Gigi Hadid نشان می دهد بزرگترین ولع مصرف پس از تایید بارداری

این همه اتفاق می افتد! جی جی حدید در حال حاضر در حال تجربه برخی از تغییرات عمده در بارداری — از جمله دیوانه هوس.

25-سال-مدل متوقف شده توسط The Tonight Show With Jimmy Fallon در روز پنج شنبه 30 آوریل داده شد بزرگترین تبریک و دوست پسر, دوست, Zayn Malik‘s اخبار هیجان انگیز است. حدید ریخته تمام جزئیات در اخیر باش تولد با مالک 27 و خانواده اش که به او هدیه بهترین از همه.

Pregnant Gigi Hadid Dishes Her Biggest Craving So Far
Gigi Hadid. شاتر

“ما یک حزب صبحانه با چند نفر و سپس یک مهمانی شام” راز ویکتوریا مدل توضیح داده شده است. “در صبح روز خانواده به ارمغان آورد از هر چیز کیک نان شیرینی حلقوی که در حال حاضر منفجر ذهن من است. من ولع مصرف شده است همه چیز شیرینی است. من خوردن همه چیز بیگل در روز است. من در حال حاضر خیلی هیجان زده است که کیک تولد من بود و همه چیز بپرهیزید.”

حدید در حال حاضر احساساتی بیش از غول نان, کیک, اما یادگیری که از آن ساخته شده بود برای او گیلاس در بالا. “من متوجه شدم که دوستان رئیس کیک ساخته شده کیک من!” او گفت:, ارسال جیمی فالون را متناسب با خنده با او رئیس کیک برداشت. “من نمی دانم اگر آن را هورمون من در حال حاضر و یا فقط قرنطینه احساسات اما من گریه هر پنج دقیقه برای یک ساعت در هر زمان من فکر کردم در مورد چگونه دوستان ساخته شده کیک من.”

ما بارگیری در این هفته تایید کرد که حدید و سابق یک جهت عضو در انتظار اولین فرزند خود را با هم در روز شنبه, مارس 28 چهار ماه پس از زن و شوهر آتشش را خاموش عاشقانه. “او و زین آنقدر در عشق” یک منبع گفت:” ما در زمان. “او همیشه می خواستم برای شروع یک خانواده با Zayn.”

Pregnant Gigi Hadid Dishes Her Biggest Craving So Far
جیمی فالون و Gigi Hadid. YouTube

هر چند حدید خواست او و “Pillowtalk” خواننده می تواند اعلام کرده اند که اخبار خود را از نظر او نمی تواند متوقف خندان به عنوان او در مورد بارداری با Fallon. “ما بسیار هیجان زده و خوشحال و سپاسگزار برای همه آرزوهای خوب و پشتیبانی,” او گفت:.

با وجود هیجان خودی که توضیح داد به ما که حدید شده است “تلاش برای نگه داشتن آن پایین کلید” بود و تنها گفت: تعداد انگشت شماری از دوستان نزدیک قبل از تایید این خبر خودش را در تلویزیون.

“او خیلی هیجان زده می شود یک مادر و خیلی خوشحال می شود و به گام گذاشتن در این سفر جدید از مادری به خصوص با Zayn در کنار او” منبع اضافه شده است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>