به این کارخانه نیز از دست داد.

مقامات خشم آمده بودند. به گزارش ایسنا ، Sherrod قهوه ای, D-اوهایو گفت: در آن زمان که جنرال موتورز تصمیم گرفت “حرص و آز شرکت های بزرگ در بدترین حالت آن.”

گروه های اجتماعی برگزار می شود نماز vigils در سراسر منطقه در حمایت از جذب یک وسیله نقلیه جدید در حالی که کودکانی که والدین آنها شاغل بودند در کارخانه نوشت: نامه به مدیر عامل جنرال موتورز مری بارا شفاعت به آن را باز نگه دارید. گروه کر دانش آموزان مدارس متوسط و حتی تولید یک ویدیو آواز “ما عاشق GM!” به لحن از “زیر دریا” از دیزنی فیلم انیمیشن “پری دریایی کوچک.”

GM lore city کارگران تجمع گیاه در 6 مارس 2019. (جف Swensen/گتی ایماژ)

آن را به هیچ چیز نیست. در ماه اکتبر پس از 40 روز اعتصاب حل و فصل شد با ایالات خودرو اتحادیه کارگران جنرال موتورز اعلام کرد این امر به طور رسمی نزدیک lore city و نه جایزه یک محصول جدید به کارخانه. در پنج صفحه نامه به اوهایو تنظیم کننده در ماه آوریل کندی, GM, رسمی آن را به نام یک “بسیار دشوار است تصمیم گیری است.”

“آن را به حال شده است امید ما برای حفظ عملیات در lore city رفتن” او نوشت و اشاره کرد که جنرال موتورز تا به حال بیش از حد آن ایجاد شغل و حفظ اهداف از طریق 2016. “با این حال ما همچنان به حفظ عملیات مهم در اوهایو و مهم سرمایه گذاری های جدید در Mahoning دره.”

شرکت برجسته آن فروش lore city کارخانه به راه اندازی خودروساز lore city Motors که قصد دارد به معرفی آن برای اولین بار الکتریکی-طراحی وانت های استقامت در هفته آینده و آغاز تولید در سه ماهه اول سال آینده. مجله کسب و کار و گزارش در ماه دسامبر است که جنرال موتورز تا به حال ارائه شده 40 میلیون دلار در تامین مالی به شرکت و پس از آن می تواند خرید تسهیلات و مجددا با ابزار عمل.

جنرال موتورز همچنین تأکید کرد برنامه های خود را برای ساخت یک 2.3 میلیارد دلار برقی-باتری خودرو در کارخانه lore city بعدی به توقیف خودرو شدند. خودروساز با همکاری مبتنی بر کره LG Chem به عنوان بخشی از یک سرمایه گذاری مشترک جدید به نام Ultium. این باتری جدید گیاه خواهد استخدام حدود 1100 کارگران درآمد بین $10 و 17 دلار در هر ساعت کمتر از کسانی که در خودرو مونتاژ.

“جنرال موتورز قصد دارد برای Mahoning ولی موقعیت lore city به عنوان یک مهم تولید موقعیت برای وسیله نقلیه الکتریکی زنجیره تامین” کندی گفت: در نامه خود.

در ضمن lore city مقابله با از دست دادن جنرال موتورز به عنوان یکی از بزرگترین درآمد ژنراتور. مشتاق برای باتری های جدید, گیاه, آن روستا به تصویب شورای جدید معافیت های مالیاتی برای سرمایه گذاری مشترک در ماه فوریه است. این پروژه را دریافت 75% جلو گیری بر اموال عوارض برای 15 سال است.

“آنچه که ما تا به حال به انجام می شود و نیاز به انجام برای جنرال موتورز ما بود” شهردار آرنو هیل گفت: پس از رای دادن.

دن اوبراین است که یک خبرنگار و سردبیر این مجله کسب و کار مستقر در Youngstown Ohio. او تحت پوشش کسب و کار در Mahoning ولی برای بیش از 20 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>