Gilead Sciences پشت در انحصار ادعای امیدوار کننده Coronavirus مواد مخدر

علوم جلعاد در روز شنبه اعلام کرده است که ارائه درخواست به سازمان غذا و داروی آمریکا برای لغو منحصر به فرد بازاریابی و حقوق آن را به حال امن برای remdesivir یک داروی ضد ویروسی است که نشان می دهد وعده در درمان Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. به عنوان رهگیری منتشر شده در دوشنبه, FDA اهدا کرده بود جلعاد هفت سال منحصر به فرد بازاریابی حقوق به مواد مخدر از طریق یتیم مواد مخدر عمل می کنند حتی اگر این قانون طراحی شده برای وادار کردن شرکت های دارویی را برای درمان بیماری های نادر است که تاثیر کمتر از 200 ، 000 نفر در ایالات متحده است.

اگر چه جدید کروناویروس تقریبا قطعا آلوده است که بسیاری از مردم جلعاد حال بهره برداری از یک راه گریز است که کمک های مالی یتیم مواد مخدر وضعیت اگر یک شرکت فایل های آن قبل از رسمی تعداد موارد بازدید 200,000. از شنبه بعد از ظهر وجود دارد بیش از 438,000 موارد تایید شده در سراسر جهان با بیش از 59,000 در ایالات متحده است.

پس از یک اعتراض جلعاد با صدور یک بیانیه مطبوعاتی بیان کرد:

جلعاد ارائه شده است یک درخواست به سازمان غذا و داروی آمریکا برای لغو این تعیین مواد مخدر یتیم آن اعطا شد برای تحقیقاتی ضد ویروسی remdesivir برای درمان Covid-19 و waiving تمام مزایای که همراه با تعیین. جلعاد با اعتماد به نفس است که آن را می تواند حفظ تسریع جدول زمانی در دنبال نظارتی بررسی remdesivir بدون تعیین مواد مخدر یتیم. اخیر تعامل با سازمان های نظارتی نشان داده است که مطالب و نقد و بررسی مربوط به remdesivir برای درمان Covid-19 در حال تسریع.

هنوز هم کارشناسان بهداشت عمومی باقی می ماند در مورد پتانسیل برای جلعاد و دیگر شرکت های دارویی به شرکت در قیمت درآوردن در جهانی همه گیر. و در حالی که شرکت های دارویی در حال آزمایش ده ها تن از مواد مخدر به عنوان بالقوه واکسن و درمان های جدید coronavirus برخی از دانشمندان حقوقی را با اشاره به مبهم اساسنامه برای کمک به اطمینان حاصل شود که شرکت نمی, قیمت, مهم, مواد مخدر دور از دسترس است.

قانون شناخته شده به عنوان بخش 1498 می دهد دولت حق نادیده گرفتن حق ثبت اختراع در هر زمان تا زمانی که این شرکت دریافت “معقول جبران.” اساسا عملکرد به عنوان یک نوع از دامنه برجسته برای محصولات انحصاری ارائه می شکند انحصار و اجازه کم هزینه رقابت است. و اگر مواد مخدر مانند جلعاد را ضد ویروسی remdesivir و دیگر درمان های بالقوه و واکسن برای coronavirus قیمت از رسیدن به آن می تواند به دولت انتقادی اهرم برای مذاکره قیمت های پایین تر. از طریق دفاع تولید قانون دولت می تواند حتی شروع به تولید نجات بخش درمان خود را.

“دولت باید با استفاده از هر ابزار است که آن را به مطمئن شوید که هر coronavirus درمان یا واکسن مقرون به صرفه است از جمله در نظر گرفتن انحصار از طریق 1498” گفت: Zain رضوی مواد مخدر-قیمت گذاری کارشناس در شهروند.

در یک بیانیه عمومی شهروند گفت که “جلعاد باید بیش از را مبهم وعده قیمت گذاری معقول. باید آن را مرتکب در حال حاضر به مجوز مناسب و مورد نیاز برای تولید remdesivir به تمام تولید کنندگان واجد شرایط در ازای متوسط خانواده سلطنتی.”

