Gisele Bundchen صحبت می کند پس از شوهر تام بردی برگ پرستان

هنوز هم او را تشویق کن. Gisele Bündchen در واکنش به این خبر که شوهرش تام بردیدیگر نمی خواهد می شود کارفرمایی برای میهن پرستان جدید انگلستان.

“بسیار قدردانی برای تمام تجربیات فوق العاده و دوستی ما تا به حال در انگلستان این چند سال گذشته” Bündchen, 39, نظر در بردی پست.

42 سال فوتبال pro خود را اعلام کرد برنامه ای برای ترک این تیم پس از 20 فصل در سهشنبه, مارس 17.

Gisele Bundchen Speaks Out After Husband Tom Brady Leaves Patriots
تام بردی و Gisele Bundchen در صحنه موسسه بهره مند جشن افتتاح اردوگاه: یادداشت مد در مارس 6, 2019 در شهر نیویورک دیوید فیشر/شاتر

“من می خواستم به می گویند با تشکر از شما برای همه باور نکردنی از طرفداران و میهن پرستان کرد. MA شده است خانه من برای بیست سال. آن واقعا شادترین دو دهه من می توانستم پیش بینی در زندگی من و من چیزی جز عشق و قدردانی برای من زمان در انگلستان جدید” بردی گفت: در بیانیه مشترک خود در Instagram و توییتر. “حمایت شده است قریب به اتفاق – من آرزو می کنم هر بازیکن می تواند آن را تجربه کند.”

بردی و Bündchen, 39, که نکاح در سال 2009 سهم 10 ساله پسر بنیامین و 7 ساله دختر ویویان. کارفرمایی نیز پدر به پسر جک, 12 كه سهام با Bridget Moynahan.

“فرزندان من متولد و بزرگ در اینجا و شما همیشه در آغوش کالیفرنیا این بچه را به عنوان خود را” بردی نوشت. “من عشق خود را با تعهد و وفاداری به تیم های خود را و برنده شدن در شهر ما یعنی بیشتر از شما همیشه می دانید. من نمی توانم تشکر از شما به اندازه کافی برای حمایت از تیم ما. بسته بندی شده در اردوگاه های آموزشی و به فروش می رسد استادیوم و عمدتا پیروزی رژه می روند. من شده اند تا خوش شانس به اشتراک گذاری آنها را با همه شما.”

چهار بار سوپر باول MVP همچنین تشکر از طرفداران خود را از هم تیمی ها و مربیان و میهن پرستان رئیس رابرت کرافت. مدیر عامل و دیرین پرستان مربی لایحه Belichick هر دو منتشر شده اظهارات روز سه شنبه در مورد بردی.

Gisele Bundchen Speaks Out After Husband Tom Brady Leaves Patriots
تام بردی بازی برای میهن پرستان جدید انگلستان در ژانویه 4 سال 2020 است. الیز Amendola/AP/شاتر

“تام بود و نه فقط یک بازیکن خریداری شده که به برنامه ما. او یکی از اصلی خود را. علاوه بر این ، تام زندگی می کردند و تداوم فرهنگ ما” Belichick بیانیه بخوانید. “او نه تنها برنده است. او برنده مسابقات قهرمانی دوباره و دوباره. تام و من همیشه ارتباط خوبی ساخته شده است در تحسین و احترام و قدردانی است. تام موفقیت به عنوان یک بازیکن و شخصیت او به عنوان یک فرد استثنایی هستند. هیچ چیزی در مورد پایان تام پرستان حرفه ای تغییرات چگونه unfathomably دیدنی و جذاب آن بود. با او بی امان رقابت و طول عمر او به دست آورده همه را ستایش و جشن گرفته خواهد شد برای همیشه لطفا برای. آن شده است یک امتیاز به مربی تام بردی برای 20 سال است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im