جی جی حدید و Zayn Malik: یک جدول زمانی خود را در رابطه

جی جی حدید و Zayn Malik شده اند از طریق یک کل بسیاری از خود در کردن رابطه آغاز شد و در حال حاضر آنها در حال آماده سازی خود برای فصل بعد: والدین!

ما هفتگی تایید کرد در ماه آوریل سال 2020 که مدل و یک جهت آلوم در انتظار اولین فرزند خود را. “او همیشه می خواستم برای شروع یک خانواده با زین” یک منبع گفت:” ما به طور انحصاری از ستاره.

حدید و ملک را عاشقانه در آغاز راه بسیار سنتی در نوامبر 2015. “من فقط خواسته او [را]. آن را بسیار مستقیم” او به یاد می آورد در SiriusXM را صبح Mash Up در دسامبر 2016. “یک نجیب زاده می گوید هرگز جزئیات کامل! اما آره ما ملاقات کرد و ما صحبت کرد و ما رفت و در تاریخ.”

دو ماه بعد این خواننده برای اولین بار این موزیک ویدیو برای اولین سولو تک “Pillowtalk” و آن ستاره دار هیچ یک دیگر از دوست دختر جدید خود را. جوجه زن و شوهر همچنان به انتشار خود رابطه است که در بهار ظاهر می شود در یک مارس 2016 گسترش برای رواج و ساخت فرش قرمز اولین Met Gala هفته بعد.

حدید و ملک را شکست تا برای اولین بار در ماه ژوئن سال 2016 اما آنها را با هم در عرض چند روز. از آن نقطه به جلو خود را عاشقانه بود full steam ahead — حداقل برای چند سال.

“ما سعی کنید به فکر می کنم در مورد [دوستیابی در کانون توجه] بیش از حد” سابق پسر دانش آموز مقطع ابتدايی گفت: ما به طور انحصاری در سپتامبر 2017. “هستند بسیاری از افرادی که بیش از حد شلوغ در زندگی افراد دیگر. من فقط تمرکز بر روی ارتباط من و سعی کنید برای انجام کار درست با دوست دختر من و او با من و ما امیدواریم که برای بهترین و همانطور که همه ما انجام می دهیم!”

این جفت ارز به نام آن واریز شده برای دومین بار در ماه مارس سال 2018 اما یک بار دیگر فروپاشی نیست آخرین بسیار طولانی است. آنها پیوست یک ماه بعد تنها به راه جداگانه خود را برای آخرین بار در ژانویه 2019.

در طول yearlong شکستن حدید تا به حال دو ماه پرت با لیسانس آلوم تایلر کامرون. ملک و در عین حال پیچیده کمپین تبلیغاتی برای آلبوم خود ایکاروس می افتد و کم گذاشته بقیه سال.

ما را شکست این خبر در ژانویه 2020 که مرغ عشق بودند به عقب با هم دوباره بعد از “تلاش برای آن را به کار” برای چند ماه.

پایین ببینید یک جدول زمانی از انتظار والدين!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>