Gigi Hadid بوده در مورد شروع یک خانواده قبل از بارداری اخبار

آماده برای مادری? Gigi Hadid بوده در مورد تمایل به بچه ها دو ماه قبل از اخبار بی خانمان در روز شنبه, مارس 28 که او باردار است.

“من فکر می کنم که من به عنوان مسن تر — یک روز من شروع یک خانواده” حدید, 25, گفت i-D مجله در ماه فوریه آن سال 2020 پوشش داستان. “من نمی دانم اگر من همیشه مدل سازی.”

کالیفرنیا مادری که در انتظار اولین فرزند او با دوست پسر, دوست, Zayn Malikاعتراف کرد که او می بیند آینده خود را در یک مد خلاق — با یا بدون مدل سازی.

“من دوست دارم طرف خلاق, مد, آن را بسیار انجام. مردم من با من خیلی خوشحالم من خیلی خوش شانس باشد در اطراف آنها” او توضیح داد که برای انتشار در مورد آنچه در آینده در زندگی حرفه ای او. “اما چه کسی می داند ؟ شاید من را تا وقت پخت و پز!”

Gigi Hadid Talked About Starting a Family Months Before Pregnancy News
Gigi Hadid در مراسم CMA Awards در نوامبر 13, 2019. مت بارون/شاتر

در روز سه شنبه, Us Weekly تایید کرد که حدید و مالک 27 در حال رفتن به پدر و مادر است. “جی جی باردار است و او و گروه آنقدر در عشق” یک منبع گفت:” ما به طور انحصاری است.

خودی افزود: “او همیشه می خواستم برای شروع یک خانواده با Zayn.”

نوزاد خبر رسید یک هفته پس از طراح خود را جشن تولد 25 روز پنج شنبه 23 آوریل با نوازنده و عزیزان خود را در حالی که quarantining با هم در مزرعه خانواده اش.

حدید توصیف تولد او به عنوان “شیرین ترین روز” که شامل یک نان شیرینی حلقوی به شکل کیک و گل های ارسال شده از دوست دیرین او از تیلور سویفت و دوست پسر او جو Alwyn.

سابق یک جهت خواننده و حدید خواهر بلا حدیدداد از ساعت یک فشار به عنوان Gigi برگزار شد بر روی بالن های بزرگ در یک سری از عکس ها او به اشتراک گذاشته شده در آن زمان است.

“من سپاسگزار هستم و خوش شانس است که خانواده و دوستان -دور و نزدیک – سالم و امن” او نوشت: از طریق Instagram در آن زمان است. “و اگر چه من از دست رفته, عزیزان من آرزو می کنم من می توانم را جشن می دانم که این بار ما را حتی بیشتر سپاسگزار برای هم فراهم بود در آینده!”

ما تایید کرد در ماه ژانویه که مرغ عشق به رابطه خود را به دیگری را امتحان کنید, یک سال پس از تماس آن واریز شده است. “آنها تلاش کرده اند آن را به کار به مدت سه ماه شده است آهسته و پیوسته” یک منبع گفت.

Gigi Hadid Talked About Starting a Family Months Before Pregnancy News 2
Zayn Malik و Gigi Hadid Bukajlo فردریک/Sipa/شاتر

جی جی به طور خلاصه مربوط به لیسانس آلوم تایلر کامرون از اوت تا اکتبر 2019 پس از تقسیم از خواننده در ژانویه 2019.

ما را شکست این خبر در نوامبر 2015 که سوپر و ملک شد اولین آشنایی. “این یک چیز جدید است. آنها فقط دیدن جایی که از آن می رود” یک منبع گفت:” ما در زمان.

یکی دیگر از خودی افزود که الطیر “بودن لذت بردم” پس از دو شروع به دیدن هر یک از دیگر.

قبل از مرتبط بودن مالک جی جی romanced کودی سیمپسون و جو جوناس. بخشی از این “PillowTalk” خواننده قبلا مشغول به Little Mix خواننده Perrie Edwards. دو نام آن واریز شده در آگوست 2015 و دو سال پس از ملک ظهور سوال.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>