Gigi Hadid, Claps در YouTuber جیک پل بیش از Zayn Malik


Gigi Hadid Claps Back at YouTuber Jake Paul Over Zayn Malik
Gigi Hadid, جیک پل و Zayn Malik. شاتر (3)

سواری مرد او! Gigi Hadid برگزار می شود هیچ چیز به عقب در حالی که دفاع از دوست پسر, دوست, Zayn Malik از YouTuber جیک پل در چهار شنبه, مارس 23.

سوپر, 24 بود سریع به پاسخ به یک صدای جیر جیر از پل, 23, که نوشت که او در آستانه مقابله با Malik, 27, برای داشتن “نگرش” زمانی که آنها ظاهرا ملاقات در لاس وگاس.

هر دو پل و ملک در شهر گناه در شنبه 22 فوریه به تماشای دئوتای وایلدر در مقابل تایسون خشم مبارزه در MGM بزرگ باغ آرنا. سابق یک جهت star مشترک یک عکس از بازی در توییتر با عنوان: “[email protected]_Fury proud to be a Brit 🙌🏾 چه مبارزه.. شب باور نکردنی.”

چند ساعت بعد از پل در زمان به توییتر به شدت بهم زدن “Pillowtalk” خواننده که او به نام “عصبانی است.”

“تقریبا به کف زدن کردن زین از 1 جهت چرا که او یک پسر کوچک است و یک نگرش و گفت: اساسا من به f–k خاموش بدون هیچ دلیل زمانی که من در خوب بودن به او” رسانه های اجتماعی شخصیت توییتی در روز یکشنبه. “زین ik شما در حال خواندن این… جلوگیری از عصبانی بودن چون تو به خانه آمد به تنهایی به تو بزرگ, کون, اتاق هتل, هاهاها.”

حدید chimed به مکالمه فقط دو ساعت بعد تماس از پل را برای اینکه “بی ربط است.”

“Lol علت او مراقبت می کند به چسبیدن به عرض شما و شرم آور خود را خدمه از یوتیوب تلوزیون ..؟” رواج پوشش نوشت. “خانه تنهایی خود را با بهترین دوستان است مانند احترام پادشاه علت او به من مامانی. Unbothered خود را بی ربط و زشت ، به رختخواب بروید …”

Gigi Hadid Claps Back at YouTuber Jake Paul Over Zayn Malik
حسن نیت ارائه میدهد از جیک پل/توییتر

ما هفتگی نشان داد به طور انحصاری در ماه ژانویه که حدید و ملک شد رسالت خود را عاشقانه زیر یک سال-استراحت طولانی. شایعات برای اولین بار شروع به سطحی که این دو مشغول به کار بودند در رابطه خود را زمانی که آنها خال خال, دست در دست در شهر نیویورک که در همان ماه.

“آنها را با هم بسیار به تازگی” خودی گفت: ما در زمان. “آنها تلاش کرده اند آن را به کار به مدت سه ماه شده است آهسته و مداوم است.”

یک ماه بعد حدید در زمان به Instagram برای نشان دادن عشق خود را برای “ولنتاین” ملک در روز ولنتاین.

Zayn Malik and Gigi Hadid Givenchy Claps Back at YouTuber Jake Paul
Zayn Malik و Gigi Hadid حضور theGivenchy نمایش بهار و تابستان 2017, هفته مد پاریس, در اکتبر 2, 2016 در پاریس, فرانسه. Bukajlo فردریک/Sipa/شاتر

“هی ولنتاین” او زیر نویس یک عکس از “هنوز هم” اواز خوان در فوریه 14. “Z در مزرعه ♡ Dec 2019.”

حدید و ملک آشنایی شده است و از ماه نوامبر 2015.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>