دولت فدرال به طور منظم استفاده می شود بخش 1498 در 1960s و 1970s به خرید داروهای ژنریک انحصاری نسخه های به مراتب گران تر است. اما شرکت های داروسازی برافراشته در برابر ارائه و در حالی که از آن استفاده شده است برای اختراعات دیگر آن به ندرت مورد استفاده برای مواد مخدر پس از. در سال 2001 در طول anthrax ترساندن فقط تهدید با استفاده از 1498 موثر ثابت شده که دولت در تلاش بود تا به دسترسی امن به آنتی بیوتیک سیپروفلوکساسین که می تواند مورد استفاده برای درمان افرادی که در معرض anthrax. پس از آن وزیر بهداشت و خدمات انسانی تامی تامپسون مطرح شده امکان استفاده از ارائه بایر کاهش قیمت سيپروفلوکساسين در نیم.

در سال 2017, یک گروه از دانشگاهیان در دانشکده حقوق دانشگاه ییل ساخته شده در مورد دولت استفاده از بخش 1498 به تهیه یک نجات غریق برای درمان هپاتیت C به نام Sofosbuvir نیز تولید شده توسط جلعاد است که بیش از حد گران برای بسیاری از افرادی که به آن نیاز دارید. Sofosbuvir هزینه $48,000 برای 24 هفته دوره و یا در حدود 1000 $در یک قرص. به دلیل قیمت های گزاف شرکت های بیمه حاضر به پوشش آن برای همه از حدود 5 میلیون نفر مبتلا به هپاتیت C به جای ساخت این دارو در دسترس بیماران بدحال.

جلعاد است که به ارزش بیش از 100 میلیارد دلار است بارها و بارها زیر آتش آمده برای قیمت گذاری آن. اگر چه آن پیشگیرانه ایدز داروی Truvada هزینه تنها 6 دلار برای ساخت آن هزینه های تقریبا 2000 دلار در ماه در U. S — دور از دسترس برای بسیاری از مردم که می تواند استفاده از آن برای جلوگیری از عفونت است.

“جلعاد بدنام است برای قیمت سنگ آهن در بازار گفت:” رضوی. “جلعاد دارای کلیدی برای پایین آوردن و پایان دادن به هر دو ویروس HIV و هپاتیت C بوده و در هر دو مورد قیمت بازی کرده اند یک عامل واقعی در ناتوانی ما برای جلوگیری از شیوع هر دو. و این وحشتناک است.”

یوسف Grogan که رهبری تهمت تلاشهای دولت در قیمت گذاری دارو علاوه بر خدمت در کاخ سفید coronavirus نیروی کار را به عنوان رئیس فدرال برای امور جلعاد از سال 2011 تا 2017 در حالی که تنظیم قیمت برای هر دو دارو.

وقتی پرسیده شد که در مورد قیمت درآوردن جلعاد ارائه رهگیری با این بیانیه به شرح زیر:

جلعاد است آگاه فوری پزشکی نیاز دارد از مردم و جوامع در سراسر جهان در صورت Covid-19 بیماری همه گیر. ما در حال کار در سراسر ساعت به مطالعه و بررسی ایمنی و اثر بخشی از remdesivir به عنوان یک پتانسیل Covid-19 درمان و مسئولانه ارائه دسترسی اضطراری به remdesivir در حالی که این مطالعات در حال انجام برای پاسخ دادن به این بحران بهداشت عمومی. اگر remdesivir ثابت شده است به امن و موثر برای درمان Covid-19 ما متعهد به ساخت remdesivir هر دو در دسترس و مقرون به صرفه به دولت ها و بیماران در سراسر جهان است.

میل شدید برای قرار دادن سود بیش از بهداشت عمومی و افراد در زندگی است به خصوص وحشتناک به عنوان Covid-19 عفونت افزایش می یابد. هنگامی که شرکت های خصوصی حقوق منحصر به فرد به این داروها آنها نه تنها باید اختیار کامل بیش از این قیمت اما آنها نیز در انحصار بیش از عرضه است.

“آن را می سازد هیچ حس برای یک شرکت باید قدرت را دیکته کند که چه زمانی که در آن” سعید رضوی. “وجود دارد رفتن به بی سابقه تقاضای جهانی اگر آن را ثابت می شود موثر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im